Neler Yeni

[Çözüldü-Kilitlendi] "İncehesap indirimlerinin sazan avı olması"

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
20 ürün varsa 3 ü gerçekten iyi indirime giriyor 17 si sazan avı oluyor genelde indirime giren ürünü internette arayınca hepsiburada , gittigidiyorda aynı fiyata bulabiliyorsunuz

Son indirimden (19 Haziran) 21 ürünü fiyatları ile birlikte aşağıya ekledim,
Aynı ürünlerin, internette aynı fiyata bulunabildiğini bize gösterebilir misin?
Eğer gösteremiyorsan, konu silinecek ve "Yanlış bilgilendirme"den dolayı uyarı puanı ekleyeceğim. İyi forumlar.
q1.png

w2.png

Screenshot_17.png

whspr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Akın Ç
Eğer gösteremiyorsan, konu silinecek ve "Yanlış bilgilendirme"den dolayı uyarı puanı ekleyeceğim. İyi forumlar.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
benim bir sorum var sizce da2 direk mi alayım yoksa bu gece indirimlerinden parça parça mı?

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Mesut hamamcı
Valla bn çok güzel indirimler yakaladım. Almadan önce tüm siteleri araştırır öle alırım çoğu üründe indirim oluyor. 20taneden 3 tanesi değil yani. Anakart işlemci ram ekran kartı ve monitörlerde gerçekten süper fırsatlar oluyor.
Asus tuf vg27vq aldım 1899a daha o fiyata indiren site olmadı.
Cougar cg1 koltuk aldım 1399a x driveları 1600e satylar sen düşün. Çoğu parçamı ordan aldım ve hepside piyasanın altında. İyi takip etmek gerekiyor. Bu haftaki rog 5600xt 2699du almadığıma pişmanım şuan keşke alsaymışım. Şuan bu kartı hepsiburada indirime sokmuş 3500e var sen düşün gerisini :)

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
benim bir sorum var sizce da2 direk mi alayım yoksa bu gece indirimlerinden parça parça mı?
Bu gece indirim yok, indirimler Cuma akşamları yapılıyor.
Sistem ve bütçen ile alakalı, zamana yayıp parça parça toplarım diyorsan, indirimleri takip edebilirsin.

whspr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
280
İsim
Akın Ç
Bu gece indirim yok, indirimler Cuma akşamları yapılıyor.
Sistem ve bütçen ile alakalı, zamana yayıp parça parça toplarım diyorsan, indirimleri takip edebilirsin.
evet cuma günü biliyorum, bütçe 6000 iste fakat ne kadar düşürürsem o kadar iyi olur, size göre mantıklı olur mu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
berkan öztürk
evet cuma günü biliyorum, bütçe 6000 iste fakat ne kadar düşürürsem o kadar iyi olur, size göre mantıklı olur mu ?
Her hafta istediğin ürünleri bulamıyorsun ben 1 ay oldu bir tek anakartım eksik kaldı uğraşırım beklerim diyosan mantıklı ama değmez diyosan da mantıklı parça parça toplamak zaman istiyor çünkü eğer bütçede kayda değer azalış istiyorsan

Emektar PC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Mesut hamamcı
Tek tek topla daha avantajlı olur ayrıca istediğin parçaları almış olursun bn 2 aydır uğraşıyorum ekran kartım kaldı sadece

JoKeRsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
233
İsim
Berat ünlü
bende gecen hafta cuma gecesi asus tuf 3 fanlı 5700 ü 2699 aldım

kutlue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Kutluhan
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
364 tl den düştüğü idda edilen klavye = https://www.trendyol.com/frisby/fk-...7potYUg7MgSbF0qyFMxNJPGpZGhdcuIIaAtSEEALw_wcB
3200 TL Den düştüğü idda edilen ekran kartı = https://www.akakce.com/ekran-karti/...-gtx-192-bit-gddr6-6-gb-fiyati,566056528.html
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sazan.AVİ

3200 TL den düştüğü idda edilen işlemci = https://www.akakce.com/islemci/en-u...sekiz-cekirdek-3-60-ghz-fiyati,505134654.html

700 tl den düştüğü idda edilen ssg = https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-...c10z480gg8-2-5-sata-3-0-fiyati,709266931.html

Son düzenleme:

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

Sen konuyu açarken, ürünlerin neredeyse tamamının "internette aynı fiyata bulunabildiğini" söylemiştin.

Klavye 179 TL'den satılmış, senin linkte 209 TL (30 TL daha pahalı)
Ekran kartı 1.899 TL'den satılmış, senin linkte 2.128 TL (229 TL daha pahalı)
İşlemci 2.149 TL'den satılmış, senin linkte 2.348 TL (199 TL daha pahalı)
SSD 429 TL'den satılmış, senin linkte 459 TL (30 TL daha pahalı)

Sadece link verdiğin 4 parçanın fiyat farkı +488 TL

Diğer bileşenleri de işin içine koysan, fiyat farkı çok daha yukarıya çıkacak.
Uygun fiyata bileşen almak isteyenleri yanlış bilgilendirmenden dolayı sana uyarı puanı ekledim.
Konu kilitlenmiştir, iyi forumlar.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom