Neler Yeni

🔥DONANIM ARŞİVİ F/P SİSTEM🔥

bwNN

80+ Silver
Herkese farklı farklı cevaplar veriyorlar sanırım.

Arkadaşlar Dün görüştüğümde Gemide veya Mersin limanında olduğu söylendi. Ellerinde hiç kasa yokmuş.

Dün gemide veya limanda olan bir ürünün bugün firmaya teslim edilmesi mümkün değil.

Herşeyden önce firmanın olmayan bir ürünü satması etik değil.

Firmanın yazılı olarak söylediği 7-10 iş günü içerisinde kargolanabileceği.
Bu arada kasanin limanda oldugunu soylemedim ben urunler dedi hangi urunler belli değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Birazdan arayip cok bilgi kirliligi var dogrusunu aciklarmisiniz diye konusacagim bakalim ne diyecek

Keyfen

80+ Bronze
Firmaya işini öğretcek halimiz yok tabi sistemleri şıkır şıkır. Ben yurt dışına mal gönderirken müşterime en yakın liman hangisi ise oraya hangi firma götürüyorsa onunla gönderiyorum. A firması taşımıyorsa o limana B firması illa taşıyor. Dediğin gibi bunu burda tartışcak halimiz yok. Sadece dediğim saçmalık olduğu. Gene beklicez başka çare yok bu konuda
öyle bakalım ama ben genede 1 aydan önce gelmesine çok zor diyorum

• Beğen
Reaksiyonlar: bwNN
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Kara Kule
Bu arada kasanin limanda oldugunu soylemedim ben urunler dedi hangi urunler belli değil

Birazdan arayip cok bilgi kirliligi var dogrusunu aciklarmisiniz diye konusacagim bakalim ne diyecek
Kasanın ellerinde olmadığını bana söylediler hocam zaten.

• Beğen

bwNN

80+ Silver
Evet arkadaslar dogrulari öğrendim. Endişeye gerek yok. 1 Kasa eksigi mevzusu 15 tane felanmis ve onlarda gelmis zaten.2 kargo sirketleri deprem dolayisiyla kargo kotası gibi birsey koymus biraz zaman alabilir 3 demonte istiyenler icin bugun yarin cikartabileceklerini soylediler 4 7-13 gun test edilip yollanma suresi dendi

Evet arkadaslar dogrulari öğrendim. Endişeye gerek yok. 1 Kasa eksigi mevzusu 15 tane felanmis ve onlarda gelmis zaten.2 kargo sirketleri deprem dolayisiyla kargo kotası gibi birsey koymus biraz zaman alabilir 3 demonte istiyenler icin bugun yarin cikartabileceklerini soylediler 4 7-13 gun test edilip yollanma suresi dendi
Ama demonte istediginizi arayip soyleyin

Aklimda kalanlar bunlar ayrica akliniza takilan soru icin musteri hizmetlerini arayabilirsiniz

Aksy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ahmet Tamer
darısı diğer satın alanların başına

Ekler

• IMG_20230208_195635.jpg
    IMG_20230208_195635.jpg
    187.8 KB · Hit: 96

Aksy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ahmet Tamer
Demonte mi istediniz?

Kanka konuyu farkli yerlere cekmeyin ya cok hizli istiyorsab demonte al kendin kur ufak hatalari buyutmeyin
Evet demonte istedim risk almamak adına

• Beğen

Aksy41

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
140
İsim
Ahmet Tamer
Eğer hazırlanıp test edilmesini beklersem ne gibi Bi riskler ortaya çıkabilir demonte mi istiyim yoksa
Test edilmesinde bir sıkıntı yok hocam kendim montaj ederek kargoda oluşabilecek sorunların önüne geçmek istedim ürünler ayrı ayrı kutulu olursa zarar görme ihtimali daha düşük olur diye düşünüyorum.

rechanax

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Kadir Bayar
Top Bottom