Neler Yeni

CS2 YENİDEN DAĞITILDI!

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,295
İsim
Oğuz
Şimdi ben anlamadım bu CS2 ayrı bir oyun mu olacak? Ben CSGO'nun üzerine bir güncelleme olacak diye biliyordum, hem CSGO hem CS2 olmayacak dimi? Şuan ki gibi 2 farklı oyun olmasında...
Tek oyun olacak elbette hocam.
böyle bırakmazlar herhalde 10 ms ile 50 ms arasında uçurum var şuanda karşıma 10 ms adam geliyor ben adamla 1v1 de benim mermi gidene kadar adam çoktan vurmuş oluyor beni sub tickten dolayı veya peeklerken adamdan önce peekliyorum adam cross koymamışken direk kafaya one tap atabiliyor
CS'de ben günlerce aim kastığım oluyordu. Cidden aimin iyiyse bilmeyen adamlardan çok daha iyi vuruyordun, tabii ekipman farkları her zaman olsa da. Bunda anlamıyorum mermiler saçma sapan geliyor. Mesela adamlar CS'de duvar arkası durup hafif makineli ile taramaya başlasa aimin iyiyse bir şekilde indiriyordun. CS2'de bir anda hepsini üstüne boşaltıyorlar, ayrıca pompalılar bile çok uzaktan dehşet hasar vermeye başlamış. CS'ye girip 5-5 globallere karşı çoğunlukla maç kazanıyorum ama CS2 geçince Nova üstü elo görmeyen adamlar beni öldürüyor. Oyunda ivme ve raw girişi yok tabii onlar gelse yine daha düzgün oynatacak ama silah hissiyatları vs. her şey çok kötü. Kendi ayaklarına sıkıyorlar. Oyuna grafik güncellemesi + üzerine de 128 tick getireceksin. Geçsinler sub tick falan kandırmacalarını. Faceitte yıllardır mis gibi gidiyor zaten mermiler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca dünyanın en büyük FPS oyununa sahipsin ama yıllardır her bölgeye sunucu açmayı beceremiyorsun. Harbiden Valve kadar rezil iş yapan bir firma görmedim. Dünya'ya Counter Strike diye bir markayı getiriyorsun fakat kazandığın milyarlarca doları adam gibi oyunu geliştirmek için kullanamıyorsun. Yıllarca bizi saçma sapan map poolda oynatmaları da işin komik tarafı. Efsane mapler varken seçkinde Ancient'a falan kaldık

ErenMaiky

80+ Bronze
benim yan hesaba Gelmemiş açalı 2 gün oldu rankı

CS'de ben günlerce aim kastığım oluyordu. Cidden aimin iyiyse bilmeyen adamlardan çok daha iyi vuruyordun, tabii ekipman farkları her zaman olsa da. Bunda anlamıyorum mermiler saçma sapan geliyor. Mesela adamlar CS'de duvar arkası durup hafif makineli ile taramaya başlasa aimin iyiyse bir şekilde indiriyordun. CS2'de bir anda hepsini üstüne boşaltıyorlar, ayrıca pompalılar bile çok uzaktan dehşet hasar vermeye başlamış. CS'ye girip 5-5 globallere karşı çoğunlukla maç kazanıyorum ama CS2 geçince Nova üstü elo görmeyen adamlar beni öldürüyor. Oyunda ivme ve raw girişi yok tabii onlar gelse yine daha düzgün oynatacak ama silah hissiyatları vs. her şey çok kötü. Kendi ayaklarına sıkıyorlar. Oyuna grafik güncellemesi + üzerine de 128 tick getireceksin. Geçsinler sub tick falan kandırmacalarını. Faceitte yıllardır mis gibi gidiyor zaten mermiler.

