Neler Yeni

Cinsellikten soğumak

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
İyi güzelde kardeşim bu nereye kadar böyle sürecek? Dediğin gibi senin kişiliğin böyle bize saygı duymaktan başka bir şey düşmez. Senin tam aksineyim ben ama sende sen olduğun işçin güzelsin nasıl olmak istiyorsan ol. bir şey diyemem. Ben belki dinimden de kaynaklıdır. Biraz dindarımdır. O yüzden ayrıca uzak durmak istiyorum bir de dediğim gibi abim 17de evlendi.. Yuh yani sadece yuh 17de evlenmek nedir da?
Hayatta evlenmem heleki şimdi 17 yaşımda asla kimse beni o sorumluluk altında bırakamaz evlilik çöptür tek bir vajinaya bağlı kalmak yerine hergün bir başkasına atlamak daha keyifli benim için bunu demeğe çalışıyorum
İşallah ban yemem bunu dedim diye.

Armutvelimon

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
158
İsim
musa
İyi güzelde kardeşim bu nereye kadar böyle sürecek? Dediğin gibi senin kişiliğin böyle bize saygı duymaktan başka bir şey düşmez. Senin tam aksineyim ben ama sende sen olduğun işçin güzelsin nasıl olmak istiyorsan ol. bir şey diyemem. Ben belki dinimden de kaynaklıdır. Biraz dindarımdır. O yüzden ayrıca uzak durmak istiyorum bir de dediğim gibi abim 17de evlendi.. Yuh yani sadece yuh 17de evlenmek nedir da?
Hocam bende dinden kaynaklı yapmıyorum dinim engel olmasaydı her gün bile yapardım ama şuan kendimi tutuyorum başka şeylerle ilgileniyorum

''Wolfred!ghT

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,418
İsim
''Wolfred!ghT
Hayatta evlenmem heleki şimdi 17 yaşımda asla kimse beni o sorumluluk altında bırakamaz evlilik çöptür tek bir vajinaya bağlı kalmak yerine hergün bir başkasına atlamak daha keyifli benim için bunu demeğe çalışıyorum
Hocam alın hepsi sizin olsun.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
Mutluluk benim için yaratılmışken, mutsuz olamam!
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
her şey iyi güzelde bence bu da hastalıklı bir düşünme. Beni lütfen yanlış anlama amacım sana karışmak veya yargılamak değil. Ancak bu gerçekten biraz iğrenç. Buraya kadar gözüme normal gelmiştin gelmiştin de güzel kardeşim neden tek bir vajina olarak görüyorsun evliliği? Tamam ben de evlilik konusunda bu yaşlarda asla diyorum ama senin ki biraz değişik bir düşünce. Kadınları vajina olarak düşünmek ne bilim. İnan seni yargılamıyorum. Çünkü dindarım dedim dinim bunu emrediyor seninle tartışmaktan ileriye asla gidemem. Hem her sefer başka bir x kromozumuna gidersen cinsen yollarla onlarca hastalıkla karşı karşıya gelirsin, değil mi? Evlilik konusuna gelirsek dediğim gibi ben aşkı yaşamaktan yanayım bir kadına bağlanmaktan yanayım aynı şekilde onunda bana bağlanmasından yana. Boş yapmaya gerek yok benim şuan konuştuğuım sevgili olarak hiç kız arkadaşım yok. Arkadaş olarak sadece 1 tane var. Şimdi sözün özüne gelelim. B demek değil ki evlendikten sonra birbirimizin herşeyine karışalım. Ben libarelizmi bir nefi destekliyor gibiyim. Benim için özgürlük herşeydir... Saygıyla karşılık verdiğin için ayrıca teşekkür ederim. :p
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah, bence yemessin zira bişey demedin. Vajina kelimesinden de ban yersen artık yuh.

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
her şey iyi güzelde bence bu da hastalıklı bir düşünme. Beni lütfen yanlış anlama amacım sana karışmak veya yargılamak değil. Ancak bu gerçekten biraz iğrenç. Buraya kadar gözüme normal gelmiştin gelmiştin de güzel kardeşim neden tek bir vajina olarak görüyorsun evliliği? Tamam ben de evlilik konusunda bu yaşlarda asla diyorum ama senin ki biraz değişik bir düşünce. Kadınları vajina olarak düşünmek ne bilim. İnan seni yargılamıyorum. Çünkü dindarım dedim dinim bunu emrediyor seninle tartışmaktan ileriye asla gidemem. Hem her sefer başka bir x kromozumuna gidersen cinsen yollarla onlarca hastalıkla karşı karşıya gelirsin, değil mi? Evlilik konusuna gelirsek dediğim gibi ben aşkı yaşamaktan yanayım bir kadına bağlanmaktan yanayım aynı şekilde onunda bana bağlanmasından yana. Boş yapmaya gerek yok benim şuan konuştuğuım sevgili olarak hiç kız arkadaşım yok. Arkadaş olarak sadece 1 tane var. Şimdi sözün özüne gelelim. B demek değil ki evlendikten sonra birbirimizin herşeyine karışalım. Ben libarelizmi bir nefi destekliyor gibiyim. Benim için özgürlük herşeydir... Saygıyla karşılık bi verdiğin için ayrıca teşekkür ederim. :p

