Neler Yeni

🔥CS 2 2024 Hizmet Madalyasını Alan İlk Kişiyim :D🔥

The Semih

80+ Silver
Biri şu arkadaşa saat farklarını anlatsın.

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,312
İsim
Cengiz
Hayatında başarılar dilerim kardeşim. Görünüşe göre bu dileklere ihtiyacın olacak Avustralya senden saatler önce aldı. Ben de senden saatler önce almış olacaktım ama 2024ü almak yerine 2023'ü yeşile boyadım. Yani her türlü bu yaptığın bir başarı ya da önemli bir olay falan değil. Sevgiler
Dostum Onu Bende Biliyorum GMT Olarak Bahsettim :D Ve İşin Şakası Çok Takma
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk kişiyim felan komik
Zaten Komik İşin Espirisini Yapıyoz

Biri şu arkadaşa saat farklarını anlatsın.
Gmt Olarak İlk Aldım Diyebiliriz :D Ayrıca İşin Şakasındayız Bu Kadar Neden Kastınız :D

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer Açık
Oyunu oynayan kaldı mı? Rank sistemindeki aptalca eşleşmeden sonra bırakmıştım. Düzeldi mi eşleşmeler?

F4IRFL4Y

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,312
İsim
Cengiz

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Emre Altun
Ne işe yarıyor bu madalya alınca, bana çok boş şeyler geliyor bunlar. Para ederi varsa okey sadece.

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Evet Dostlar 2023 Mart'dan Beri 40 Seviyeydi 1 Ocak 2024'de Aldım Hemen Nasılım :D

Alıntıyı görüntüle
Mart dan beri 1 kere boyar dın bence için bence.

Ne işe yarıyor bu madalya alınca, bana çok boş şeyler geliyor bunlar. Para ederi varsa okey sadece.
Sattığım hesapta satın alınamayacak 18rozet vardı içleri dolu. 1.5 sene önce satarken 5k ya gitti boş işler değil anlayacağın.

Bura.K

80+ Silver
Güzel gözüküyor ve kuru kuru oynayınca zevk almazsın ama işin ucunda madalya falan olunca oynayasin geliyor. Ayrıca hesaba değer katıyor maddi açıdan iyi yani.

3 hafta sonra bende alacağım insallah :D

..............

80+ Bronze
Oyunu oynayan kaldı mı? Rank sistemindeki aptalca eşleşmeden sonra bırakmıştım. Düzeldi mi eşleşmeler?
eşleşmeler de kötü puan sistemi de kötü 35 kill almışım takımda benden başka çift haneli kili olan yok yeniliyoruz 400 puan düşüyor. oyun başında peşin puan sistemi olmaz performansa göre olması lazım

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
515
İsim
Emre Altun
Mart dan beri 1 kere boyar dın bence için bence.

Sattığım hesapta satın alınamayacak 18rozet vardı içleri dolu. 1.5 sene önce satarken 5k ya gitti boş işler değil anlayacağın.
Ama o rozeti almak için belki aylarca uğraşıyorsun belki yıl. Hiç fiyat performans değilmiş😁

Lowhp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Ömer Açık
eşleşmeler de kötü puan sistemi de kötü 35 kill almışım takımda benden başka çift haneli kili olan yok yeniliyoruz 400 puan düşüyor. oyun başında peşin puan sistemi olmaz performansa göre olması lazım
Bu aralar Battlefield 2042 oynuyorum. Cs değiştiğinden beri verem oluyordum. Sildim kurtuldum

Top Bottom