Neler Yeni

Arabayla köpeğe çarptım

majorw0w

80+ Silver
20 k civarı masraf çıkar diye tahmin ediyorum veteriner hekim olarak köpeklerin kemikleri çok sert ve dayanıklıdır. Ancak 90 az bir km değil iç kanama geçirme olasılığı yüksek. Olacağı varmış geçmiş olsun.

Farway

80+ Silver
Geçmiş olsun dostum. Masraf 15k yı bulur diye tahmin ediyorum. Gece karanlığında maalesef olabiliyor böyle şeyler hayvanların anlık yola atlama olayı çok oluyor.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
Berkecan Ergin
Değişicek parçalar

Radyatör panjuru
Kapak
Radyatör panjuru
Kapak,Radar
Kapak
Kapak, Sağ
Kapak, Sol
On Tampon
Braket Sağ Yan Ege
Braket Sol Yan Ege
On Tamp. Brak. Sağ Ege
On Tamp. Brak. Sol Ege

Bunların arasında en çok para gidicek parça ön tampon görünmekte
Radyatör panjuru ne kadar yazmışlar 1500 var mı? kdv dahil yani

20 k civarı masraf çıkar diye tahmin ediyorum veteriner hekim olarak köpeklerin kemikleri çok sert ve dayanıklıdır. Ancak 90 az bir km değil iç kanama geçirme olasılığı yüksek. Olacağı varmış geçmiş olsun.
Geçmiş olsun dostum. Masraf 15k yı bulur diye tahmin ediyorum. Gece karanlığında maalesef olabiliyor böyle şeyler hayvanların anlık yola atlama olayı çok oluyor.
Sağolun teşekkür ederim arkadaşlar
Evet belki gündüz gözüyle olsaydı bir şey olmadan atlatabilirdim yavaşlardım ya da kaçınabilirdim ama gece karanlığında mümkünü yoktu
Fiyat olarak evet dediğiniz 14k parça parası işcilikle beraber 18-20k ları buluyor ki az da bi plastik aksam hasar görmedi yani çok şükür radyatör ve farlarda bir şey yok daha fazla masraf daha büyük masraf açabilicek
Köpeğe ne oldu bilmiyorum ki ben o çarpma şiddetiyle köpeği parçalandı zannettim durup baktığımda köpeği göremeyince şaşırdım zaten o çarpmadan nasıl sağ çıkabildi nereye kayboldu bulamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,313
Üyeler
157,059
Son üye
dmrblk01
Top Bottom