Ayrıca dünyanın en büyük FPS oyununa sahipsin ama yıllardır her bölgeye sunucu açmayı beceremiyorsun. Harbiden Valve kadar rezil iş yapan bir firma görmedim. Dünya'ya Counter Strike diye bir markayı getiriyorsun fakat kazandığın milyarlarca doları adam gibi oyunu geliştirmek için kullanamıyorsun. Yıllarca bizi saçma sapan map poolda oynatmaları da işin komik tarafı. Efsane mapler varken seçkinde Ancient'a falan kaldık
bu kadar laf ettikten sonra mecbur oynayacaksın

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,195
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,135
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şimdi ben anlamadım bu CS2 ayrı bir oyun mu olacak? Ben CSGO'nun üzerine bir güncelleme olacak diye biliyordum, hem CSGO hem CS2 olmayacak dimi? Şuan ki gibi 2 farklı oyun olmasında...
şuanda betada olduğundan durum bu tam sürüme çıktığında tek oyun olacak

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
526
İsim
Volkan
Bu rastgele geliyor sanırım bana 2 ay oldu belki de geleli. Bir kaç defa oynadım ama ilki kadar stabil değil zamanla güzel olur grafiklerinden belli ediyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,135
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Hocam ben oynamaya 1.6 da küçükken başladım (4-5 yaşında halamın oğlu oynatıyordu şuanda 17 yaşındayım) csgoda 64 tick yüzünden mermiler gitmiyordu burda hadi onu düzelttiniz diyelim dediğiniz gibi raw ve ivme yok adam alıyor eline novayı miragede a site merdiveninden pitteki veya connectordaki adamı rahat rahat vurabiliyor normal csgoyu source 2 yapıp (bu tip ışık smoke vs güncellemeden az cilalayıp) sunucuları 128 tick yapsalardı + oyunu dx9 dan dx11 e çıkarsalardı hem yeni nesil bazı kartların fps sorunları çözülürdü (benim rx6500xt ile csgo 30 fps cs2 100 fps) hemde o normal bildiğimiz csgo dahada iyi olurdu şuan benim bağlandığım sunucular viyanayla frankfurt rahat 50 ms oluyor

ben aşırı derecede aim kasmasamda düzgün bir fps değerinde normal csgoda 30-35 rahat vurabiliyorken normal rekabetçide 90 win almama rağmen toplamda yinede silver üstüne atmıyordu rank sistemi berbat normal csgo nun yoldaş kısmındada arkadaşımı global atıyor benide genelde çift keleş kartal arasında oynuyordum rahat rahat beraber eğlenebiliyorduk cs2 nin rank sistemini (premier kısmından bahsediyorum) güzel yapmışlar

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,195
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Hocam ben oynamaya 1.6 da küçükken başladım (4-5 yaşında halamın oğlu oynatıyordu şuanda 17 yaşındayım) csgoda 64 tick yüzünden mermiler gitmiyordu burda hadi onu düzelttiniz diyelim dediğiniz gibi raw ve ivme yok adam alıyor eline novayı miragede a site merdiveninden pitteki veya connectordaki adamı rahat rahat vurabiliyor normal csgoyu source 2 yapıp (bu tip ışık smoke vs güncellemeden az cilalayıp) sunucuları 128 tick yapsalardı + oyunu dx9 dan dx11 e çıkarsalardı hem yeni nesil bazı kartların fps sorunları çözülürdü (benim rx6500xt ile csgo 30 fps cs2 100 fps) hemde o normal bildiğimiz csgo dahada iyi olurdu şuan benim bağlandığım sunucular viyanayla frankfurt rahat 50 ms oluyor
Çoğu kişi csgo ya update gelmeli olarak düşünüyor ama bence işler öyle olmuyor 10 yılık bir oyun sonuçta ne kadar güncelleme gelsede csgo o ve değişiklik olması gerekiyor aslında bütün şeyde öyle mesela windows 10 geldi windows 11 geldi ne farkı var aralarında sadece tasarımları değişik

Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Talha Açıkgöz
Açık beta oldu neredeyse zaten

Yine de bu şekilde çıkarsa oyun 5 binlik kariyerden sonra bırakırım bu oyunu. Hayal kırıklığı.
Ben hala go oynuyorum 60 FPS oynanacak oyun değil pek hoşuma gitmedi 2

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ferhat ÖREN
cs 2 ye girerken sürekli bu şekilde onaylanıyor yazıyor oyuna birtürlü giremedim

Ekler

• WhatsApp Görsel 2023-09-09 saat 10.12.44.jpg
    WhatsApp Görsel 2023-09-09 saat 10.12.44.jpg
    358.7 KB · Hit: 41
Top Bottom