Neler Yeni

Cs 2 mouse kayması sorunu

Oguzhan93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuzhan Ü
İlgi gösterecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum bugün sorunu bir türlü çözemediğim ve son çare olarak buraya başvurduğum bir sorunumu anlatacağım arkadaşlar Cs2 oyununda ayarlar kısmından kısaca bahsedeyim 4:3 1280x960 da oynuyorum ve uzun süredir böyle kullanıyorum. Fakat steam cloud yedeklemesinden dolayı mı bilmiyorum grafik ayarlarım sıfırlanmıştı girdiğimde normal bi şekilde herkese olabilecek bişey diye düşünüyorum ama ayarları yaparken mesela yüksekten ortaya çektiğimde ekran siyah olup sonra oyun tekrar geliyor buraya kadar bi sıkıntım yok ama ekran geldiğinde mouse imlecim tıkladığım yere tıklamıyor mesela örnek vermem gerekirse 1 2 3 4 5 imlecim 5in üstünde fakat oyunda 1 in üstünde gösteriyor ve ona tıklıyor ayrıca oyunu açtığımda herhangi görüntü ayarına dokunduğumda hemen olmuyor 2.de falan oluyor ve görüntü ayarlarına girmeden önce enter tuşuna bastığımda herhangi bişi yok ama görüntü ayarına dokunduğumda ve mouse kayması olduğunda veya olmadığında farketmeksizin enter tuşuna bastığımda sanki alt+tab atıp geri dönmüş gibi oluyor biraz uzun yazdım ama yorumlarda soranlara ayrı ayrı cevap ile ilerlememek ve her bakan benim metinimde direkt sorunu görsün diye uzattım driverlerim güncel geforce now dan güncelledim 4:3ten kaynaklı değil bu arada 16:9 da da oluyor denedim ve nvdia denetim masasında masaüstü boyutu ve konumunu ayarlada tam ekran seçili.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bandicam 2024-03-16 03-17-09-086.jpg
bandicam 2024-03-16 03-17-01-494.jpg

Son düzenleme:

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet K
Aynı sorunu özel çözünürlük yaptığımda yaşamıştım oyun içi çözünürlüğü sıfırlayıp bir de nvidia denetim masasından ayarların boyle olduguna emin olun,son çare oyun dosyaları doğrulayın hocam.

Ekler

• 1710548406412.png
    1710548406412.png
    12.8 KB · Hit: 44

Oguzhan93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuzhan Ü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1710548569580.png

Aynı sorunu özel çözünürlük yaptığımda yaşamıştım oyun içi çözünürlüğü sıfırlayıp bir de nvidia denetim masasından ayarların boyle olduguna emin olun,son çare oyun dosyaları doğrulayın hocam.
hocam sadece ekran yazan yerde bende gpu yazıyor onun dışında diğer dediğiniz şeyi de deneyeyim

bide ekstra olarak ben anasayfada enter tuşuna bastığımda oyun gidip geliyor onuda anlamadım...

yani daha önce hiç entere basmadım durduk yere acaba herkeste oluyor da ben mi paranoyak oldum anlamadım

Luxier

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Mehmet K
Alıntıyı görüntüle

hocam sadece ekran yazan yerde bende gpu yazıyor onun dışında diğer dediğiniz şeyi de deneyeyim

bide ekstra olarak ben anasayfada enter tuşuna bastığımda oyun gidip geliyor onuda anlamadım...

yani daha önce hiç entere basmadım durduk yere acaba herkeste oluyor da ben mi paranoyak oldum anlamadım
Ya oyunun optimizasyonuyla da alakalı olabilir dediğim gibi özel çözünürlük yaptığımda dediğiniz şeyleri yaşamıştım.Silip yükleyince düzelmişti.Başka bir bilgim yok maalesef keşke olsa :/

Oguzhan93

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Oğuzhan Ü
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya oyunun optimizasyonuyla da alakalı olabilir dediğim gibi özel çözünürlük yaptığımda dediğiniz şeyleri yaşamıştım.Silip yükleyince düzelmişti.Başka bir bilgim yok maalesef keşke olsa :/
tamam teşekkür ederim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,779
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom