Neler Yeni

Cinsellikten soğumak

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Son düzenleme:

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,827
İsim
Mert Can Ergün
İlk zamanlarda haftada 3 ila 7 kez yapıyordum, masturbasyonu. Vay be ben bile o kadar yapmıyorum insan zorlanır o.O2:D:D:D:D

Maykıl

80+ Silver
Orta noktasini bulmak onemli :D 14 yasindayim su yastada cinsellige bagimli yasayanlar var

Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Ulvi
Merhaba yurttaşlarım, sevgili Romalılar... Tamam şaka bir yana sizden bir şey danışacağım! Dalga geçmeden cevap verirseniz sevinirim...

Öncelikle 17 yaşındayım! Şimdi, ben kendimi bildim bileli cinselliğe bağımlı biri değilim. Belki inanmazsınız ilk masturbasyonumu 15 yaşında yaptım. Ankara'nın merkezi diyebileceğim bir yerdeyim yani yıllardır internetim var. Demek istediğim, bu işlerden uzak değildim; ben kendim uzak durmayı uygun görüyordum. Sadece bana çok itici, saçma geliyor işte... İlk zamanlarda haftada 3 ila 7 kez yapıyordum, masturbasyonu. Karantina girdikten sonra biraz artmaya başladı onu ergenliğe veriyorum bence ona kontrol altına almam biraz zordu. Neyse karantidan sonra 13 Ağustos 2020 yılında kendime söz verdim asla yapmayacağıma... Kendime verdiğim sözü 20 Şubat 2021 yılına kadar tutabildim. İnan ki bu süre zarfında hiç aklıma bile gelmedi. Şubat ayının ilk haftası kafamı yemek üzereydim aklımdan çıkartamıyordum, her gece rüyalanıyordum. Dayanamadım girdim banyoya yaptım, hiç sevk almadım ama biraz rahatladım. Sonra 10 günde 1 kez yapmaya karar verdim, yeter ki aklıma bir daha gelmesin diye... Neyse Temmuz 2021'e kadar böyle devam etti. İnanılmaz sıkılmıştım bu durumdan, yapmak istemiyordum ama rüyalanmamak ve aklımı yormamak için yapmak zorunda kalıyordum. Temmuzda tekrar bıraktım 1 ay falan, sonra tekrar kafamı yormaya başladı. Ağustosta yine 10 günde veya 7 günde bir olmak şartıyla yapmaya başladım. Derken okul açıldı ve ben yine bıraktım. Kasımda başladım mecburen yine... Aralığa kadar devam etti bu durum. Ocak 2022 dayanamadım yapmak zorunda kaldım yine haftada bir şeklinde. Bu seferde 16 Mart'a kadar gitti böyle... O gün bugündür hiç umrumda bile değil. Bugün, biraz önce girdim p**no izlemeye, hiç ilgimi çekmedi baya iğrendim 5 dk dayanamayıp çıktım...

Bu durumdan ben gayet memnunum. Aşk hayatımı soracaksanız, Eylül 2021'de iki kere denedim reddedildim. O zamandan beri hiç umrumda bile olmadı aştır, meşktir falan...
Benim yandığım kısım 1 aydır rüyalanmıyorum 😔. Umarım sağlığım yerindedir. Bana bir öneriniz falan varsa verirseniz sevinirim. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. İnanın trollük yapmak değil amacım...
2 kez reddedildin ve spora başlamadın mı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Orta noktasini bulmak onemli :D 14 yasindayim su yastada cinsellige bagimli yasayanlar var
üffff erkek

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Merhaba yurttaşlarım, sevgili Romalılar... Tamam şaka bir yana sizden bir şey danışacağım! Dalga geçmeden cevap verirseniz sevinirim...

Öncelikle 17 yaşındayım! Şimdi, ben kendimi bildim bileli cinselliğe bağımlı biri değilim. Belki inanmazsınız ilk masturbasyonumu 15 yaşında yaptım. Ankara'nın merkezi diyebileceğim bir yerdeyim yani yıllardır internetim var. Demek istediğim, bu işlerden uzak değildim; ben kendim uzak durmayı uygun görüyordum. Sadece bana çok itici, saçma geliyor işte... İlk zamanlarda haftada 3 ila 7 kez yapıyordum, masturbasyonu. Karantina girdikten sonra biraz artmaya başladı onu ergenliğe veriyorum bence ona kontrol altına almam biraz zordu. Neyse karantidan sonra 13 Ağustos 2020 yılında kendime söz verdim asla yapmayacağıma... Kendime verdiğim sözü 20 Şubat 2021 yılına kadar tutabildim. İnan ki bu süre zarfında hiç aklıma bile gelmedi. Şubat ayının ilk haftası kafamı yemek üzereydim aklımdan çıkartamıyordum, her gece rüyalanıyordum. Dayanamadım girdim banyoya yaptım, hiç sevk almadım ama biraz rahatladım. Sonra 10 günde 1 kez yapmaya karar verdim, yeter ki aklıma bir daha gelmesin diye... Neyse Temmuz 2021'e kadar böyle devam etti. İnanılmaz sıkılmıştım bu durumdan, yapmak istemiyordum ama rüyalanmamak ve aklımı yormamak için yapmak zorunda kalıyordum. Temmuzda tekrar bıraktım 1 ay falan, sonra tekrar kafamı yormaya başladı. Ağustosta yine 10 günde veya 7 günde bir olmak şartıyla yapmaya başladım. Derken okul açıldı ve ben yine bıraktım. Kasımda başladım mecburen yine... Aralığa kadar devam etti bu durum. Ocak 2022 dayanamadım yapmak zorunda kaldım yine haftada bir şeklinde. Bu seferde 16 Mart'a kadar gitti böyle... O gün bugündür hiç umrumda bile değil. Bugün, biraz önce girdim p**no izlemeye, hiç ilgimi çekmedi baya iğrendim 5 dk dayanamayıp çıktım...

