Neler Yeni

Çok zayıfım spora başlamayı düşünüyorum

Mounhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Yağız
Bu siteye bilgilerini gireceksin. Sana bir kalori miktarı verecek. O senin ihtiyacın olan kalori. Her gün onun 2 katını ye. 6ay 1 sene sonra aynaya bak tartıl. Değişimi hissedersin.
Günlük 1733x2 yiyicem ama bu kaloriyi nasıl hesaplarım.

Ekler

• Screenshot_2023-03-07-01-31-45-688_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-03-07-01-31-45-688_com.android.chrome.jpg
    609.9 KB · Hit: 20

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,225
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil

Wlmcn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Berke Can Yılmaz
merhaba, 15 yaşındayım kilom 42 boyum 1.68 yaza kadar kilo almak istiyorum çok zayıfım. kilo almak için spora yazılacağım, yazılacağım salonda bana program verecekler mi? orada hangi makinelerle neler yapacağımı bilmiyorum. kilo almak içinde haftalık program yazacaklar mı? benim için olan programlar varsa benimlede paylaşırsanız sevinirim.
iştah açan hap var bitki bazlı olanlarından al baya ise yarıyor

Mounhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ömer Yağız
Google'a x kalori yazdığın zaman gözüküyor kalori değerleri.
Yarın başlıyorum o zaman sigarayı da bırakıyorum.7 ağustosta bakıcam ne kadar kilo almışım.
Sende DC vardır ekleyip sana foto da atabilirim. Ayak üstü yaşam koçu buldum kaçırırmıyım.

100lesh

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Efe Babayev
clean bulk yap dirty yapma temiz beslen kalori acigi yap kilo al ve duzenli spora git yeni oldugun icin full body yap alisman icin youtubede izle gainer felan hic gerek yok

ardashi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Arda
clean bulk yap dirty yapma temiz beslen kalori acigi yap kilo al ve duzenli spora git yeni oldugun icin full body yap alisman icin youtubede izle gainer felan hic gerek yok
clean bulku öneren tek kişi sensin 😀

-CrawL

80+ Gold
Orda program verirler sana 42kiloyum diyorsun temiz kirli ne bulursan ye fast food vs. Ne varsa göm

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,312
İsim
ismail
yemek yemeyi düşün spordan önce

-CrawL

80+ Gold
Şöyle yapabilirsin 50kg'ye kadar kilo al sonra spora yazıl çok yemek yemeye devam et.Ayrıca ben olsam kilom normale gelene kadar kardiyodan uzak dururdum.
Spor salonuna 50kg den aşşağı olan insanları almıyorlarmı kanka neden süreci yavaşlatsın adam direkt başlayabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok vermediler şimdi onun için ayrı konu açacağım
Full body programlara bak yt den yapılışlarını hocalara sor veya yt den bak.

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
Bence önce diyetisyene git, metabolizmanın kolay sindirdiği veya sindiremediği besinler olabilir, mesela sen ne ne kadar yersen ye kolay sindirdiğin besinle kilo alamayabilirsin. Diyetisyende bir aletle ölçüm yapıyorlar, hangi besini yemen veya yememen gerektiğini sana listeliyorlar. O listeyi sana açıklayıp hangi besinle daha rahat kilo alabileceğini sana söylerler, ona göre de kilo alabilmen için bir diyet listesi verirler.

-CrawL

80+ Gold
Karışımmış suplementmiş dulk Hulk bilmem ne senin yaşına uygun değil.
Sana uygun olan yüzme kursuna yazılmak olur. Yüzmeye başladığın zaman iştahın iki katına çıkar ve sporda yapabileceğin bütün hatireketlerden daha çok verim alacaksın inan.boyun da uzar (gelişim çağı malum ama el çekmeden uzak dur gelişimin zayıflar hiç bir etkisini göremessin) kilo aldıktan sonra istersen git vücüt yap...

Ben 190 - 65 kiloyum ne yesem yaramıyor
Spora da gittim nafile. Hastaneye gittim test yaptırdım kan değerlerim fena değildi ama metabolizma aşırı hızlı çalışıyor. Abur cubur yemiyorum ve yiyemiyorum oldukça ev yemekleri yiyebiliyorum. İstesem günde 6-8 öğün yiyebiliyorum.ama kilo almıyorum.

Yüzmeye git eğer kilo almassan hastanede bi kan testi yaptır.
amma boş yapmışsın senin gibileri forumda gördükçe kahkaha atıyorum. Fitness la sağlık sorunu yoksa kilo alır zaten kalori ihtiyacından fazla kalori aldığı zaman. Yüzmedede alır ama fitness la daha fazla kas yapar. Boyu uzamasına falanda bir engeli yok bende 15yaşında başladım spora 17yaşındayım şuanda 1,5Sene olacak başlayalı 5Cm uzadım spora başladığımdan beri. Adamda belli bir bilimsel araştırma vs. Kaynak vs. Sunmadan gelmiş yüzmeyle daha iyi iştahını açarsın vs diyor

Günlük 1733x2 yiyicem ama bu kaloriyi nasıl hesaplarım.
O kadar yersen çatlaklar olur derinde 2500 falan al fatsecret uygulamasından hesaplayabilirsin kalorileri

oguzhnsrmn

80+ Gold
En İyi Cevap
8
ne varsa yiyorsun ve basıyorsun senin için buksdsr basit, asla bırakma ilk aylar çok zorlancaksin ama 5-6 ay sonra değişimi gördüğünde anlayacaksin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,796
Üyeler
142,816
Son üye
Pether
Top Bottom