İnşallah, bence yemessin zira bişey demedin. Vajina kelimesinden de ban yersen artık yuh.
Knk anlamıyorsun bak ben kadınları vajina olarak görmüyorum ve ayrıca evlilik yaptığın zmn özgür olamassın özgürlüğüne bu kadar bağlı isen sana evliliği tavsiye etmem ve ve ben hayatı yaşamayı düşünenlerdenim hergün ayrı bi kafa düşünsene çok zevkli olur macera yaşamak gibi evli olunca ise işten bi geliyon yine aynı sıfad felan ben bunalırım daralırım bana değişiklik lzm

Hocam alın hepsi sizin olsun.
VER.. töbe olm kendimden soğutmayın beni xd

Son düzenleme:

CemSultan01

80+ Bronze
Merhaba yurttaşlarım, sevgili Romalılar... Tamam şaka bir yana sizden bir şey danışacağım! Dalga geçmeden cevap verirseniz sevinirim...

Öncelikle 17 yaşındayım! Şimdi, ben kendimi bildim bileli cinselliğe bağımlı biri değilim. Belki inanmazsınız ilk masturbasyonumu 15 yaşında yaptım. Ankara'nın merkezi diyebileceğim bir yerdeyim yani yıllardır internetim var. Demek istediğim, bu işlerden uzak değildim; ben kendim uzak durmayı uygun görüyordum. Sadece bana çok itici, saçma geliyor işte... İlk zamanlarda haftada 3 ila 7 kez yapıyordum, masturbasyonu. Karantina girdikten sonra biraz artmaya başladı onu ergenliğe veriyorum bence ona kontrol altına almam biraz zordu. Neyse karantidan sonra 13 Ağustos 2020 yılında kendime söz verdim asla yapmayacağıma... Kendime verdiğim sözü 20 Şubat 2021 yılına kadar tutabildim. İnan ki bu süre zarfında hiç aklıma bile gelmedi. Şubat ayının ilk haftası kafamı yemek üzereydim aklımdan çıkartamıyordum, her gece rüyalanıyordum. Dayanamadım girdim banyoya yaptım, hiç sevk almadım ama biraz rahatladım. Sonra 10 günde 1 kez yapmaya karar verdim, yeter ki aklıma bir daha gelmesin diye... Neyse Temmuz 2021'e kadar böyle devam etti. İnanılmaz sıkılmıştım bu durumdan, yapmak istemiyordum ama rüyalanmamak ve aklımı yormamak için yapmak zorunda kalıyordum. Temmuzda tekrar bıraktım 1 ay falan, sonra tekrar kafamı yormaya başladı. Ağustosta yine 10 günde veya 7 günde bir olmak şartıyla yapmaya başladım. Derken okul açıldı ve ben yine bıraktım. Kasımda başladım mecburen yine... Aralığa kadar devam etti bu durum. Ocak 2022 dayanamadım yapmak zorunda kaldım yine haftada bir şeklinde. Bu seferde 16 Mart'a kadar gitti böyle... O gün bugündür hiç umrumda bile değil. Bugün, biraz önce girdim p**no izlemeye, hiç ilgimi çekmedi baya iğrendim 5 dk dayanamayıp çıktım...

Bu durumdan ben gayet memnunum. Aşk hayatımı soracaksanız, Eylül 2021'de iki kere denedim reddedildim. O zamandan beri hiç umrumda bile olmadı aştır, meşktir falan...
Benim yandığım kısım 1 aydır rüyalanmıyorum 😔. Umarım sağlığım yerindedir. Bana bir öneriniz falan varsa verirseniz sevinirim. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. İnanın trollük yapmak değil amacım...
no 31 no reaction, action bro action

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Şaka yapıyorum knk tabii ki öyle bi sapık deilim şimdi kimse bişey demeyince kendimden soğudum......