Bu durumdan ben gayet memnunum. Aşk hayatımı soracaksanız, Eylül 2021'de iki kere denedim reddedildim. O zamandan beri hiç umrumda bile olmadı aştır, meşktir falan...
Benim yandığım kısım 1 aydır rüyalanmıyorum 😔. Umarım sağlığım yerindedir. Bana bir öneriniz falan varsa verirseniz sevinirim. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. İnanın trollük yapmak değil amacım...
Cinsellikten tiksinmen normal değil gibime geldi yani çevremde cinsellikten tiksindiğini söyleyen çok kişi görmedim

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
spora başlamadın mı
Hayır, aslına bakılırsa hala aynı fikirdeyim. Konuyu Mayıs 2022'de açmışım. Uzun zamandır foruma girmiyorum o yüzden geç gördüm mesajlarınızı..
Neyse konumuza dönelim. Ben cinselliği pek sevmiyorum. Böyle, olduğunda yaparım. Boş yapmaya gerek yok ama en son ne zaman yaptığımı hatırlamıyorum (karşı cins veya hemcinsle değil. Anladınız siz).. Bayağı uzun zaman oldu. Aslında benim çevremdeki herkes özellikle sülaledeki arkadaşlar çok erken yaşta evlendiler ve çoluk çocuğa karıştılar. Belki bu yüzden ben uzak durmayı seçiyorum. Belki inanmazsınız. Benimle beraber biz 13 kardeşiz ve tabii tahmin edebileceğiniz üzere ben 10 numarayım: ) Benden büyük bütün abilerim 18inde evlendi. Biri hariç o 17de evlendi. Ablalarım çok şükür normal yaşta 25ten sonra evlendi. Galiba kızlar biraz daha akıllı. Neyse 17de evlenen abim 19.5ta çocuk yaptı ve şuan 20ta baba oldu. Ben bu duruma gerçekten uzağım. Abi sevmiyorum böyle erken yaşta evlenmeyi, cinselliği, sevgililiği. Aslında beni tanısanız gerçekten çok romantiğimdir. Ancak 25ten erken asla. Bırakın biriyle cima etmeyi sevgili olmak bile istemiyorum. ÇÜNKÜ SEVMİYORUM. Bir de şunu da söyleyeyim; SPOR YAPMADIM, YAPMAYACAĞAM. (En azından gerçek kişiyi bulup evlenene kadar)...
Okuduğunuz için teşekkür ederim.

Megan

80+ Silver

Her yapışta tarihi mi kaydettiniz

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,514
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Ben 10 yaşımdan beri her türlü azgınlığı yapmışımdır o kadar sapıtmışım ki neler yaptım neler he şimdi 17 yaşımdayım dersen şimdi noldu hala devam ediyorum ve zevk alıyorum evlilik felan bana göre de deil bulcam vercem parasını bu kadar gavt gibi konuştum ama yani benim kişiliğim böyle cinselliğe o kadar bağlıyım ki bazen neyse yeter miğdeniz bulanmasın şimdi.......

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,997
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Ben 10 yaşımdan beri her türlü azgınlığı yapmışımdır o kadar sapıtmışım ki neler yaptım neler he şimdi 17 yaşımdayım dersen şimdi noldu hala devam ediyorum ve zevk alıyorum evlilik felan bana göre de deil bulcam vercem parasını bu kadar gavt gibi konuştum ama yani benim kişiliğim böyle cinselliğe o kadar bağlıyım ki bazen neyse yeter miğdeniz bulanmasın şimdi.......
İyi güzelde kardeşim bu nereye kadar böyle sürecek? Dediğin gibi senin kişiliğin böyle bize saygı duymaktan başka bir şey düşmez. Senin tam aksineyim ben ama sende sen olduğun işçin güzelsin nasıl olmak istiyorsan ol. bir şey diyemem. Ben belki dinimden de kaynaklıdır. Biraz dindarımdır. O yüzden ayrıca uzak durmak istiyorum bir de dediğim gibi abim 17de evlendi.. Yuh yani sadece yuh 17de evlenmek nedir da?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,311
Üyeler
142,110
Son üye
Tharkun
Top Bottom