Neler Yeni

Rehber Bitcoin, Altcoin ve Platformlar #1

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Davayı kazanırsa ...:DD
Tutamaz kimse diye düşünüyorum çünkü XRP uluslararası para transferlerinde kullanılan bir tür(Akbank dahi kullanıyor) ki kazandiğı anda birçok firmanın dönüş yapacağinı düşünüyorum.
Eğer kaybederse daha bir değeri kalmaz.
(yatirim tavsiyesi değildir)
Aynı fikirdeyim ve davayı kazanacak diyorlar yatırım tavsiyesi değildir ama yükselecek. Şuan güven tazelemek için hacim yükseltiyorlar delistlerle beraber düşer davayı kazanır ve sonrası dediğin gibi kimse tutamaz. Bunlar sadece tahmin güven olmaz dediğim gibi.

lawlian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Melih
Instagram
melihcan.u
Aynı fikirdeyim ve davayı kazanacak diyorlar yatırım tavsiyesi değildir ama yükselecek. Şuan güven tazelemek için hacim yükseltiyorlar delistlerle beraber düşer davayı kazanır ve sonrası dediğin gibi kimse tutamaz. Bunlar sadece tahmin güven olmaz dediğim
Aslında risk denilen kavram işte bu tarz fırsat ya da batışlar içindir... Risk alacağım diyorsa kişi ufak bi mebla (kaybedersen üzülmeyecek) 100 lira gibi atılabilir. Ama riske gerek yok derse de uzak durması şart. (yatirim tavsiyesi değildir)

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Aslında risk denilen kavram işte bu tarz fırsat ya da batışlar içindir... Risk alacağım diyorsa kişi ufak bi mebla (kaybedersen üzülmeyecek) 100 lira gibi atılabilir. Ama riske gerek yok derse de uzak durması şart. (yatirim tavsiyesi değildir)
100 lirayla ne kazancak hocam ya 100 liraya 2 den xrp girilse 5 olsa 250 lira yapıyor yani onunda bir amacı kalmıyor ama mesela ben xlm oynarım genelde bu hafta 0.9 ken girmeye cesaret edemedim 2k ile. Çok pişmanım. 2k girsem 3 katına çıktı mesela.

lawlian

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Melih
Instagram
melihcan.u
100 lirayla ne kazancak hocam ya 100 liraya 2 den xrp girilse 5 olsa 250 lira yapıyor yani onunda bir amacı kalmıyor ama mesela ben xlm oynarım genelde bu hafta 0.9 ken girmeye cesaret edemedim 2k ile. Çok pişmanım. 2k girsem 3 katına çıktı mesela.
Dostum forumdaki kimin cebinde 5k var Allah aşkına millet 3k pc toplamaya çalışıyor ne diyeyim 1k yatir risk al mı? :D

berkaysenal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
Berkay Şenal
Dostum forumdaki kimin cebinde 5k var Allah aşkına millet 3k PC toplamaya çalışıyor ne diyeyim 1k yatir risk al mı? :D
Bu konuda haklısın bende pc toplamak için girdim bakıyorum ediyorum birazda sabırsızım maalesef. O yüzden büyük fırsatlar kaçırdım girmeye cesaret edemedim.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,786
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_