Neler Yeni

Anime karakterine aşık olmak🤨

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Aybars Han

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,582
İsim
İsmi ismi.
tp dekilerin haklı olması dışında bir sorun yok

Berke123

80+ Bronze
PUHAHAHAHHAHAHAHAHAH ASOSYAL OBEZ DIŞARI ÇIK 2 KIZ SURATI GÖR LAN PUHAHAHAHAHAHAHAHHHAHA KOPTUM

Rulep

80+ Gold
Animeye aşık olacak kadar düşemezsin sen nerede yaşıyorsun

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Anime sevenler anlar
bir süre sonra geçiyor
bi 4 yıl önce ben de yaşamıştım :D sonra dönüp baktım ki ne şeyler yaşamışız, o halim karşımda olsaydı döverdim

Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Onu hesaba katacak kapasite olsa sence bu konuyu açar mıydı? Bu eleman technopat'de aynı konuyu açmıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Soğansız Menemen
Olum engellimisiniz siz ben bunu sizce beni eleştirin diye mi yazıyorum adam akıllı nasıl geçicek diye sordum bilmiyorsanız sg

Bu konuyu Technopat ta açtım ama üyeleri ruh hastası sanırım bana obez Asosyal dendi ama ben ömrü hayatımda 2 tane anime izledim animelere çok uzak bir insanım ayrıca obez fln değilim fiziğim güzel hadi bir tane izleyeyim dedim instada High School DXD diye bir şeyler gördüm bir sürü baya kişi yazmıştı dedim bende izleyim. Anime bana baya saçma geldi 😂 ama karakterleri baya güzel lan. ilerleyen bölümlerde Rias'a aşık oldum animeyi bitireli 4 gün oldu karakter her gece aklımda tekrar tekrar izlemek istiyorum ama izlemiyorum bağımlı olurum diye. Ben bu karakteri nasıl unutucam hacı ne önerirsiniz benim gibi olanlar varsa yazsın Merak edenler için karakter. (Normalde nadiren aşık olan bir insanım)

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Boşverin hocam bende buna aşığım
ArabaTeknikBilgi-2004-2010-BMW-M5-5.0i-1.jpg

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Bu konuyu Technopat ta açtım ama üyeleri ruh hastası sanırım bana obez Asosyal dendi ama ben ömrü hayatımda 2 tane anime izledim animelere çok uzak bir insanım ayrıca obez fln değilim fiziğim güzel hadi bir tane izleyeyim dedim instada High School DXD diye bir şeyler gördüm bir sürü baya kişi yazmıştı dedim bende izleyim. Anime bana baya saçma geldi 😂 ama karakterleri baya güzel lan. ilerleyen bölümlerde Rias'a aşık oldum animeyi bitireli 4 gün oldu karakter her gece aklımda tekrar tekrar izlemek istiyorum ama izlemiyorum bağımlı olurum diye. Ben bu karakteri nasıl unutucam hacı ne önerirsiniz benim gibi olanlar varsa yazsın Merak edenler için karakter. (Normalde nadiren aşık olan bir insanım)

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
hocam merhaba sorununuzun çözümünü bilmiyorum ama bu anime güzeldi başka öneriniz var mı güzel

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,796
Üyeler
156,674
Son üye
Elessar Eredhian
Top Bottom