Neler Yeni

🧔Erkek Hiyerarşi Testi🧔

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Utku Şeref
Result chart

Ne ciktim simdi ben escinsel miyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Berke Koray
Deltayı da ben atayım

Delta erkekler, sosyal erkek hiyerarşinin işçileri ve iş bitiricileridir. Deltalar, erkek toplumunun bel kemiğini oluşturur ve iş ve yaşamlarını sürdüren, topluma katkıda bulunan ve bu katkılardan gurur duyan 'normal' erkeklerden oluşur.

Deltalar ayrıca becerilerini geliştirdikçe hiyerarşide yukarı veya aşağı hareket etme olasılığı en yüksek olan tiptir ve çalışkanlıkları onları vazgeçilmez yapar. Deltalar bir işi tamamlayan adamlardır.

Deltalar alfalar ve bravolarla statü için mücadele etmekle ilgilenmezler. Bunun yerine, işteki yeterlilikleri, becerileri ve işleri halletme yetenekleriyle gurur duyarlar.

Açık sözlü olduklarından, insanlardan samimiyet ve dürüstlük bekleyen deltalar bazen onlardan hoşlandıkları için değil de iyilik ve kaynak sağlamak için onlarla ilişki kuran arkadaşları, aile üyeleri veya partnerleri tarafından sömürülebilirler. Deltalar, ciddiyetlerinin ve kaynaklarının büyük olasılıkla beleşçileri çekebileceğini unutmazlarsa iyi ederler.

Delta avantajları: Güvenlik, düzen, karmaşık olmayan bir yaşam.

Delta dezavantajları: Bazen ilişkilerinde sömürülürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım
Diğerlerinin açıklamasını da merak ediyorum ama herkes sigma :D
IMG_20240324_230017.jpg

Delta erkekler, sosyal erkek hiyerarşinin işçileri ve iş bitiricileridir. Deltalar, erkek toplumunun bel kemiğini oluşturur ve iş ve yaşamlarını sürdüren, topluma katkıda bulunan ve bu katkılardan gurur duyan 'normal' erkeklerden oluşur.

Deltalar ayrıca becerilerini geliştirdikçe hiyerarşide yukarı veya aşağı hareket etme olasılığı en yüksek olan tiptir ve çalışkanlıkları onları vazgeçilmez yapar. Deltalar bir işi tamamlayan adamlardır.

Deltalar alfalar ve bravolarla statü için mücadele etmekle ilgilenmezler. Bunun yerine, işteki yeterlilikleri, becerileri ve işleri halletme yetenekleriyle gurur duyarlar.

Açık sözlü olduklarından, insanlardan samimiyet ve dürüstlük bekleyen deltalar bazen onlardan hoşlandıkları için değil de iyilik ve kaynak sağlamak için onlarla ilişki kuran arkadaşları, aile üyeleri veya partnerleri tarafından sömürülebilirler. Deltalar, ciddiyetlerinin ve kaynaklarının büyük olasılıkla beleşçileri çekebileceğini unutmazlarsa iyi ederler.

Delta avantajları: Güvenlik, düzen, karmaşık olmayan bir yaşam.

Delta dezavantajları: Bazen ilişkilerinde sömürülürler.

omerkok_49

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ömer
herkes gibi bendende bi sigma gelsin xD

Ekler

• Screenshot_2024-03-24-23-01-39-418_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-03-24-23-01-39-418_com.android.chrome.jpg
    424.3 KB · Hit: 14
Dahası  
Reaksiyon skoru
876
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,791
İsim
Bilal Tepe
Gamma çıkanlar sinirlenince yeşile dönüyor musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,841
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
gamma çıktım gerçekten yazı bana uyuyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
931,389
Üyeler
145,981
Son üye
letto
Top Bottom