Neler Yeni

Binada Yok Yok 3 Altyapı Bir Arada

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Ekler

• A9C86A78-AA29-4FD7-BE22-00C2EC1A6A64.png
    A9C86A78-AA29-4FD7-BE22-00C2EC1A6A64.png
    1.1 MB · Hit: 20

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Ayn knka ama şimdiki yapılan yeni binalarada fiber geliyor müteahhit evlere fiber kablo da çekmek zorunda yönetmelik gereği
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayn ama anlamsız şekilde drop yiyorum bazen ve filmler videolar düşük kalitede açıyor ilginç şekilde
Ne zaman geçtin? İlk zamanlar benim de sorunluydu gün geçtikçe stabilleşti.

(Bayrampaşa eski ikamet ettiğim yer ama gop çocuğuyum)
IŞIK HIZInda patladım

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ne zaman geçtin? İlk zamanlar benim de sorunluydu gün geçtikçe stabilleşti.

IŞIK HIZInda patladım
Knka oluyor ya birkaç ay ben modemden olduğunu düşünüyorum Zaten bu modemi sevmiyorum

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
776
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben o modemi 4 kere GPONu 2 kere kablo ucunu da 4 kere değiştirttim :D Destek talebi aç gelip değişiyorlar sıkıntısız
Değişmiyorlar benimkini modemi test ediyorlar uzaktan sıkıntı yok diyip kapatıyorlar kaydı otomatik sırf bu yüzden gigafiber den soğudum en son kendime AX giga destekli router aldıracaklar 😅

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Değişmiyorlar benimkini modemi test ediyorlar uzaktan sıkıntı yok diyip kapatıyorlar kaydı otomatik sırf bu yüzden gigafiber den soğudum en son kendime AX giga destekli router aldıracaklar 😅
Garip valla ben ne zaman sorun var desem değişiyorlardı istemesem bile. Turknete geçeli 10 ay oldu modem taş çatlasa 5 aylıktır :D Sorun modemde olabilir test edin de değişirler bence

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Garip valla ben ne zaman sorun var desem değişiyorlardı istemesem bile. Turknete geçeli 10 ay oldu modem taş çatlasa 5 aylıktır :D Sorun modemde olabilir test edin de değişirler bence
Modemde zaten knka ben onlara da diyorum teknisyenim ben internet hatları konusunda bilgi sahibiyim kendi fiber kablomu kendim çektim hatta en kalitelisi ile kablo kopmasın sorun olmasın diye gel gör ki modem darboğaza uğruyor resmen içeride film açayım YouTube de video bir kişi de sosyal medya da gezinsin hemen belli ediyor kendini modem

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,582
İsim
Oğuzhan Şahin
Modemde zaten knka ben onlara da diyorum teknisyenim ben internet hatları konusunda bilgi sahibiyim kendi fiber kablomu kendim çektim hatta en kalitelisi ile kablo kopmasın sorun olmasın diye gel gör ki modem darboğaza uğruyor resmen içeride film açayım YouTube de video bir kişi de sosyal medya da gezinsin hemen belli ediyor kendini modem
Ben YouTubeda 4K video izlerken oyun indiriyorum aynı anda evdekiler internette oluyor bazen hepsi olurken oyuna da giriyorum etki etmiyor ama ilk bir kaç ay kopmalardan muzdariptim ben de. Biraz fazla diret bazıları iyi dilden anlamıyor maalesef

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,314
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben YouTubeda 4K video izlerken oyun indiriyorum aynı anda evdekiler internette oluyor bazen hepsi olurken oyuna da giriyorum etki etmiyor ama ilk bir kaç ay kopmalardan muzdariptim ben de. Biraz fazla diret bazıları iyi dilden anlamıyor maalesef
Kopma yok hiç bu güne kadar hiç kopmadi bu farklı bir durum anlatacak gibi değil drop giriyor resmen belli ama adamlar anlamıyor

Top Bottom