Neler Yeni

🔥Deepcool CH560 Digital 🔥 4.349 TL 🔥

Noxeble

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Burak
Bu kasalar dün piyasaya çıkmış ürünler değiller ilk çıktıklarında lian li lancool 216 ya rakip olarak çıktılar ve ondan bir miktar ucuza kapış kapış gittiler bir süre stok sorunu boy gösterdi akabinde tekrar tek tük firmalar getirdi ve satışlar devam etti bu aralarda epey revaçta olan bir ürün ''sizin yorumunuz doğrudan bu kasaya hedef olduğu için ve bu kasayı kullanmadığınız için ben ve diğer arkadaşlar tarafından tepki aldınız'' her markanın giriş, orta ve üst seviye ürünleri mevcut plastik aksam olmayan bir kasaya plastik kalitesi kötü demek kadar havada bir yorum olamaz 3k bandına satın aldığım bu kasa rakiplerinden iki gömlek üstündü radyatör desteği önde 3x 14cm fanı 175mm kule tipi soğutucu desteği slikonlu kablo gizleme boşlukları ekran kartı tutacağı vs sayısız fan desteği ile rakibi olmasını isterdim ama rakibi olmayan bir üründü burada herkes fiyatının karşılığını veren ürünler peşinde övgü peşinde değil.
Yok bizim türklerdeki sıkıntı birşeye para veriyorsa kötüde olsa iyi demek zorunda çünkü para verdi objektiflik yok ben deneyimimi belirttim herhangi bi kötü bir şey demedim malzeme kalitesinden memnun kalmadığımı belirttim yandaki lcd ekranın tamamen görüntü olduğunu belirttim para verip alınca mecburen övmenin luzumü yok yanlış yönlendirenler belli ediyor kendini gerekte yok benim babamın firması değil deepcool iyi deneyimim olsaydı iyi derdim zamanında xpg kasada kullandım aşırı kalın sac'ı mevcuttu çok sağlamdı memnun kalmıştım 2-3 çoluk çocuğun yorumuyla benim deneyimlerim değişmez istedikleri kadar övsünler gerçekler değişmiyor :D

Nospanti

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hasan Emir Suiçmez
hayır fakat farklı bi modelini kullandım malzeme kalitesini hiç beğenmedim ön panel plastikleri monster gibi geridönüşüm plastiğinden yapmışlar sanki.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Etmez ama idare ettiriyor bi nebzede hayat kurtarıyor şuan plat gold psu kullanan kişi kim vardır bütün herkesin sisteminde hep çöp bronze psular mevcut.
Kasa Çelik beyefendi

akc.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
akc
Yok bizim türklerdeki sıkıntı birşeye para veriyorsa kötüde olsa iyi demek zorunda çünkü para verdi objektiflik yok ben deneyimimi belirttim herhangi bi kötü bir şey demedim malzeme kalitesinden memnun kalmadığımı belirttim yandaki lcd ekranın tamamen görüntü olduğunu belirttim para verip alınca mecburen övmenin luzumü yok yanlış yönlendirenler belli ediyor kendini gerekte yok benim babamın firması değil deepcool iyi deneyimim olsaydı iyi derdim zamanında xpg kasada kullandım aşırı kalın sac'ı mevcuttu çok sağlamdı memnun kalmıştım 2-3 çoluk çocuğun yorumuyla benim deneyimlerim değişmez istedikleri kadar övsünler gerçekler değişmiyor :D
anlamadığım şu kalın saç olsa ne olmasa ne, kasayı olimpiyatlara mı sokuyoruz? masanın üzerinde duruyor, bir kasada en önemli olan şeyler (bana göre) hava akışı, radyatör desteği, gpu clearance, hava soğutma için geniş oda, kablo gizleme, kablolama alanları, harddisk kafesi. bunlar eğer idealse kasayı istediğiniz konfigürasyonda uzun yıllarca kullanabilirsiniz eğer düşürme gibi bir niyetiniz yoksa...

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
867
İsim
mehmet ali oğuz
Ürün çok güzel malzeme kalitesi lian li ye felan gelmez niye derseniz morpheus kasayı aldım 2 kurcalamaya parçalar boya atmaya başladı sac kalınlığı gayet yeterli bundan fazla olsa kasa 20 kilo üstü olur mesela digital ekran anlık ısı değerlerini canlı canlı görmenizi sağlıyor. Ama morpheus 420mm destekden dolayı aldım 3 farklı mod kurulumu var. Bu kasa yerine lancool 3 tercih ederim %100

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,674
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Aktif kullandığım kasa, malzeme kalitesi kötü diyen(sacı ince diyen) ya kullanmamıştır ya da bu işten anlamıyordur. Yanındaki ekran ise özelleştirilemiyor, ama zaten satın almadan önce bunu biliyor olman lazım. Anlık CPU ve GPU sıcaklıklarını yazıyor sadece. Onun harici hava akışı, iç genişliği, kablolama ve montaj kolaylıkları açısından asla üzecek bir kasa değil.

codcubiri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Ömür
Bende cg540 var gayet güzel kasa

Top Bottom