Neler Yeni

Bilgisayarımı upgrade edeceğim

Uygunsuz Dil
Dark Diamond Mesh güzel kasa fiyatına görede, diğer dark kasaları çokta iyi değil malesef. Guardian Proydu heralde o biraz güzel.
Birde, bu Galax'ın kutu içeriği baya iyi, RGB Kontrolcüsüde çıkıyordu heralde. 4 Fan + RGB kontrolcüsü kendi başına pahalı. kasanın tek eksiği var, o da GPU desteği baya kısa. 34CM veya 35 CM'di galiba.
Doğrudur hocam aklıma gelen ilk attığım oldu, ama sizin attığınız daha mantıklı ben alacak olsam sizin attığınızı tercih ederdim, görüntüsü de daha güzel.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ya hala uzatıyorsun gerçekten :D Yardımcı olmaya çalışmana bir şey dediğimi görmüyorum f/pye T6 koymamışsın diyorum? Gidip 224XT ve Wraith Prism koymuşsun T6 nerede diyorum ama maalesef ki hata bende bunu anlamamanı beklemiyordum.
Ben sana koysam nasıl fikir peki? Bence güzel fikir :D Bana sallayana kadar diyorum kendin koyup bak şu şu şu sebeplerden dolayı T6 daha iyi diyebilirsin. T6 koymama sebebim aklıma gelmediğinden dolayı o parçaya da çok sık denk geldim, yazdığım şeyleri algılamakta problem yaşıyorsun. Ağzımı daha fazla bozdurma boş yapma yaylan.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,580
İsim
Oğuzhan Şahin
Doğrudur hocam aklıma gelen ilk attığım oldu, ama sizin attığınız daha mantıklı ben alacak olsam sizin attığınızı tercih ederdim, görüntüsü de daha güzel.

Ben sana koysam nasıl fikir peki? Bence güzel fikir :D Bana sallayana kadar diyorum kendin koyup bak şu şu şu sebeplerden dolayı T6 daha iyi diyebilirsin. T6 koymama sebebim aklıma gelmediğinden dolayı o parçaya da çok sık denk geldim, yazdığım şeyleri algılamakta problem yaşıyorsun. Ağzımı daha fazla bozdurma boş yapma yaylan.
Yaşına veriyorum. İyi geceler

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Olcay akbulut
bi gittim ortalık ne hale gelmiş kavga etmeyin
ek olarak bana kasa lazım değil arkdşlar kasa önerisi niye yaptınız :ASdAS:dsa

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
bi gittim ortalık ne hale gelmiş kavga etmeyin
ek olarak bana kasa lazım değil arkdşlar kasa önerisi niye yaptınız :ASdAS:dsa
knk o kasayla bence fan bile kurtarmaz PBO+CPB açıcaksan. full cam çünkü

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Olcay akbulut
knk o kasayla bence fan bile kurtarmaz PBO+CPB açıcaksan. full cam çünkü
evet orası öyle ama kasalar da pahalı bi tık, ek olarak kasa değişirsem daha küçük veya minimal bi kasa ile değişmek isterim çünkü bu gaming kasa diye satılanların orasında burasında detaylar var hiç sevmediğim şeyler

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
evet orası öyle ama kasalar da pahalı bi tık, ek olarak kasa değişirsem daha küçük veya minimal bi kasa ile değişmek isterim çünkü bu gaming kasa diye satılanların orasında burasında detaylar var hiç sevmediğim şeyler
Attığım kasayı beğenmediniz mi? Galaxı.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Olcay akbulut
Attığım kasayı beğenmediniz mi? Galaxı.
tip olarak idare eder gibi duruyor ama kasa değişiminin önem sırasında üst sıralarda olduğunu sanmıyorum ilk önce temel bileşenlerden başlamak daha mantıklı geliyor

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
tip olarak idare eder gibi duruyor ama kasa değişiminin önem sırasında üst sıralarda olduğunu sanmıyorum ilk önce temel bileşenlerden başlamak daha mantıklı geliyor
Yani, sistemin ısısını baya düşürür. Ekran kartı ısınıyor muydu mesela?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Olcay akbulut
1-hava soğutma - overclock
2-ram yükseltme
3-ekran kartı değişimi
4-UPS
5-SSD değişimi
6-kasa değişimi

Bu tarz bi sıralama var kafamda ilk 3 ün yerleri değişebilir

Yani, sistemin ısısını baya düşürür. Ekran kartı ısınıyor muydu mesela?
oyun oynamadığım için çok bilmiyorum ama gta 5 oynadığım vakitlerde max 70 oluyordu bi ara 80 leri gördümde sonra düştü genelde de 40 derecelerde

minecraft ı shader ile oynuyorum o baya çalıştırıyor ekran kartını bi bakayım ısı değerlerine hocam

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
1-hava soğutma - overclock
2-ram yükseltme
3-ekran kartı değişimi
4-UPS
5-SSD değişimi
6-kasa değişimi

Bu tarz bi sıralama var kafamda ilk 3 ün yerleri değişebilir

oyun oynamadığım için çok bilmiyorum ama gta 5 oynadığım vakitlerde max 70 oluyordu bi ara 80 leri gördümde sonra düştü genelde de 40 derecelerde
O zaman, şöyle yapın. T6 Ultra alın. Ballistix ramler alın. Güzel bir OC atın. baktınız baya ısındı sistem, kasa değiştirin. Daha sonra, SSD alın ama kendi SSDlerinizi satmadan alın. Oyun oynamıyorum dediniz, bence ekran kartı almayın. UPS alın.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Olcay akbulut
O zaman, şöyle yapın. T6 Ultra alın. Ballistix ramler alın. Güzel bir OC atın. baktınız baya ısındı sistem, kasa değiştirin. Daha sonra, SSD alın ama kendi SSDlerinizi satmadan alın. Oyun oynamıyorum dediniz, bence ekran kartı almayın. UPS alın.
minecraft ta en fazla 70 71 derece oldu, hocam ekran kartımdan memnunum ama güncelliğini yitirdi ve bazen ekranda çizgiler çıkıp geri gidiyor yoksa ekran kartım bana yetiyor

minecraft ta en fazla 70 71 derece oldu, hocam ekran kartımdan memnunum ama güncelliğini yitirdi ve bazen ekranda çizgiler çıkıp geri gidiyor yoksa ekran kartım bana yetiyor
ssdleri neden satmayayım bu arada

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,528
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

ssdleri neden satmayayım bu arada
Depolama alanı işte. İşinize çok yarar. bana 1.5TB yetmiyor. 2TB daha HDD almayı düşünüyorum.
Ekran kartı olarak belki RX6600 bakabilirsiniz.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,149
İsim
Olcay akbulut
Depolama alanı işte. İşinize çok yarar. bana 1.5TB yetmiyor. 2TB daha HDD almayı düşünüyorum.
Ekran kartı olarak belki RX6600 bakabilirsiniz.
bende 500 gb var oyun oynamıyorm diye daha anca 200 gb falan doldu dolmadı :D bu arada rx6600 hem zorlar hemde mantıksız olur anakartım yüzünden pci 4.0 değil sanırım anakartım pci t
3.0 da da çok verimli çalışmıyormuş 6000 serisi

Top Bottom