Neler Yeni

Elden Ringin DLC'si Alınır Mı

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
adam belli ki yalan söylemiş bende 60 fps sabit, acıkcası ben dlcyi beğenmedim çünkü her boss, bossu geçtim her bir npcnin tek bir vuruşu %80 e yakın canımı alıyor sıfır hata istiyor 2 vurusta paket oluyorsun zor olsun diye yapmışlar sadece :D 130 levelim vigorum 49 belki o yüzdendir
scadutree fragment bulup kullanmalısın. 80 vigor karakterim de tek yiyor çoğu şeyden. fragmentlerı bulup kullan tek yemezsin bir süre sonra.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
9 şuan scadutree messmer yine tekliyor yine tekliyor
bleed buildle gir ilk atağını dodgela ikinci faz a geçersen yılanı dodgeladıktan sonra kolay kesiyorsun hızlı kesebilmen için beastman swordunu çift el alıp seppuku basabilirsin

Wersty

80+
bleed buildle gir ilk atağını dodgela ikinci faz a geçersen yılanı dodgeladıktan sonra kolay kesiyorsun hızlı kesebilmen için beastman swordunu çift el alıp seppuku basabilirsin
abi yılanları dodgelamak ne kadar basitmiş la dümdüz koşsak oluyormuş ben mal gibi yuvarlanıyordum ALLAH KAHRETSİN AKLIMI YİTİRECEĞİM GEÇTİM SONUNDA

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
abi yılanları dodgelamak ne kadar basitmiş la dümdüz koşsak oluyormuş ben mal gibi yuvarlanıyordum ALLAH KAHRETSİN AKLIMI YİTİRECEĞİM GEÇTİM SONUNDA
onu kestikten sonra opsiyonel bosslara yönel sağ alt tarafta lord of the frenzy flame var kestikten sonra bir de graceler yön gösterecek takip edip messmer'in ateşle bi ağacı yakıyorsun onu yakıp dümdüz gitmek yerine haritanın farklı bölgelerine gitmeyi dene.

Wersty

80+
onu kestikten sonra opsiyonel bosslara yönel sağ alt tarafta lord of the frenzy flame var kestikten sonra bir de graceler yön gösterecek takip edip messmer'in ateşle bi ağacı yakıyorsun onu yakıp dümdüz gitmek yerine haritanın farklı bölgelerine gitmeyi dene.
bahsettiğiniz boss midra mı hocam ytye yazdım da dediğiniz ile alakalı midra çıktı bir tek

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
bahsettiğiniz boss midra mı hocam ytye yazdım da dediğiniz ile alakalı midra çıktı bir tek
abi bu oyun başındaki örümceği nası kesicem bi türlü ölmüyor

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
evet summon kullanmadan daha kolay kesersin dark souls 3 oynadıysan attack animasyonları nameless king'e benzer gecikmeli vuruyor.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
evet summon kullanmadan daha kolay kesersin dark souls 3 oynadıysan attack animasyonları nameless king'e benzer gecikmeli vuruyor.
hocam oyuna yeni başlıcam nasıl bir yol izlememi önerirsin

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
hocam oyuna yeni başlıcam nasıl bir yol izlememi önerirsin
Dlc ye girmeyin. Oyun tamamiyle boss ataklarını ezberlemeye yönelik. Öldükçe sinirlenen biriyseniz başlamanız yersiz olur. Ölür ölür her seferinde daha iyi oynarsınız. Oyuna başlarsanız da graceler var haritada küçük ışık hüzmeleri onları yakın ne tarafa gideceğinizi üstün körü gösterir haritada. checkpoint noktası gibi düşünebilirsiniz. Oyun mükemmel tabi

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Eray Fındık
Dlc ye girmeyin. Oyun tamamiyle boss ataklarını ezberlemeye yönelik. Öldükçe sinirlenen biriyseniz başlamanız yersiz olur. Ölür ölür her seferinde daha iyi oynarsınız. Oyuna başlarsanız da graceler var haritada küçük ışık hüzmeleri onları yakın ne tarafa gideceğinizi üstün körü gösterir haritada. checkpoint noktası gibi düşünebilirsiniz. Oyun mükemmel tabi
Sonda oyunu övmeyide unutmamış :D

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
Sonda oyunu övmeyide unutmamış :D
Tüm souls oyunları mükemmel... Şuan dlc'nin tek kötü yanı performans sorunları. Sağda solda oyun kasıyor yükleme süreleri çok uzun. Düzeltirler 1-2 aya muhtemelen. Önemli sorunlar değiller.

Top Bottom