Neler Yeni

DEEPCOOL MORPHEUS 5.799 TL

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
Üst, ön, yan ve altta 420 MM radyatör desteği, 3 farklı kombinasyon şeklinde dizilim, dijital ekran ve ekran kartı dikey takma aparatı + Pci-e 4.0 Riser kablo ile geliyor. Fiyat böyle bir kasa için gerçekten uygun. Yanında 420 MM ARGB fan ile geliyor.
Kendim aldım, meraklısına da atayım dedim. Yanında verdikleri mavi plastik ile kasa üzerine yazı veya desen yapabiliyorsunuz.

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
İyi fiyata gelmiş bu kasa. İhtiyacı olan alsın. Orta-üst seviye sistemlere yakışır.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
NZXT H7 Flow ile kıyaslayan gördüm, tasarım benzerliği dışında alakaları yok. Bu kasa çok daha geniş ve çok fazla ekstra özelliği var. Bahsettiğim 3 farklı kombinasyonu yapmak için ek panelleri de yanında veriyor.
G500A, H9 Flow, Helios, GT501, H500, TD500 gibi geniş birçok kasa kullanan biri olarak rakibi neredeyse yok diyebilirim.
Raijintek Zofos Ultra ve HAF 700 Evo gibi kasalara çıkılamıyorsa net tercih bu olmalı.

Tefnut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
138
İsim
John Smith
Yeni aldığım powerı bile üşendiğimden bir ayda anca değiştirmiştim, bununla sök tak kim uğraşır yav:) Deli işi.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeni aldığım powerı bile üşendiğimden bir ayda anca değiştirmiştim, bununla sök tak kim uğraşır yav:) Deli işi.
En sevdiğim iş acayip hoş oluyorum getirin bana bedavaya değiştireyim 😄

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Tayfun Balım
Bu kasayla aynı segmentte olmayan 3000-3500tl bandındaki ck560 modeli için ne düşünüyorsunuz?

shaco27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
eyyüb
güzel kasada lancool 2 geçmeye değermi dicem kasa para vericeğime işlemci güncellerim güzel miş birde bunun göstergeli işlemci soğutucusu vardı beyaz güzel kombo olur yoksa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

güzel kasada lancool 2 geçmeye değermi dicem kasa para vericeğime işlemci güncellerim güzel miş birde bunun göstergeli işlemci soğutucusu vardı beyaz güzel kombo olur yoksa.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu kasayla aynı segmentte olmayan 3000-3500tl bandındaki ck560 modeli için ne düşünüyorsunuz?
Kendi fiyat segmentinde o da güzel kasa hocam. Onu da çok beğeniyorum açıkçası. Benzer genişlikte daha uygun kasalar var ama bence kaliteli ve hakkını veriyor.

Elma ile armut kıyası bu hocam biraz. Lancool 2 ile kıyas bile edilemeyecek bir kasa ama sırf çok iyi olduğu için Lancool'u boşver, sat bunu al da denemez. Kulvarları farklı, onun için sisteminiz ve ihtiyaçlarınız önemli, tabi bir de genel bütçeniz.

shaco27

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
eyyüb
güzel kasada lancool 2 geçmeye değermi dicem kasa para vericeğime işlemci güncellerim güzel miş birde bunun göstergeli işlemci soğutucusu vardı 620 diye beyaz güzel kombo olur yoksa.
yurt dışına bakınca koskoca lianli modelbundan pahalı olması gerekirken bu ondan pahalıya geliyor çok saçma piyasa.

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
güzel kasada lancool 2 geçmeye değermi dicem kasa para vericeğime işlemci güncellerim güzel miş birde bunun göstergeli işlemci soğutucusu vardı 620 diye beyaz güzel kombo olur yoksa.
yurt dışına bakınca koskoca lianli modelbundan pahalı olması gerekirken bu ondan pahalıya geliyor çok saçma piyasa.
Hocam shaco main misiniz yoksa inadına mı yapıyorsunuz? 3. kez yazıyorsunuz aynı şeyi :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Tayfun Balım
Kendi fiyat segmentinde o da güzel kasa hocam. Onu da çok beğeniyorum açıkçası. Benzer genişlikte daha uygun kasalar var ama bence kaliteli ve hakkını veriyor.

Elma ile armut kıyası bu hocam biraz. Lancool 2 ile kıyas bile edilemeyecek bir kasa ama sırf çok iyi olduğu için Lancool'u boşver, sat bunu al da denemez. Kulvarları farklı, onun için sisteminiz ve ihtiyaçlarınız önemli, tabi bir de genel bütçeniz.
Ck560 ın muadilleri var fakat tasarımını çok beğendim. İç hacmi de gayet yeterli, kendimi ikna etmeye çalışıyorum :).
Son olarak beyaz kasa kullandınız mı ve zamanla sararma oluyor mu?

KONSOL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Furkan
Ck560 ın muadilleri var fakat tasarımını çok beğendim. İç hacmi de gayet yeterli, kendimi ikna etmeye çalışıyorum :).
Son olarak beyaz kasa kullandınız mı ve zamanla sararma oluyor mu?
Neredeyse 5 yıldır çoğu kasam beyazdı ve hiç sararan olmadı. Rampage, Zoko gibi markalarda bile sararmaya denk gelmedim. Aşırı nemli, tozlu, sigara içilen ortamda durursa rengi atabilir ama.

Top Bottom