Neler Yeni

CS2 Prime hesapta hile var mıdır?

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.
Oynayan bilen varsa bilgi verebilir mi acaba

Bura.K

80+ Silver
Oynayan bilen varsa bilgi verebilir mi acaba
Var. Bugün WH ve AIM denk geldi karşıya. Adamın profilinde hep hile yazmışlar ama banlanmamış.

Sis arkası ses vermememe rağmen tek mermiyle kafa atıyor, nereye gidersek oraya veya zıttına falan gidiyorlardı.

Bu sadece bu hafta gelen hile. Neredeyse her hafta garanti 2 hile geliyor ve banlanmıyorlar.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Var. Bugün WH ve AIM denk geldi karşıya. Adamın profilinde hep hile yazmışlar ama banlanmamış.

Sis arkası ses vermememe rağmen tek mermiyle kafa atıyor, nereye gidersek oraya veya zıttına falan gidiyorlardı.

Bu sadece bu hafta gelen hile. Neredeyse her hafta garanti 2 hile geliyor ve banlanmıyorlar.
o zaman satın almaya gerek yoktur değil mi ya

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz

Oyunda hile kullanmayan adam gibi oynayan %1 dir geri kalan ya hile yada makrocu

Dwayne

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
416
İsim
Dwayne Rolly
oo hileden bol ne var csde milletin hesabını çalıp yine açıyorlar hem cebinden prime parası cıkmıyor hem egleniyor adamlar

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
Malesef var dostum. Bu hile olayının olamadığı online oyun var mı bilmiyorum. Hile olmayan oyun varsa söyleyin onu oynayalım.

Ritim Ustası

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,032
İsim
Mehmet Yılmaz
Daha geçen şimdi hatırladıkça sövesim geliyor birisi absürt şekilde vurdu beni chat ten hileyi kapat dedim sonraki el bu base ten herkesi taramaya başladı rakip atar belki diye bi kaç el durdum onlarında işine geldi atmadılar onlarda karaktersiz çıktı hatta onlar bile çaktırmadan hile kullanıyordur. Ben hile kullanmayı seven birisi olsam kimse bende hile olduğunu anlayamaz çünkü bende hile olmamasına rağmen bazen öyle iyi oynuyorum ki hile diyenler oluyor. Yani benim yaptığımı rakip yapsa bende ona hile derim.

redlove

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
862
İsim
.
Malesef var dostum. Bu hile olayının olamadığı online oyun var mı bilmiyorum. Hile olmayan oyun varsa söyleyin onu oynayalım.
arkadaşla oynarız diye prime alsak mı diyorduk da , paramızla rezil olmayalım o zaman.

misfit

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,583
İsim
misfit
İşten gelince kafa dağıtmalık gireyim dedim karşıma mevlana geldi. Yine de oldukça az hileye rastlıyorum, Valorant'da bile daha çok karşılaşıyorum.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
arkadaşla oynarız diye prime alsak mı diye düşünüyoduk da, paramızla rezil olmayalım o zaman.
Yani ben 10 sene önce aldım. Şuan Steam'de 15 dolar gösteriyor. Bu zamana kadar hiç oynamadıysan almasan da olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,148
Üyeler
140,779
Son üye
betrayalll
Top Bottom