Neler Yeni

Çok yemeyip gün boyu bilgisayar başında oturursam kilo alır mıyım?

Watikan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Mert
Hocam kalori hesaplama denilen bir şey var sitelerden ücretsiz hesaplayabilirsin ortalama olarak kilonu koruman için kaç kalori alman gerektiğini söylüyor bu arada oradaki değeri tutturmak kilonu korumak için yeterli değil fazla fastfood tüketirsen sağlığın epey zarar görür ve yağlanma başlar.En azından sabah kardiyosu yap 15-20dakika.

3.George

80+ Bronze
Hocam kalori hesaplama denilen bir şey var sitelerden ücretsiz hesaplayabilirsin ortalama olarak kilonu koruman için kaç kalori alman gerektiğini söylüyor bu arada oradaki değeri tutturmak kilonu korumak için yeterli değil fazla fastfood tüketirsen sağlığın epey zarar görür ve yağlanma başlar.En azından sabah kardiyosu yap 15-20dakika.
Anladım. Günlüh ihtiyacın 100-200 kalori fazlası çok mu kg aldırır?

Coolpanda

80+ Silver
Bu yaz pc başında hareketsiz olacağımda, çok yemesem öğünlerde maks 2 ortalama 1 tabak yersem çok kilo alır mıyım? Ya da almam değil mi?
Günlük kalori ihtiyacını hesapla ve günlük kalori ihtiyacın kadar ye kilo almazsin.

batuhanbb

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
Batu Sırık
Instagram
@batuknkcm
Bu yaz pc başında hareketsiz olacağımda, çok yemesem öğünlerde maks 2 ortalama 1 tabak yersem çok kilo alır mıyım? Ya da almam değil mi?
Her şey alman gereken kaloriye bağlı onu hesap et öyle ye. Yemen gerekenden az yersen kilo verirsin çok yersen alırsın. Kilo alıp verme tamamen buna bağlıdır👍

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,846
İsim
Akın Taşkan
Kilo almasan bile kasların erir, iskelet adama dönüşürsün. Diğer seçenek de kilo alıp yağ adama dönüşmek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
ali

priwchu

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
788
İsim
ozan canbaşal
knk bok gibi görünüşün olur.kalkın bi spor yapın en azından akşam falan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kas eriyor mu cidden? Yağ adam iskeletör olmaktan daha iyi bence.
tabikide eriyor.ayrıca yag adam olmak çok çok daha kötüdür.kendim kilo verip vücut yaptım iyi biliyorum.iskelet olmak her türlü daha iyi.

asdkle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,444
İsim
asdk
Çok sağlıksız tansiyon sorunu vs. yaşayabilirsin. En azından arada kalk evde dolaş, esneme hareketleri yap. Leslie videoları var 10 dakikalık olanlardan yap olduğun yerde yürüyüş gibi bir şey zaten.

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
Volkan
Çıkın gezin spor yapın , ilerde çok çekersiniz ( bel ağrısı)

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,449
İsim
Olcay akbulut
sporu eksik etmeyin hocam, kilo almasanız bile yağlanma yapabilir belki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çıkın gezin spor yapın , ilerde çok çekersiniz ( bel ağrısı)
evet katılıyorum ben son 3 gündür çok çekiyorum bel ağrısı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,385
Üyeler
156,600
Son üye
mete670
Top Bottom