Neler Yeni

BİOS Update Sonrası Ses Azaldı

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Laptopuma Bios update yaptım. 12 ses seviyesinde kullandığım sesi artık 100 de bile kullansam az geliyor. Eski halinin 8 ayarında kadar geliyor. Kulaklık kısmında geçerli bu. Hoparlör kısmında ses işi hala aynı seviyede. Ses sorunları gidermelere falan bayağ bi baktım. Ses denetimini kurcaladım bir şey çıkmadı. Daha daha ne yapabilirim?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,170
İsim
Emre Zengin
Laptopuma Bios update yaptım. 12 ses seviyesinde kullandığım sesi artık 100 de bile kullansam az geliyor. Eski halinin 8 ayarında kadar geliyor. Kulaklık kısmında geçerli bu. Hoparlör kısmında ses işi hala aynı seviyede. Ses sorunları gidermelere falan bayağ bi baktım. Ses denetimini kurcaladım bir şey çıkmadı. Daha daha ne yapabilirim?
Windows Update de isteğe bağlı sürücülerde AUDİO diye bir şey var mı?

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,170
İsim
Emre Zengin

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,170
İsim
Emre Zengin
nasıl kaldırabilirim?
Aygıt yöneticisine gir, ses, video ve oyun denetleyicileri göreceksin. Orada Realtek(R) Audio olacak ona sağ tıkla kaldır de. Gelen ekranda bu cihazın sürücüsünü kaldırmayı deneyin kısmını da tickle. Sonra kaldır. Kaldırdıktan sonra Windows Update'e git ve güncelleştirmeleri denetle. Sürücü gelecektir oraya.

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Aygıt yöneticisine gir, ses, video ve oyun denetleyicileri göreceksin. Orada Realtek(R) Audio olacak ona sağ tıkla kaldır de. Gelen ekranda bu cihazın sürücüsünü kaldırmayı deneyin kısmını da tickle. Sonra kaldır. Kaldırdıktan sonra Windows Update'e git ve güncelleştirmeleri denetle. Sürücü gelecektir oraya.
Bahsettiğinizi yaptım ancak Windows Update'e gelmedi. Bende internetten indirdim. Sorun düzeldi. Teşekkür ederim.

Top Bottom