Neler Yeni

Cs Go Hi̇le Yapan Oyuncu

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
18 dk cs source başarım full
Mesaj otomatik birleştirildi:

yukarda var
Başarım hilesi ile cs hile ne alaka adam istediği gibi açar başarım hilesini. Vuruşlarda da çoğu normal gibi geldi bana bazıları da şüpheli gibi.

ruaF1912

80+ Bronze
Başarım hilesi ile cs hile ne alaka adam istediği gibi açar başarım hilesini. Vuruşlarda da çoğu normal gibi geldi bana bazıları da şüpheli gibi.
Normal mi :D adam görmeden smoke içi tek atıyor kaç kez. öyle bir his öyle bir oynayış yok.

Torki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuz DOĞAN
barış hilesi legaldide benmi bilmiyorum

Uğur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Uğur Duran
Instagram
ugurdurann_
Steam
zehnX
Normal mi :D adam görmeden smoke içi tek atıyor kaç kez. öyle bir his öyle bir oynayış yok.
Bazıları şüpheli yazdım ya zaten onlarda smokedakiler falan yani arkadaş zaten ilk round dan raporluyor adamı ve ilk round da ki vuruşlar normal mesela bana göre.
Mesaj otomatik birleştirildi:

barış hilesi legaldide benmi bilmiyorum
legal mi diyorum ben arasındaki alakayı sordum istediği gibi açar başarım hilesini bi zararı yok ki sana

Torki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Oğuz DOĞAN
hile değil diyenler dc ekliye bilirler maçın full kaydını açıp profilini inceleyip kanıtlayabilirim

Method

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
408
İsim
Alperen Eymen Altunoğlu
Hocam reportlamaktan başka çare yok.

selamlargençler

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
767
İsim
:(
Kesin hile smoke vurşundan çok acık etmiş zaten

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,214
İsim
Oğuz
Profildeki yorumlara takılmayın, 3 yıldır hile yazmışlar profile. Bana yüzlerce kişi hile wh,aim falan yazıyordu. Garip vuruşlar var ama çoğu şansa da olabilir. Yüzde yüz hile diyemiyorum fakat hileyse bile ban yemeyecek. Şu an CS hile sistemi aktif değil ve reportlar ile ilgilenmiyorlar. Valve ekibin CS2 ile uğraştığını belirtti. CS2'ye kadar hile yapanlar ban yemez ve hatta şu an hile kullanıp CS2 de kullanmasalar bile bir şey yapılmaz.

Arda_09

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Arda Okçu
Bende raporladım birlikten güçlük doğar bariz izliyor vac ban yer umarız steam profil linkini aldım sürekli kontrol edeceğim
banlandığını görmek için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,464
Üyeler
156,496
Son üye
Enes Yazar
Top Bottom