Neler Yeni

Bilgisayarı sıfırlamama rağmen hala içinde virüs var

Mudi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Emir Uğurlu
Bilgisayarı sıfırlamama rağmen hala içinde virüs var artık ne yapmam gerekiyor bilmiyorum nolur yardım edin hesaplarım vs hep banlandı envanterdeki eşyalarım çok ucuz paralara başkalarına satıldı hesaplarım boşaltıldı ne yapmam lazım?

Shourd

80+ Silver
Bilgisayarı sıfırlamama rağmen hala içinde virüs var artık ne yapmam gerekiyor bilmiyorum nolur yardım edin hesaplarım vs hep banlandı envanterdeki eşyalarım çok ucuz paralara başkalarına satıldı hesaplarım boşaltıldı ne yapmam lazım?
sıfırlamak derken formatlamaktan mı bahsediyorsun?

qwerty1029384756

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
403
İsim
Qwerty1029384756
Başka bir bilgisayardan windows media creation tool ile kurulum usb si yapın ve oradan format atarak kurun.
Yedekte duran ya da başka bir bilgisayar ve usbniz varsa tek tek anlatabilirim.😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Hüseyin
Temiz format çekmen gerekiyordu.

Mudi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Emir Uğurlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Başka bir bilgisayardan windows media creation tool ile kurulum usb si yapın ve oradan format atarak kurun.
Yedekte duran ya da başka bir bilgisayar ve usbniz varsa tek tek anlatabilirim.😃
bilgisayar YÜZDE YÜZ sıfırlanıcak mı her ne varsa? Benim önceki formatımda halen bir kaç dosya duruyordu içinde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,075
Üyeler
157,888
Son üye
Kobak1907
Top Bottom