Neler Yeni

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
Benim switch kargolanmis keycapsler bekliyor hala

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,342
İsim
Kerem Çavuş
switch veya keycaps alıp satmayı düşünen olursa fiyatıyla özelden ulaşabilir :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
Bu vergi işi nasil oluyor biz gümrüğe gidip tc falanmı veriyoz yoksa kargoyla geliyor kapıdamı tc veriyoruz

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,342
İsim
Kerem Çavuş
Bu vergi işi nasil oluyor biz gümrüğe gidip tc falanmı veriyoz yoksa kargoyla geliyor kapıdamı tc veriyoruz
ptt alacaklı gibi kapına gelip nakit şekilde ödemeyi istiyor :D ama tc nin sipariş verirken verilmesi lazımdı bence en azından diğer yabancı sitelerde süreç bu şekilde işliyordu

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
ptt alacaklı gibi kapına gelip nakit şekilde ödemeyi istiyor :D ama tc nin sipariş verirken verilmesi lazımdı bence en azından diğer yabancı sitelerde süreç bu şekilde işliyordu
geri gönderme, almama şansımız varmı :D şimdi indirimsiz halinden fazla vergi ödemeyelim

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Deniz
Keycaps alanlar ulaşabilir mi? Bir de lavender keycaps kodu alabilen oldu mu

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Muhammed emin efe
Benim switch kargolanmis keycapsler bekliyor hala
switch veya keycaps alıp satmayı düşünen olursa fiyatıyla özelden ulaşabilir :D
Teşekkürler hocam bilgilendirme için
Keycaps alanlar ulaşabilir mi? Bir de lavender keycaps kodu alabilen oldu mu
Evet arkadaşlar umarım diğer satın alanlarda görür. Benim ürün Singapur pos firmasına verildi. En son böyle olduğunda 8 gün gümrükten çıkmasını bekledim ve 750 lira kitlediler. Diğer ürün China pos firmasına verilmiş onu bilmiyorum ne olur ne biter. Bilginiz olsun. Umarım öyle bir durum olmaz ama ne yazık ki olacak gibi. Singapur pos ve malezya pos en son baya kişiye kitledi çünkü. Ne kadar kitlerler bilmiyorum ama eğer klavye aldıysanız iade etmeyin her türlü kârda oluyorsunuz. Hiç para vermek istemiyorum diyen iade edebilir.

Ekler

• Screenshot_20240616_082347_Chrome.jpg
    Screenshot_20240616_082347_Chrome.jpg
    381.4 KB · Hit: 48

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,115
İsim
Draq123
Evet arkadaşlar umarım diğer satın alanlarda görür. Benim ürün Singapur pos firmasına verildi. En son böyle olduğunda 8 gün gümrükten çıkmasını bekledim ve 750 lira kitlediler. Diğer ürün China pos firmasına verilmiş onu bilmiyorum ne olur ne biter. Bilginiz olsun. Umarım öyle bir durum olmaz ama ne yazık ki olacak gibi. Singapur pos ve malezya pos en son baya kişiye kitledi çünkü. Ne kadar kitlerler bilmiyorum ama eğer klavye aldıysanız iade etmeyin her türlü kârda oluyorsunuz. Hiç para vermek istemiyorum diyen iade edebilir.
Keycapdede 400 500tl vergi gelmesinden korktum alsamıydım acaba 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye alan olursa istanbul kadıköy bana ulaşsın 1300tl öderim

Dahası  
Reaksiyon skoru
149
İsim
muhammet emin çetinkaya
China post iyi mi? ben switch aldım iade etmelimiyim.

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,079
İsim
Muhammed emin efe
China post iyi mi? ben switch aldım iade etmelimiyim.
Kanka Valla sürekli yurtdışından ürün alıyorum ama hiç aklımda değil China pos ile hiç bana kargo geldi mi bilmiyorum. Ama aracı firma oldu mu bazen bi ibnlik çıkabiliyor.
Keycapdede 400 500tl vergi gelmesinden korktum alsamıydım acaba 😃
Mesaj otomatik birleştirildi:

Klavye alan olursa istanbul kadıköy bana ulaşsın 1300tl öderim
Çıkarsa iade etmekten başka çare yok. Çirkin keycap sıfır liraya gelmedikçe gerek yok.

BLCK_HCKR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Mert Kaya
İlgilendiği Kategoriler
Overclock, hardware.
Keycap için vergi çok çıktığı için ürünü teslim almazsak, verdiğimiz 5 dolar kargo parası yanıyor sanırım değil mi?

Top Bottom