Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🎉 Delux M800 Pro Mouse 809.99tl + 243tl vergi - Amazon! 🎉

Furqan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Furkan balcı
r1 se mi alınmalı yoksa deluxe mx800 mü alınmalı

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren
r1 se mi alınmalı yoksa deluxe mx800 mü alınmalı
herkes sensör vs dicek ama bence o fark anlaşılmaz. daha az şikayet oldugu için r1 se diyorum ama bence bütçe zorlanıyorsa ki cidden fark var nordic mculu ürünlere bakılabilir. baken mcu alıncaksada furylevel z1 bakılabilir onda hiç sorun yaşayan yok hem garantileride daha saglıklıdır die tahmin ediyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

baya düşündüm ama atk blazing sky f1 pro aldım magnezyumlar baya pahalı oluyo çünkü wlmouselar falan mesela.
atkdede baya sorun yaşayan var hocam, umarım onlardan olmazsınız. hayırlı olsun

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Murat Kaya
connectgame çünkü adam alınırken 50 defa düşünüyor :D
sonuçta gümrükten geçiyor. Şimdi vekalet falan isterler çekmek için uğraş dur. Yeni düzenleme getirdiler. Araştırmadan almayın 30 euro üstü
Değmez bence. Ne de olsa R1 SE 2K bir mouse. Dongle çeker kullanır. R1 SE daha iyi ürün bundan. Ama 400 TL farka bunu alabilir. Ugrasacaksa yapsın da ben uğraşmam şahsen.

Burdan alacaksan garantin yok bilgin olsun. 50 TL daha ucuza gider amazonda alırım. Gümrükle falan da uğraşmıyor kimse algı yapma.

Bunu alın.
gümrük kanunları değişti. Gümrük söz konusuysa kimse ne olacağını garanti edemez. Bir boktan haberin yok bir de bana algıcı diyorsun. Üstelik satıcı amazon değil. Sadece kargoluyor. Bana ne istediğin yerden al connectgame babamın dükkanı değil.

Kadir güzelkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Kadir
Hocam ben bu ürünleri anlamadım yorumlarda kötü diyor puanı düşük siz iyi diyorsunuz kullanan var mı

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
Kaan
herkes sensör vs dicek ama bence o fark anlaşılmaz. daha az şikayet oldugu için r1 se diyorum ama bence bütçe zorlanıyorsa ki cidden fark var nordic mculu ürünlere bakılabilir. baken mcu alıncaksada furylevel z1 bakılabilir onda hiç sorun yaşayan yok hem garantileride daha saglıklıdır die tahmin ediyorum.

atkdede baya sorun yaşayan var hocam, umarım onlardan olmazsınız. hayırlı olsun
8kda falan mı yaşamışlar acaba ya bir bakarım artık ama umarım olmam ya.

erenboey7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Eren
sonuçta gümrükten geçiyor. Şimdi vekalet falan isterler çekmek için uğraş dur. Yeni düzenleme getirdiler. Araştırmadan almayın 30 euro üstü

gümrük kanunları değişti. Gümrük söz konusuysa kimse ne olacağını garanti edemez. Bir boktan haberin yok bir de bana algıcı diyorsun. Üstelik satıcı amazon değil. Sadece kargoluyor. Bana ne istediğin yerden al connectgame babamın dükkanı değil.
arkadaslar satıcı amozon olmadıgı için ztn deluxun muhtamelen global garantisi ile baş başa kalacaksınız. connectten aldıgınızdada global garantiyle iletişime geçebilirsiniz. yani o sebebten diyorum vay be amozonda satıyorlar büyük fırsatmış dememek lazım die.

8kda falan mı yaşamışlar acaba ya bir bakarım artık ama umarım olmam ya.
okdr bilmiyorum ama baya kişi kopma sorunları yaşıyorum die şikayet etmiş, ürünü almayı düşünmedigim için nasıl yaşadınız felan diyip üstüne düşmedim. umarım sıkıntı olmaz dedıgım gibi, hayırlı olsun tekrardan.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,318
İsim
Kaan
arkadaslar satıcı amozon olmadıgı için ztn deluxun muhtamelen global garantisi ile baş başa kalacaksınız. connectten aldıgınızdada global garantiyle iletişime geçebilirsiniz. yani o sebebten diyorum vay be amozonda satıyorlar büyük fırsatmış dememek lazım die.

okdr bilmiyorum ama baya kişi kopma sorunları yaşıyorum die şikayet etmiş, ürünü almayı düşünmedigim için nasıl yaşadınız felan diyip üstüne düşmedim. umarım sıkıntı olmaz dedıgım gibi, hayırlı olsun tekrardan.
Teşekkürler hocam wraith açılmış ürünün iadesini almıyor ama garanti konusunda o kadar da gaddar değillerdir herhalde .

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Hayriye
Amazon değil de diğer satan yerden almak istiyorsanız garantisiz ürün alıyormuş gibi düşünün, hadi diyelim senin ürünün sorunsuz çıktı başkalarını mağdur eden bir site ki buradaki mağdur siz de olabilirsiniz. Ucuz diye siz almaya devam ettikçe onlar nasıl olsa alan var para kazanıyoruz deyip aynı ahlakla satmaya devam edecekler. Kimse bin lirayı hafife almasın, kumar mı oynuyoruz alışveriş mi yapıyoruz

Ellsy

80+ Bronze
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,248
Üyeler
158,065
Son üye
edward1
Top Bottom