Neler Yeni

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

Can...

80+ Platinum
15 dk dır aynı mesaj. Adres seçe tıklayınca hata veriyor.
Alıntıyı görüntüle
tam olarak aynısı bazen tamamen sılıyor sonra eklıyorum geri yine aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Saat tam 19.00 da girdim 5 saniye içinde ekledim adresi geçtim ödemeye geldim dedim bu sefer oldu alıcam stok durumunda değişiklik olduğu için sepet boşalmıştır dedi. Satışa başlayalı daha 20 saniye olmamıştı
bende de oyle oldu

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,337
İsim
Diyarhan
Site bu sefer çökmesi hayret.
Alıcak olsam 2-3kez alırdım ödeme kısmına kadar sürekli geldim bakalım atıcakmı diye atmadı
Aynen almak istesek itopya da 50 defa 404 ekranını görürdük yağ gibi aktı bu sefer.

Metox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Metin
Şahsi fikrime dayanarak söylüyorum. Bayadır takipteyim, her bilgisayarı almaya çalışırım. Size bir yazılımcı ve pazarlamacı olarak söylüyorum. İtopya 500 Stok diyor fakat kimse almadım demesin diye atıyorum 100 stok sunuyor. Bildiğiniz üzere zaten kapılarda kuyruk oluyor. 400 adet sistem kendisine kalıyor. Hem reklamını yapıyor, hem ürün satıyor, hemde mağazasına minimum 300-350 kişi çekiyor. Çünkü her yerden takipteyim face grupları, sahibinden, letgo , satış siteleri, bu sitelerde stoğun yüzde 10 u kadar alanı görmedim. Diyeceklerim bu kadar herkese iyi forumlar. Abdullah bey güzel işler yapıyor başarılarının devamını dilerim.

LordCh4os

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Umutcan Ekinci
Ben böyle rezalet site görmedim

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
Her sistem çıkardıklarında 2dk da stokları bitirirseniz fiyatların düşmesini beklemeyin zaten almayacak adam bile alıyor

İceWolf

80+ Silver
tam olarak aynısı bazen tamamen sılıyor sonra eklıyorum geri yine aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

bende de oyle oldu
3 kere sepeti silip tekrar ekledim öyle devam ettim. Hata mesajı her seferinde aldım. Hala deniyorum bakalım nasipse alırız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Erdal
Her seferinde ödeme onay ekranına ulaşıyorum. Onay versem alacağım. Nasıl size denk gelmiyor? R5 3600 Asus 6600 lü sistem aldım yeni yoksa direkt alacağım ama al sat için de uğraşılmaz açıkçası.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Şahsi fikrime dayanarak söylüyorum. Bayadır takipteyim, her bilgisayarı almaya çalışırım. Size bir yazılımcı ve pazarlamacı olarak söylüyorum. İtopya 500 Stok diyor fakat kimse almadım demesin diye atıyorum 100 stok sunuyor. Bildiğiniz üzere zaten kapılarda kuyruk oluyor. 400 adet sistem kendisine kalıyor. Hem reklamını yapıyor, hem ürün satıyor, hemde mağazasına minimum 300-350 kişi çekiyor. Çünkü her yerden takipteyim face grupları, sahibinden, letgo , satış siteleri, bu sitelerde stoğun yüzde 10 u kadar alanı görmedim. Diyeceklerim bu kadar herkese iyi forumlar. Abdullah bey güzel işler yapıyor başarılarının devamını dilerim.
Kanunen bu dediğin şey suç dostum maliye adamın totosundan kan alır. 750 stok mevcut 1 bile eksiksiz her zaman ne dediysek o.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Her seferinde ödeme onay ekranına ulaşıyorum. Onay versem alacağım. Nasıl size denk gelmiyor? R5 3600 Asus 6600 lü sistem aldım yeni yoksa direkt alacağım ama al sat için de uğraşılmaz açıkçası.
Problem bankanla ilgili :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,337
İsim
Diyarhan
Bunu anlamanın en kolay yolu net kargo nun içinde çalışan biriyle konuşmak. 1 saatte 8 milyonluk satış yapan bir firma için bu atım yanlış.

Top Bottom