Neler Yeni

bizim suçumuz ne biz ne yaptık onları ödüyoruz

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,222
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Çin’in ekonomik olarak güçlenmesi, direkt olarak nasıl ABD’nin tamami ile çöküşünü temsil edebilir? Ayrıca “Türkiye elden gidiyor,” cümlesini ve “Ecevit Türkiyesi” tanımlamanı detaylandırmanı istiyorum.
ABD çok para bastı bir sıkıntı olabilir finansal anlamda bence.

FightForHonor

80+ Platinum
En İyi Cevap
33
Aynen öyle, ben acayip zevk alıyorum. 1 siyaset 2 @robin in dini konuları çok zevkli oluyor.

Sonuçta o kötü laflar ediliyorken ceza yiyeceklerini biliyorlardı. Yani çok da şey etmemek lazım, ciddiye almamak.

@FightForHonor neredeyse bütün konuyu okudum ama siyasi görüşünü netleştirmedim, bazen muhalefet bazen akpli gibisin. HDP li çıkarsan şaşırmam artık.
Siyasi görüşümün anlaşılmamış olması benim için en iyisi.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Senin gibiler bu kafayla zor iş bulur zaten pek aramana gerek yok.

Tabii canım.
İşverenler çalışan değil köle arıyor zaten.
Günde 23 saat çalışacak, haftada 7 gün çalışacak, asgari ücret, resmi tatiller yok, yıllık izin yok, yol, yemek ücreti yok, böyle çalışan arıyorum ben de, günde 100 kişi geliyor. İş beğenmiyor bunlar.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
Tabii canım.
İşverenler çalışan değil köle arıyor zaten.
Günde 23 saat çalışacak, haftada 7 gün çalışacak, asgari ücret, resmi tatiller yok, yıllık izin yok, yol, yemek ücreti yok, böyle çalışan arıyorum ben de, günde 100 kişi geliyor. İş beğenmiyor bunlar.
İnsan gibi çalışmak istiyorum demişsin ve adam sana "böyle arayacaksan arama" demiş LOL. Hatta bababoi
@Mehmet Yılmaz @Abdullah Hacıgül konuyu kapatalım bence hocam. Konuyu açan kişi de burada değil. İyi yere de gittiği söylenemez.
Adamlar uyuyordur bu saatte la

robin

80+ Silver
Aynen öyle, ben acayip zevk alıyorum. 1 siyaset 2 @robin in dini konuları çok zevkli oluyor.

Sonuçta o kötü laflar ediliyorken ceza yiyeceklerini biliyorlardı. Yani çok da şey etmemek lazım, ciddiye almamak.

@FightForHonor neredeyse bütün konuyu okudum ama siyasi görüşünü netleştirmedim, bazen muhalefet bazen akpli gibisin. HDP li çıkarsan şaşırmam artık.
yaa tşk

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır

GryAsl

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,422
İsim
Güray
<3<3<3<3
Bir de şu konular hep uyuma saatime denk gelmese daha iyi olucak. Bu konular neden acaba hep geceleyin tartışılıyor.
Kullanıyodum ben onu ama sağol yinede. Unutmuş olabilirim bi kaç saniyeliğine o tuşun varlığını.
Ya bu arada söylemeden edemeyeceğim, yani ortamı yumuşatmaya falan çalışma bence. Moderatörler horul horul uyuyor işte, biz de tartışıyoruz burada. Bırak şöyle işler biraz kızışsın yani.
Sen belki insanlar kırılmasın diyorsun ama ben burada kan görmek istiyorum vahşet istiyorum. Her forumda "arkadaşlar lütfen siyaset olmasın" gibisinden 1816711 tane mesaj görünce bayat tadı veriyor artık. Hayır bir de mesaj yazarak konuyu sürekli uplayıp sıcak tutuyorsun. Bu arada laflarım sana değil yani kişisel anlama.

ensbhdr55

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,529
İsim
Enes Bahadır
<3<3<3<3
Bir de şu konular hep uyuma saatime denk gelmese daha iyi olucak. Bu konular neden acaba hep geceleyin tartışılıyor.

Ya bu arada söylemeden edemeyeceğim, yani ortamı yumuşatmaya falan çalışma bence. Moderatörler horul horul uyuyor işte, biz de tartışıyoruz burada. Bırak şöyle işler biraz kızışsın yani.
Sen belki insanlar kırılmasın diyorsun ama ben burada kan görmek istiyorum vahşet istiyorum. Her forumda "arkadaşlar lütfen siyaset olmasın" gibisinden 1816711 tane mesaj görünce bayat tadı veriyor artık. Hayır bir de mesaj yazarak konuyu sürekli uplayıp sıcak tutuyorsun. Bu arada laflarım sana değil yani kişisel anlama.
Bana söylemişin nasıl kişisel algılamayım :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,135
Üyeler
156,888
Son üye
nbadjfajnfas