Neler Yeni

Rehber CS GO'da hesabımızın güvenli olduğunu nasıl anlarız?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
İlk başta api iptal et daha sonra şifre değiştir daha sonra takas linkini değiştir
iptal ettim yneisini oluşturudm sonra takas değiştirdim sonra şifre değiştim sonra takas değiştim
ama aynı kanka dediklerini yapmıştım zaten

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
iptal ettim yneisini oluşturudm sonra takas değiştirdim sonra şifre değiştim sonra takas değiştim
ama aynı kanka dediklerini yapmıştım zaten
Valla hocam bildiğim kadarıyla bu dediklerimi yaptıktan sonra düzelmesi gerekli. Daha önceden böyle bilmediğiniz sitelere girdiniz mi?

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Valla hocam bildiğim kadarıyla bu dediklerimi yaptıktan sonra düzelmesi gerekli. Daha önceden böyle bilmediğiniz sitelere girdiniz mi?
yo hayır
kumar siteleri diyorsan zaten bir ilgim yok fazla
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama bir şey olmaz ya
şifre değişti steam guard var
en osn scrap.tf kullanıyordumama orada da sorun yoktu

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Her zaman sıkıntı olmuyor zaten. Ben de bilmediğim bir siteye girmiştim sadece şifre değiştirdim hiçbir sıkıntı olmadı. Daha sonradan api key iptal etmek gerekiyormuş. Öğrenince sıfırladım.
yo hayır
kumar siteleri diyorsan zaten bir ilgim yok fazla

ama bir şey olmaz ya
şifre değişti steam guard var
en osn scrap.tf kullanıyordumama orada da sorun yoktu

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bu arada şu yazıya inanmayın her ne kadar böyle yazsa da hesaba çok rahat ulaşabiliyorlar. Eline sağlık bu arada
Alıntıyı görüntüle
Scam sitelerin belli başlı özellikleri var. Ülkeye göre dil değiştirmiyor, 90% ihtimalle İngilizce, 10% ihtimalle de Rusça oluyorlar. Türkçe kullandığınız hesapta İngilizce gelirse dolandırıcıdır.
Ayrıca büyük küçük harf ayrımı yapıyor. Gerçek Steam logini, Guard kodunu yazarken caps lock açıksa da kapalıysa da hepsini büyük harfle yazarken scam siteler caps lock kapalıyken küçük yazar.

Pop-up Steam logininin gerçek olup olmadığını anlamanın en kolay yolu da pencereyi sitenin dışına taşımaya çalışmaktır. Pop-up gibi gözüken şey aslında sitenin bir parçası ise yine dolandırıcıdır.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
@imasa32 ben de şu an takasla uğraşıyorum, haftada yaklaşık olarak tüm paramın 10%'u kadar kar ediyorum. 900 lirayı 2 ayda 3300 lira yaptım, hala da devam ediyorum. Sence 500 TL kadar da bu yönteme ayırıp denemeye değer mi, yoksa haftada 10% (şu aralar 350 TL kadar) kar etmeye devam mı edeyim?

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
@imasa32 ben de şu an takasla uğraşıyorum, haftada yaklaşık olarak tüm paramın 10%'u kadar kar ediyorum. 900 lirayı 2 ayda 3300 lira yaptım, hala da devam ediyorum. Sence 500 TL kadar da bu yönteme ayırıp denemeye değer mi, yoksa haftada 10% (şu aralar 350 TL kadar) kar etmeye devam mı edeyim?
Bu yöntemden kastınız ne?

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Bu yöntemden kastınız ne?
Pardon hocam yanlış konuya yazmışım, öbür sekmede
konusu açıktı, ona yazacaktım :D

bende bi siteyi dolandırmıştım :D
Onu ben de yapmıştım :D istemsiz oldu ama, Csgolive'ın günlük kasasından 7-8$ civarı bir şey çıkmıştı. Bakiyeyle P2P'den item çektim fakat bakiyeyi geri verdi, böyle tekrar ederek 3 kere item çektim, en sonunda bakiye gitti, 8 dolar yerine 24 dolar aldım. Siteye ticket attım, bir şey yapmayıp teşekkür ettiler.

Son düzenleme:

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Pardon hocam yanlış konuya yazmışım, öbür sekmede
konusu açıktı, ona yazacaktım :D

Onu ben de yapmıştım :D istemsiz oldu ama, Csgolive'ın günlük kasasından 7-8$ civarı bir şey çıkmıştı. Bakiyeyle P2P'den item çektim fakat bakiyeyi geri verdi, böyle tekrar ederek 3 kere item çektim, en sonunda bakiye gitti, 8 dolar yerine 24 dolar aldım. Siteye ticket attım, bir şey yapmayıp teşekkür ettiler.
aynı şekilde bende yaptım item de sticker olsun diye değiştiriyim dedim takasdan sonra hem itemin parasını hemde değiştirdiğim itemin parasını verdi yanlış oldu heralde diyip tekrar denedim yine oldu böyle böyle 200 dolar falan almıştım daha siteyi alırdım da telefonun şarzı bitmek üzereydi birde cuma namazı vardı gittim geldim site kapandı 2 saat sonra geri açıldı :D
skinup.gg siteydi galiba
daha sonra csgoatse de denedim siz hile açıyorsunuz gibi bir şey diyip beni yasakladılar 130 dolarım öyle gitti geriye kalanı da kaybettim

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
aynı şekilde bende yaptım item de sticker olsun diye değiştiriyim dedim takasdan sonra hem itemin parasını hemde değiştirdiğim itemin parasını verdi yanlış oldu heralde diyip tekrar denedim yine oldu böyle böyle 200 dolar falan almıştım daha siteyi alırdım da telefonun şarzı bitmek üzereydi birde cuma namazı vardı gittim geldim site kapandı 2 saat sonra geri açıldı :D
skinup.gg siteydi galiba
daha sonra csgoatse de denedim siz hile açıyorsunuz gibi bir şey diyip beni yasakladılar 130 dolarım öyle gitti geriye kalanı da kaybettim
Valla güzel bugmuş :D

imasa32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
Sami Kökmen
Üstteki soruya da cevap verseydin keşke reis 🤣 sence ST bıçaklara sipariş verme yöntemini denemeli miyim, yoksa sabit kolay 10% kar yapmaya devam mı edeyim?
Kusura bakma aga onu diğer konuya sordum diyince. Bence %10 kar daha mantıklı geliyor çünkü st bıçaklara teklif verdiğinde onun bir de satın alma süresi var hemen tak teklif verince envantere gelmiyor. Ama %10 kar her hafta için çok güzel

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,705
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Kusura bakma aga onu diğer konuya sordum diyince. Bence %10 kar daha mantıklı geliyor çünkü st bıçaklara teklif verdiğinde onun bir de satın alma süresi var hemen tak teklif verince envantere gelmiyor. Ama %10 kar her hafta için çok güzel
Tamamdır sağ ol :)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,609
Üyeler
140,671
Son üye
ardah
Top Bottom