Neler Yeni

Dolandırıldım YARDIM

t1k3beratfatih

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Berat fatih
2.el ps5 alırken adam sahibinden linki verdi fiyat da biraz ucuzdu param güvende ile aldım. Sonrasında baktım uygulamada sipariş gözükmüyor, anladım ki adamlar siteyi kopyalamış, parayı sitedeki ibana yollamıştım ama iban adamların tabi ki.Parayı gönderirken e ticaret ödemesi ve playstation 5 bedeli yazdım peşine düşersem sonuç alabilir miyim?Whatsapp konuşmalarımız falan var. Teşekkürler.
Sazan avı ürün ucuzsa mal sizsibizdir görmeden gitmeden almam geçen gün ilk defa 2 el aldım mis gibiyim şimdi

Lian_GR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Anıl
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım + Donanım + Apple Ürünleri + Playstation Serisi
kusura bakma da senin gibilere müstehak iyi olmuş. Amacım toxiclemek değil ama bu kadar teknoloji cahiliysen girmicen kanka o topa yani adam şuan senin parayı testislerine sürüp ohh enayi parası diyor buna bu fırsatı vermicen geçmiş olsun üzüldüm adına :D

Prot0type

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Bahadır Atasoy
2.el ps5 alırken adam sahibinden linki verdi fiyat da biraz ucuzdu param güvende ile aldım. Sonrasında baktım uygulamada sipariş gözükmüyor, anladım ki adamlar siteyi kopyalamış, parayı sitedeki ibana yollamıştım ama iban adamların tabi ki.Parayı gönderirken e ticaret ödemesi ve playstation 5 bedeli yazdım peşine düşersem sonuç alabilir miyim?Whatsapp konuşmalarımız falan var. Teşekkürl

2.el ps5 alırken adam sahibinden linki verdi fiyat da biraz ucuzdu param güvende ile aldım. Sonrasında baktım uygulamada sipariş gözükmüyor, anladım ki adamlar siteyi kopyalamış, parayı sitedeki ibana yollamıştım ama iban adamların tabi ki.Parayı gönderirken e ticaret ödemesi ve playstation 5 bedeli yazdım peşine düşersem sonuç alabilir miyim?Whatsapp konuşmalarımız falan var. Teşekkürler.
Yazık kafana. Dersini anlayıp birdaha aynı hatayı yapmaman dileğiyle.🕺🎄❄️

BOT Rip

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
BOT Rip
Hiç mi düşünmedin koskocaman firma parayı ibanla istesin? Vergi kaçırmak oluyor suç bu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,219
Üyeler
146,903
Son üye
veyselsevim
Top Bottom