Neler Yeni

Cinsellikten soğumak

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,996
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Merhaba yurttaşlarım, sevgili Romalılar... Tamam şaka bir yana sizden bir şey danışacağım! Dalga geçmeden cevap verirseniz sevinirim...

Öncelikle 17 yaşındayım! Şimdi, ben kendimi bildim bileli cinselliğe bağımlı biri değilim. Belki inanmazsınız ilk masturbasyonumu 15 yaşında yaptım. Ankara'nın merkezi diyebileceğim bir yerdeyim yani yıllardır internetim var. Demek istediğim, bu işlerden uzak değildim; ben kendim uzak durmayı uygun görüyordum. Sadece bana çok itici, saçma geliyor işte... İlk zamanlarda haftada 3 ila 7 kez yapıyordum, masturbasyonu. Karantina girdikten sonra biraz artmaya başladı onu ergenliğe veriyorum bence ona kontrol altına almam biraz zordu. Neyse karantidan sonra 13 Ağustos 2020 yılında kendime söz verdim asla yapmayacağıma... Kendime verdiğim sözü 20 Şubat 2021 yılına kadar tutabildim. İnan ki bu süre zarfında hiç aklıma bile gelmedi. Şubat ayının ilk haftası kafamı yemek üzereydim aklımdan çıkartamıyordum, her gece rüyalanıyordum. Dayanamadım girdim banyoya yaptım, hiç sevk almadım ama biraz rahatladım. Sonra 10 günde 1 kez yapmaya karar verdim, yeter ki aklıma bir daha gelmesin diye... Neyse Temmuz 2021'e kadar böyle devam etti. İnanılmaz sıkılmıştım bu durumdan, yapmak istemiyordum ama rüyalanmamak ve aklımı yormamak için yapmak zorunda kalıyordum. Temmuzda tekrar bıraktım 1 ay falan, sonra tekrar kafamı yormaya başladı. Ağustosta yine 10 günde veya 7 günde bir olmak şartıyla yapmaya başladım. Derken okul açıldı ve ben yine bıraktım. Kasımda başladım mecburen yine... Aralığa kadar devam etti bu durum. Ocak 2022 dayanamadım yapmak zorunda kaldım yine haftada bir şeklinde. Bu seferde 16 Mart'a kadar gitti böyle... O gün bugündür hiç umrumda bile değil. Bugün, biraz önce girdim p**no izlemeye, hiç ilgimi çekmedi baya iğrendim 5 dk dayanamayıp çıktım...

Bu durumdan ben gayet memnunum. Aşk hayatımı soracaksanız, Eylül 2021'de iki kere denedim reddedildim. O zamandan beri hiç umrumda bile olmadı aştır, meşktir falan...
Benim yandığım kısım 1 aydır rüyalanmıyorum 😔. Umarım sağlığım yerindedir. Bana bir öneriniz falan varsa verirseniz sevinirim. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. İnanın trollük yapmak değil amacım...

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,646
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Aga bi dışarı çıkın kız bulun bişey yapın ya elinize yazık

Berk Atmaca

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Berk Atmaca
Haftada 1-2 defa yapın yoksa rüyalanırsınız. Keyif almak için yapın rahatlamak için yapın ya da daha rahat uyumak için yapın ve bi kız bulun. Niye utanıyorsunuz kızlardan lan oda insan sende insan reddedilmeyen erkek diye bir şey yok bu arada.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Rüyanlanmak iyi değil zaten üst baş batıyor.Haftada 1-2 kere falan yapsanız yeterli.Keyif almıyorsanda yapma.
Aynı fikirdeyiz.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,996
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,996
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Haftada 1-2 defa yapın yoksa rüyalanırsınız. Keyif almak için yapın rahatlamak için yapın ya da daha rahat uyumak için yapın ve bi kız bulun. Niye utanıyorsunuz kızlardan lan oda insan sende insan reddedilmeyen erkek diye bir şey yok bu arada.

