Neler Yeni

Delux M800Pro Vs Darmoshark M3 Wireless Mouse Öneri

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat
Bu İki mousedan birisini almak istiyorum yada bu fiyat aralığında daha iyi bir mouse önerebilirsiniz :D
biraz araştırdım darmoshark mous biraz narin olduğu çabuk kırıldığı söyleniyor bu kadar para verip kırılmasını istemem. diğer taraftan delux m800 modeli connectgame sitesinde satılıyor sadece ama bu siteden alan bazı kişiler sıkıntı yaşamışlar ne yapmamı önerirsiniz acaba ? kafam çok karışık

hilas0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
Salih
Bu İki mousedan birisini almak istiyorum yada bu fiyat aralığında daha iyi bir mouse önerebilirsiniz :D
biraz araştırdım darmoshark mous biraz narin olduğu çabuk kırıldığı söyleniyor bu kadar para verip kırılmasını istemem. diğer taraftan delux m800 modeli connectgame sitesinde satılıyor sadece ama bu siteden alan bazı kişiler sıkıntı yaşamışlar ne yapmamı önerirsiniz acaba ? kafam çok karışık

delux m800 pro kullanıyorum amazon.eu dan alınma bir sıkıntı yaşamadım şarjı çok uzun gidiyor. Mousepadiniz kaliteli ise yağ gibi kayıyor. Tavsiye ederim. Arkadaşım Connectgame trendyol mağazasından kablolu m800 almıştı sensörü arızalandı durduk yere ve iade almamışlar. Connectgame den alıp başka sorun yaşayanların da olduğunu sizden duyunca connectgame den almamanızı öneririm. Mouse güzel

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Ömer Temiz
Darmoshark m3s mouse aldim 1 hafta önce gayet memnunum ve ben çok sert kullanmama rağmen bi sıkıntı yaşamadım (sert den kastım vurma ve clicklere çok sert basma) gayet dayanıklı bi mouse 2khz olmasıda bi avantaj tek sevmediğim kısmı orta scroll çok kalitesiz geldi bana öyle hissettim ben

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
delux m800 pro kullanıyorum amazon.eu dan alınma bir sıkıntı yaşamadım şarjı çok uzun gidiyor. Mousepadiniz kaliteli ise yağ gibi kayıyor. Tavsiye ederim. Arkadaşım Connectgame trendyol mağazasından kablolu m800 almıştı sensörü arızalandı durduk yere ve iade almamışlar. Connectgame den alıp başka sorun yaşayanların da olduğunu sizden duyunca connectgame den almamanızı öneririm. Mouse güzel
evet banada delux m800 pro önerdiler ama nereden alacağımı bilemiyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
birde böyle mouse buldum bu alınır mı? sizce

Dahası  
Reaksiyon skoru
99
İsim
Ömer Temiz
alınır şekli hoşunuza gittiyse

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
R1 se alma düz R1 al sensör farkı var

Starlex

80+ Bronze

Delux öneririm veya bulursan glorious var veya g wolves onuda alabilirisin (kırmızı olanları tercih etme)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Berat
Delux öneririm veya bulursan glorious var onuda alabilirisin (kırmızı olanları tercih etme)
hocam delux alıcaktım connectgame sitesine güvenmiyorum başka satan yerde yok galiba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dareu a950pro gözden geçirebilirsiniz veya bütçe biraz daha varsa delux m800 ultra alabilirsin m800pro değil
baktımda 1500TL Üzerine Çıkamam hocam, Delux M800 Ultrayıda Bulamadım Ultra Yazınca PRO Versiyonu Çıkıyor

Starlex

80+ Bronze
Top Bottom