Neler Yeni

❌İndirim Bitti! battlefield serisi steamde indirimde son 24 saat

Tokrin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Nazmi Erdoğan
Steamin şu özelliğini sevmiyorum. Yapsana tüm oyunları bir paket . Battlefield franchise diye çıkart alalım işte . Ona 3 dolar buna 1 dolar en sevmediğim uygulama.

Ahmetp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Ahmet

Eğerki dolara geçmeden almadıysanız bu fırsat birdaha gelmeye bilir. İndirimler 20 şubata kadar geçerlidir. Alıcak arkadaşlara hayırlı olsun.
Battlefield 1 ile 5 var hangisini almaliyim

damn2u

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
Sercan SAYİT
BF3 remake çıksa da oynasak.

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
698
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
Allah aşkına indirim olsa nolur Steam hala dolardayken hiçbir ifade etmiyor isterlerse%99 Luk indirim yapsın yine bir anlam ifade etmez Steam dolara geçti geçeli yavaş yavaş yok oluyor Türkiye pazardan hatta neredeyse üzerine toprak atacak düzeye geldi.
tamam kanka öyle mi olmuş dersin

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII

EquaLizer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Onur Ergül
Battlefield 3 çıkdığından beri premium ön sipariş ile bütün serileri aldım oynadım. 2 yıldır 2042 oynuyorum. İlk çıkdığında çok sorunluydu. Şuan battlefield 2042 dışında piyasada oyun yok bu klasda. Alışmanız lazım biraz oynayarak çözmeniz lazım. Tavsiye ederim battlefield 2042. Özellikle breakthrough ve rush modunu.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,936
İsim
MehmedVII
p2w derken premuim alınıp bütün silahların açılması mı
O da dahil ve güçlendirmelerin de kolayca parayla açılıyor olması. WWII oyunu ama ne Rusya ne de Normandiya çıkarması var. Bf1'deki kalıcı klan sunucuları açılamıyor bu yüzden hile aşırı fazla. Klan sunucularında oynasan hile gelse bile anında banlanıyor.

RELAX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Furkan Tekemen
şu bf1 tam bağımlı olmalık oyun

phopshen

80+ Bronze
O da dahil ve güçlendirmelerin de kolayca parayla açılıyor olması. WWII oyunu ama ne Rusya ne de Normandiya çıkarması var. Bf1'deki kalıcı klan sunucuları açılamıyor bu yüzden hile aşırı fazla. Klan sunucularında oynasan hile gelse bile anında banlanıyor.
bf5'de de direk ban yiyor hileciler bob serverlarında. para konusunda ufak kötü yanı var

FunnFrell

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Evren AYDIN
1 lirayada verse zerre umrumda değil, oyuncuyu düşünmeyen cebini düşünen sürekli para peşinde olan değersiz bir firma artık benim gözümde.

Bu fiyatlara inen firma dolar kuruna geçiyorsa artniyet ararım ben bunda.Cirpiniş başka bir şey değil.

Top Bottom