Aynı fikirdeyiz.
Berk Bey, kızlardan utanacak en son erkek ben olabilirim. Çokça kız arkadaşım var. Aşkı şaçma buluyorum, biliyorum bir gün gerçek kişi önüme çıktığında bu fikirlerim değişecek ona bir şey demiyorum. Sadece bu yaşlarda gereksiz geliyor bana. Çünkü yakın çevremdeki herkes çok erken yaşta evlendi ve erken yaşta çocuk sahibi oldu. Abim 17 yaşında evlendi psikopat. Rahmetli babamı zorla ikna etti...

Aga bi dışarı çıkın kız bulun bişey yapın ya elinize yazık
Abi benim çokça kız arkadaşım var zaten. Ayrıca masturbasyondan nefret ediyorum yani zaten elimle yapmıyorum...

Hayal edip yapmaya alışın o zaman.Önerilende o. İnternette araştır doğru mastürbasyon nasıl yapılır?diye en mantıklısı bu.
En başta da dediğim gibi ben bu durumdan memnunum, sadece ilerki yaşamımda eşime şey...

Son düzenleme:

Karl Dönitz

80+ Bronze
Berk Bey, kızlardan utanacak en son erkek ben olabilirim. Çokça kız arkadaşım var. Aşkı şaçma buluyorum, biliyorum bir gün gerçek kişi önüme çıktığında bu fikirlerim değişecek ona bir şey demiyorum. Sadece bu yaşlarda gereksiz geliyor bana. Çünkü yakın çevremdeki herkes çok erken yaşta evlendi ve erken yaşta çocuk sahibi oldu. Abim 17 yaşında evlendi psikopat. Rahmetli babamı zorla ikna etti...

Abi benim çokça kız arkadaşım var zaten. Ayrıca masturbasyondan nefret ediyorum yani zaten elimle yapmıyorum...

En başta da dediğim gibi ben bu durumdan memnunum, sadece ilerki yaşamımda eşime şey...
Ney?

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Masturbasyon yaparken zevk almamak neyse de tiksinmek normal degil bence, bir urolog'a gorunmeniz dogru olacaktir bence cunku cinsellik hayatin bir parcasi.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,996
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Demek istediğim şey şu, yakın çevremdeki yani akrabalarımın cinsel hayatları aşırı gelişmiş. Çok erken yaşta evlilikler yapıyorlar daha reşit bile olmadan evlenen abim var... bu yüzden acayip tiksiniyorum.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Bir pskiyatriye görünebilirsin eğer için rahat değilse. Psikolojik sorunlar vücudumuzda fiziksel sorunlara sebep olabilir. İçinde cinselliği bastırdığın için belki rüyalanmıyor olabilirsin.
DİKKAT: Kesin yargı değil sadece tahmin.

Karl Dönitz

80+ Bronze
Demek istediğim şey şu, yakın çevremdeki yani akrabalarımın cinsel hayatları aşırı gelişmiş. Çok erken yaşta evlilikler yapıyorlar daha reşit bile olmadan evlenen abim var... bu yüzden acayip tiksiniyorum.
Cinsellik düşkünü biri değilsin demek.Bunu bir zevk olarak değilde ihtiyaç olarak düşün. Önerilen mastürbasyon yöntemi ise hayal ederek mesela.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,996
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Masturbasyon yaparken zevk almamak neyse de tiksinmek normal degil bence, bir urolog'a gorunmeniz dogru olacaktir bence cunku cinsellik hayatin bir parcasi.
Haklısınız biraz abartı olmuş olabilir. Ben istediğim zaman yapıyorum. Gayette sağlıklıyım çok şükür ama işte dediğim gibi yakın çevrem akrabalarim, özellikle sınıf arkadaşlarım aşırı derecede argo, küfür ve cinsellik üzerine muhabbetler kuruyorlar. Bu durum rahatsız ediyor beni. Benimse muhabbetim tarih, kitab, gelecekteki iş hayalim...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,655
Üyeler
141,737
Son üye
fkrtvc
Top Bottom