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Knk anlamıyorsun bak ben kadınları vajina olarak görmüyorum ve ayrıca evlilik yaptığın zmn özgür olamassın özgürlüğüne bu kadar bağlı isen sana evliliği tavsiye etmem ve ve ben hayatı yaşamayı düşünenlerdenim hergün ayrı bi kafa düşünsene çok zevkli olur macera yaşamak gibi evli olunca ise işten bi geliyon yine aynı sıfad felan ben bunalırım daralırım bana değişiklik lzm

VER.. töbe olm kendimden soğutmayın beni
Sana gerçekten teşekkür ederim. Gerçekten mutlu ettin beni ne bilim, başka bir arkadaş olsa saydırmaya başlayacaktı. Sen saygı çerçevesinde yaklaştın tekrardan teşekkür ederim. Evet özgürlüğüme çok düşkünüm ama aşkada inanıyorum. Çok güzel bir duygu aşk. Hem benim şuanki kalbimde olan kişiyle evlenirsem asla özgürlüğümden taviz vereceğimi düşünmüyorum. Kız arkadaş konusunda sadece muhabbet olunca bir iki konuşuyorum benim için sıkıntı yok. Kıskançlık konusunda pek bir şey yapmaz o. Zira ben aldatmam. Da acaba o da benimle aynı duyguları paylaşıyor mu bilmiyorum. İnşallah paylaşıyordur..😇

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,496
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Sana gerçekten teşekkür ederim. Gerçekten mutlu ettin beni ne bilim, başka bir arkadaş olsa saydırmaya başlayacaktı. Sen saygı çerçevesinde yaklaştın tekrardan teşekkür ederim. Evet özgürlüğüme çok düşkünüm ama aşkada inanıyorum. Çok güzel bir duygu aşk. Hem benim şuanki kalbimde olan kişiyle evlenirsem asla özgürlüğümden taviz vereceğimi düşünmüyorum. Kız arkadaş konusunda sadece muhabbet olunca bir iki konuşuyorum benim için sıkıntı yok. Kıskançlık konusunda pek bir şey yapmaz o. Zira ben aldatmam. Da acaba o da benimle aynı duyguları paylaşıyor mu bilmiyorum. İnşallah paylaşıyordur..😇
Umarım öyle birini bulur ve mutlu olursun knk

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,954
İsim
MehmedVII
Merhaba yurttaşlarım, sevgili Romalılar... Tamam şaka bir yana sizden bir şey danışacağım! Dalga geçmeden cevap verirseniz sevinirim...

Öncelikle 17 yaşındayım! Şimdi, ben kendimi bildim bileli cinselliğe bağımlı biri değilim. Belki inanmazsınız ilk masturbasyonumu 15 yaşında yaptım. Ankara'nın merkezi diyebileceğim bir yerdeyim yani yıllardır internetim var. Demek istediğim, bu işlerden uzak değildim; ben kendim uzak durmayı uygun görüyordum. Sadece bana çok itici, saçma geliyor işte... İlk zamanlarda haftada 3 ila 7 kez yapıyordum, masturbasyonu. Karantina girdikten sonra biraz artmaya başladı onu ergenliğe veriyorum bence ona kontrol altına almam biraz zordu. Neyse karantidan sonra 13 Ağustos 2020 yılında kendime söz verdim asla yapmayacağıma... Kendime verdiğim sözü 20 Şubat 2021 yılına kadar tutabildim. İnan ki bu süre zarfında hiç aklıma bile gelmedi. Şubat ayının ilk haftası kafamı yemek üzereydim aklımdan çıkartamıyordum, her gece rüyalanıyordum. Dayanamadım girdim banyoya yaptım, hiç sevk almadım ama biraz rahatladım. Sonra 10 günde 1 kez yapmaya karar verdim, yeter ki aklıma bir daha gelmesin diye... Neyse Temmuz 2021'e kadar böyle devam etti. İnanılmaz sıkılmıştım bu durumdan, yapmak istemiyordum ama rüyalanmamak ve aklımı yormamak için yapmak zorunda kalıyordum. Temmuzda tekrar bıraktım 1 ay falan, sonra tekrar kafamı yormaya başladı. Ağustosta yine 10 günde veya 7 günde bir olmak şartıyla yapmaya başladım. Derken okul açıldı ve ben yine bıraktım. Kasımda başladım mecburen yine... Aralığa kadar devam etti bu durum. Ocak 2022 dayanamadım yapmak zorunda kaldım yine haftada bir şeklinde. Bu seferde 16 Mart'a kadar gitti böyle... O gün bugündür hiç umrumda bile değil. Bugün, biraz önce girdim p**no izlemeye, hiç ilgimi çekmedi baya iğrendim 5 dk dayanamayıp çıktım...

Bu durumdan ben gayet memnunum. Aşk hayatımı soracaksanız, Eylül 2021'de iki kere denedim reddedildim. O zamandan beri hiç umrumda bile olmadı aştır, meşktir falan...
Benim yandığım kısım 1 aydır rüyalanmıyorum 😔. Umarım sağlığım yerindedir. Bana bir öneriniz falan varsa verirseniz sevinirim. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkür ederim. İnanın trollük yapmak değil amacım...
Benim CV

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı

wpa_supplicant

80+ Silver
En İyi Cevap
22
Zamanla duzelen bir durum hic bir sey yapmasan bile senin fitratinda olan bir ozelik, illa bir gun farkedersin.

OUHasan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,995
İsim
Hasan
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,075
Üyeler
140,947
Son üye