Neler Yeni

DA forum kullanıcıların ciddiyetsizliği ve gereksiz konuşmaları.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Arkadaşlar XPG Pylon 650W almayı düşünüyorum ve tak diye almam!
Detaylı araştırırım sorarım, sordururum sonra alırım ve DA forumda XPG Pylon 650W hakkında bir konuya rast geldim ve konudaki konuşmaların yarısı tabiri caizse "gereksiz mesaj".
Kusura bakmayın, bana sinirleneceksiniz ama ben buraya bilgi almaya geldim detaylı araştırma yapıyorum ve istediğim cevabı alamadım (burada bir sıkıntı yok)
Üstüne onlarca "gereksiz mesaj"a maruz kaldım lütfen yetkililer bu konudaki ciddiyetini belirtsin.
Ha şöyle bir şeyde var, diyeceksiniz "sohbet ediyoruz samimiyiz" vb. şeyler demede hakkınız var ama her şeyinde bir sınırı var.
Sohbet ise amacınız "konu dışı" olarak konu açarak sohbet edersiniz ama onun dışında sizden bir öneri yada bir konu hakkında bilgi isteyenlerin konusunu meşgul etmeyin.
Konu sahibi belki şikayetçi olmayabilir ama ben görünüş olarak rahatsız oldum.
Cevaplarınızı açık bir şekilde herkesin anlayabileceği ve kısa bir şekilde dile getirmeniz herkesin açısından çok daha iyi olur.
Ayrıca bahsettiğim konu için BURAYA tıklayabilirsiniz.
Ek olarak görüntüler;
Ekran Görüntüsü (114).pngEkran Görüntüsü (115).png
Ekran Görüntüsü (116).pngEkran Görüntüsü (117).png
(Fotoğraflar düzgün çıkmamış olabilir)

Birde ŞU konuya bakın, mesela bu konu tartışma konusudur herkes görüşünü düşüncesi sunabilir.
Ama bilgi isteyen bir kişinin konusunda "gereksiz mesaj" kullanmayın, bu konular aylar, yıllar geçsede bilgi için kullanılıyor...
Forum yetkililerine kolay işler dilerim, ayrıca forum sahibimiz @Abdullah Hacıgül abimdende bu konu hakkında düşüncelerini ve yorumlarını beklemekteyim.

Sosyalist Çapulcu

80+ Silver
:( yapmam bir daha.

kolonya

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Alla alla.jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: Muti

Jason Statham

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Jason Statham
Haklısınız. Daha fazla dikkat edilmeli bu tür şeylere.

Mr. Edri

80+ Platinum
En İyi Cevap
26
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,311
İsim
.
Tecnopat'ı bu yönden severim, forumlara ilk defa girdiğim zamanlarda RTX 3090 SLİ 10900K konusuna maşallah tüm binayı ısıtır bu demiştim, tak 10 dakikaya uyarı. Burada da olmalı bence.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom