Neler Yeni

Csgo para kazanılır mı.

Ryzhem

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Way hayırlı olsun bana gelse kesinlikle önce kendimi en fazla 30 level yapar ( Hedef 20 tl) sonra parayı alır arkadaşımın ininala atardım :D

Impe

80+ Silver
En başından haftalık olarak gelir gider yapabilirdim ama aklıma gelmedi bu yüzden kaçırdım oyunun basından yapmaya başlasaydım güzel olurdu ama bunada şükür. Arada karışıklık olabilir k.bakmayın aklımda kalanlar yazdım.

Evet beyler bildiniz gibi cs ye kırık diş operasyonu geldi ve 2 sayfalık yani 2 haftalık görevler geldi.
Neyse yıldızlar birikmişti cıkan 1 adet de kasa var yıldızlar ile kasa satın aldım sattım geri toplam 79tl kazandım :)

Edit1: 1 Kasa daha düştü 85₺ oldu.
Edit2: sabah karşı 2 kasa daha düştü 97₺ oldu.
Edit3: Malı varlıgı sattım cıkan herşeyi kasaya bastım bunları aldım :D
Her Hafta Güncellenecektir.
Kazanç Sıralaması: 98₺-150₺-220₺-300₺-341₺-356₺
Alıntıyı görüntüle

Bu akşamki gorevleri bilmiyorum ama şuanki toplam gelir :D
422₺ gelir
115₺ bilet parası
307₺ şaunlık 1 ayda gelir var :D

Alıntıyı görüntüle
Son görevler ile birlikte 4tl uzi düştü cıkan yıldızlar ile kasa alıp 5.70den satıp 30tllik broş aldım.
456₺ gelir
115₺ bilet parası
341₺ şaunlık 1 ayda gelir var :D

Son hafta Saray içi görev yaparken mac sonu 15 TL lik Silah cıktı :)
471₺ gelir
115₺ bilet parası
356₺ şaunlık

Geçen hafta gelen görevlerden 6 yıldız ile 3 kasa 3 kasa satmam ile hesaba 16.19₺ geldi.
görevler bitiminde gece uyumadan rekabetci girmem ile maç sonu 38₺ m4 çıktı satıp lambada broşu satın aldım :)

Alıntıyı görüntüle

536₺ gelir
115₺ bilet parası
421₺ şaunlık
Kalan 9haftalık görevler iyi değerlendirin ben riske girmemek için sadece yıldızları kasalara basıyorum ama sizler yıldız ile operations da alabilirsiniz.
6yıldız 3kasa 3 kasa 15tl tutarken
operations alıp iinden 35tl lik operations cıkartabilirsiniz.
Riskler size Ait.
o kadar kascandaaa birde sıkıcı bir oyunda

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
o kadar kascandaaa birde sıkıcı bir oyunda
Cs mm için oynarsan sıkılırsın dogru belki 3-5 kişi içinden küfür eder ranklar arkadaslarla suprem global eagle oldugu için smurf silver hesaplarla giriyoruz atıyorum 12-14 round kadar gidiyoruz karsıda türk varsa oyunu veriyoruz biraz komik diyologlar cıkabiliyor bazen sövenlerde cıkıyor elbet ama güzel geçiyor. :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben ikna oldum hocam.
Önceki bilet bu kadar karlı değildi? Ben de almıştım
pubg 1 sene onceki sanhok biletinden 500tl şapka 1200tl lık kıyafet cıakrtmıstım bende. arada denk geliyor. :D

Impe

80+ Silver
Cs mm için oynarsan sıkılırsın dogru belki 3-5 kişi içinden küfür eder ranklar arkadaslarla suprem global eagle oldugu için smurf silver hesaplarla giriyoruz atıyorum 12-14 round kadar gidiyoruz karsıda türk varsa oyunu veriyoruz biraz komik diyologlar cıkabiliyor bazen sövenlerde cıkıyor elbet ama güzel geçiyor. :D
vallahi böyle oyun vermek falan komik olabilir ama yani para almak için öyle oyun falan vermem ben düzgünce oynayayım dicem oda sıkıyor

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Way hayırlı olsun bana gelse kesinlikle önce kendimi en fazla 30 level yapar ( Hedef 20 TL) sonra parayı alır arkadaşımın ininala atardım :D
Bende biletin parası cıksın diye umutediyordum nerelere geldi :D

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

PUBG 1 sene onceki sanhok biletinden 500tl şapka 1200tl lık kıyafet cıakrtmıstım bende. arada denk geliyor. :D
Hocam ben csgo da sıfır dan hiç bir skin olmadan bütçe olmadan csgo premium hesap ile sadece operasyon ile para kasabilirmiyim

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx

ELECTUS

80+ Silver

SatisFaction

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Muhammet
Hocam operasyonu almadan bütün görevleri yapsak indirimde operasyonu alsak yine var mı böyle kazanç ?

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hocam operasyonu almadan bütün görevleri yapsak indirimde operasyonu alsak yine var mı böyle kazanç ?
Evet yapılmıs gorevler otomatık yıldızları geliyor.

Fazla anlamıyorumda bana pc mi tamamen toplayıp csgo başladığımda yardım edermisin cyberpunk parası çıksa yeter😂
cyperpunk parasını coktan cıkarttım kalan haftalardan sadece 180tl para gelicek düşen itemler hariç. D:

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Evet yapılmıs gorevler otomatık yıldızları geliyor.

cyperpunk parasını coktan cıkarttım kalan haftalardan sadece 180tl para gelicek düşen itemler hariç. D:
Hocam günde kaç saatin gidiyor , hocam yani ben csgo yu sadece 70tl ye alıp normal hiç bir skinim olmadan ve para yatırmadan operasyonda para kasabilirmiyim ?

10-20tl fln gerekiyorsa başlangıç için sorun olmaz veririm

Top Bottom