Neler Yeni

Comnet'e geçtim, söyleyeceklerim var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Mehmet Ali
2-3 gün önce Turknetten comnete geçme kararı aldım. Aslında Gibirnet ve comnet arasında kararsızdım bir çok kişi comneti tavsiye etmediler fakat comnete geçersem beğenmezsem 14 gün içinde koşulsuz iptal ederim diye düşüncem vardı. Çünkü 12 aylık paket alımı sadece comnetteydi.

12 aylık + 1 aylık davetiye kodu ile 13 ay kullanımına sadece 1320 TL ödedim. ( aylık 101 TL 100mbps paket)

Ve aşırı memnumum.

Daha önce kullandığımız İSS hızları ve pingleri

TTNET>100mbps paket 130 mbit hız, Valorant 20/21 ms
Turknet> 100mbps paket 110 mbit hız, Valorant 23/24 ms
Comnet> 100mbps paket 120 mbit hız, Valorant 25/26 ms

açıkcası 13 ay boyunca 100mbps hızı ayda 100tlye kullanmak çok iyi geldi. TTNET kullandığımda kusursuz hız alıyordum fakat şuan aylık 269tlye 100mbps sağlıyorlar diye direk eledim. Turknette arkadaşını getir kampanyası vardı 250tl zam geldiği halde 180tl ödeyecektim fakat son 2 haftadır anlık internet kesilmeleri ve bunların devam etmesi beni sinirlenmişti. En son bu zamlardan etkilenmemek için tahattütlü ya da ön ödemeli bir firma arıyordum. Gibirnet 6 ay ön ödemeli internet sağlarken comnet 12 ay + 1 ay davetiye ile 13 ay sağlıyordu.

Özetle fiber altyapınız varsa ve daha önceki ISS lerde sorun yaşamadıysanız comnette de kesinlikle yaşamazsınız diye düşünüyorum. Umarım comnete olan ön yargınızı kırmışımdır. 13 ay boyunca ayda 100tl ile 100mbps kullanma imkanı veren başka firma yoktur.

Dipnot: Daha önceki ISSlerinizde sorun yaşadıysanız sık sık, comnete geçmenizi önermem. Müşteri hizmetleri konusunda sıkıntı yaşabilirsiniz.

1 ŞUBATTA COMNETE ZAM GELECEK BİLGİNİZE.

Telefonunuz da NFC varsa evrak kargo gönderme ile ugraşmadan uzaktan işlemleri tamamlayabilirsiniz. 2 iş günü içinde internetiz aktif oluyor.

Alıntıyı görüntüle
Merhaba arkadaşını getirden faydalanmak ister misin ben comnete geçmeyi düşünüyorum bir ay denemiş olurum sende 45 gün free takılırsın. Düşünürsen bekliyorum...😊
Mesaj otomatik birleştirildi:

Comnetten halen memnun musunuz ? Netspeeden geçmeyi düşünüyorum

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Furkan Görür
Merhaba arkadaşını getirden faydalanmak ister misin ben comnete geçmeyi düşünüyorum bir ay denemiş olurum sende 45 gün free takılırsın. Düşünürsen bekliyorum...😊
Mesaj otomatik birleştirildi:

olur mesaj atıyorum davet kodunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,868
İsim
Emir Yusuf
Ben de Türknet 75mbps tarife kullanıcısıydım. 4 seneyi aşkındır kullanıyordum fakat bu 250₺ mevzusundan sonra ben de bırakma kararı alıp Comnet'e geçtim. 1 yıllık yapmak istemedim. Aylık olarak satın aldım 100mbps tarifeyi. 130₺ ödüyorum şuanlık. Ve aldığım hızlar çok iyi. 65mbps olan altyapıma gelen hız 80mbps şuanda. Steamde vs. indirme yaparken çok rahat saniyede 10mb indirme yapabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Geçiş aşaması çok kolaydı.
Ayrıca 1 Şubattaki zam ne kadar olacak, bilmediğimden soruyorum?

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
Furkan Görür
Ben de Türknet 75mbps tarife kullanıcısıydım. 4 seneyi aşkındır kullanıyordum fakat bu 250₺ mevzusundan sonra ben de bırakma kararı alıp Comnet'e geçtim. 1 yıllık yapmak istemedim. Aylık olarak satın aldım 100mbps tarifeyi. 130₺ ödüyorum şuanlık. Ve aldığım hızlar çok iyi. 65mbps olan altyapıma gelen hız 80mbps şuanda. Steamde vs. indirme yaparken çok rahat saniyede 10mb indirme yapabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim. Geçiş aşaması çok kolaydı.
Ayrıca 1 Şubattaki zam ne kadar olacak, bilmediğimden soruyorum?
1 Şubatı geçtik hocam zam geldi. Ben 12 ay+1 ay davet kodu ile 1100tlye 13 aylık internet aldım. Sıkıntısız kullanıyorum hataydayım diye 1 ay daha hediye etti ama kullanmadık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
932,969
Üyeler
146,371
Son üye
trgx
Top Bottom