Neler Yeni

Yardım Değişim adı altında toplama PSU göndermişler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
deniz can
Merhabalar. İncehesap.com üzerinden aldığım sistemin içindeki PSU bozulmuştu ben de garantiye gönderdim ve bana bir üst modeli ile ''sıfır kapalı kutu'' bir şekilde değiştirileceğini söylediler. Fakat bana gelen kutu PSU'nun orijinal kutusu bile değildi Gamepower marka PSU kutusunun içine havalı poşetlere sararak tamamen fason bir şekilde göndermişlerdi üstelik kutuda olması gereken montaj vidaları ve güç kablosu da yoktu. Ek olarak PSU nun kabloları da orijinal modelde olduğu gibi değildi ful siyah kablolar ile değiştirilmiş 24pin kablosu ters takılmış hiçbir şekilde arkadan geçirerek takamadım tek yol önden takmak çünkü mandal nasıl oluyorsa RAM tarafına bakıyor arkadan dolandırınca. Orijinal modelde 3 tane SATA kablosu olması gerekirken bunda 6 tane birbirine ek edilmiş SATA kabloları vardı ve kablolar kasaya engel olduğu için hiçbir diske SATA güç kablosunu takamadım. Orijinal modelin fanı kırmızı iken bunun fanını da siyah bir fan ile değiştirmişlerdi ek olarak garanti etiketi de yırtıktı PSU'nun. Benim bu durumda ne yapmam gerekiyor yardımcı olabilir misiniz? Ben mi aşırı tepki veriyorum yoksa gerçekten bir PSU farklı farklı PSU parçalarıyla tekrar yaratılabilir mi :D

V-FURKAN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan
Tekrar iade etmeyi deneyin sorun çıkarırlarsa tüketici hakem heyetine başvurun

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
deniz can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modüler PSU'larda öyle oluyor zaten.

Kendiniz elinizle çevireceksiniz kabloyu, biraz da kırıp bükeceksiniz kabloyu ki otursun tam.
PSU modüler değil ki :D? Hiper marka dandik bir PSU ayrıca kullandığım hiçbir PSU da 24pin kabloyu bükmek zorunda kalmadım.

Top Bottom