Neler Yeni

Ana Konu 🖥️DA YENİ SİSTEM YAYINDA 9999'TL🖥️

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,873
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Ula kaçırdık ulaaaa

majorw0w

80+ Silver
Güle güle kullan KOD sistemi benim 2 yıllık projem ama sitelere bunu uygulamak anlamadığım şekilde zorlaştı bugünlere anca yetişti, beni tırnak ucu kadar hatada yerden yere vurmaktan çekinmeyen arkadaşlar ne yazık ki bu sektör de al satçılar için geliştirilen yöntemlerin "tamamının" bana ait olduğunu unutuyor insanoğlu çiğ süt emmiş
Tebrik ederim çok güzel fiyatlar. Kod olayı da mükemmel olmuş. Hocam ileride forumdakilere özelden mesaj atıp foruma özel kod sistemi gelir mi al satcilar için? Güzel olur.

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
777
İsim
Ali
Alamayan ihtiyacı olana aynı fiyattan verebilirim. Rx6600 olan sistem için konuşuyorum. Bende notebook var hocalar.
Güle güle kullan KOD sistemi benim 2 yıllık projem ama sitelere bunu uygulamak anlamadığım şekilde zorlaştı bugünlere anca yetişti, beni tırnak ucu kadar hatada yerden yere vurmaktan çekinmeyen arkadaşlar ne yazık ki bu sektör de al satçılar için geliştirilen yöntemlerin "tamamının" bana ait olduğunu unutuyor insanoğlu çiğ süt emmiş
Buna benzer sistemi daha öncesinde farklı forumlarda tavsiyede bulundum ve dediğiniz gibi yerden yere vurdular. Alan satan bir tane için uğraşanlar neyse ama bakıyorum bot kuranlar gerçekten oha diyorum.

Forumdan birisi gelse benim daha çok ihtiyacım var aldığın fiyata verir misin dese gelsin alsın. Forumda yardımlaşmaya her daim açık birisiyim
☺️

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,010
İsim
Oğuz
Yav kodu bulamıyorum lan

XLostR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
285
İsim
Lost Cuk
Alamayan ihtiyacı olana aynı fiyattan verebilirim. Rx6600 olan sistem için konuşuyorum. Bende notebook var hocalar.

Buna benzer sistemi daha öncesinde farklı forumlarda tavsiyede bulundum ve dediğiniz gibi yerden yere vurdular. Alan satan bir tane için uğraşanlar neyse ama bakıyorum bot kuranlar gerçekten oha diyorum.

Forumdan birisi gelse benim daha çok ihtiyacım var aldığın fiyata verir misin dese gelsin alsın. Forumda yardımlaşmaya her daim açık birisiyim
☺️
reis ailem gelsin bi ihtimal sana danışabilirim sitede stok biterse

Tokatchi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Yunus Erarslan
ya beyler hangisi alınır sizce kararsız kaldım

XLostR

80+ Bronze