Neler Yeni

Rehber Ethermine Ethereum Nasıl Çekilir?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar selam. Bugün sizlere Ethermine'da nasıl para çekebileceğiniz göstereceğim. Bildiğiniz üzere 1 Haziran 2021'de ethereum ödeme politakası değişti. Gelen değişiklik ile beraber artık ödeme almak için 0.1 ETH olmasına gerek kalmadı. 0.005 ETH'ye sahip olduğunuzda güncel ücreti karşılığında paranızı dilediğiniz an çekebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Öncelikle nereye ne kadar ödeyeceğimizi bulalım. Bunun için aşağıda bıraktığım siteyi kullanabilirsiniz. Güncel olarak gwei (fuel) fiyatlarını gösteriyor. Bu gweiler sayesinde paramızı güncel fiyat ücretini ödeyerek istediğimiz gibi hesabımıza çekebiliriz.
Bu site nasıl kullanılır, bu fiyatlar ne anlama geliyor?
1635344031022.png

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere 3 tane değerimiz var. Bunlar sırasıyla: Low, Average, High. Normalde şartlar altında Low olan gwei ücretini karşılarsanız 10 dakika içinde, Average olan değeri karşılarsanız 3-5 dakika içinde, High olan değerin ücretini karşılarsanız da 30 saniye içinde hesabınıza çekebiliyorsunuz. Şuan hepsi aynı fiyatta neden olduğu hakkında bir fikrim yok. Gwei fiyatları neye göre yükseliyor derseniz bildiğim kadarıyla ağ tıkanıklığı ile alakalı. Peki kaç gwei ödemek istediğimi nereden ayarlayacağım?

Ethermine sayfanıza girip Settingse tıklayın. Ardından Payment Methoda basarak işaretlediğim yere tıklayın.
Çıkan sayfa da Kırmızı ile işaretlediğim yere ne kadar çekim yapmak istediğiniz yazın. Sarı ile işaretlediğim yere ödemek istediğiniz gwei fıyatını yazın. 30 Gwei yazarsanız, Gwei fiyatı 30'a düşünce eğer belirlediğiniz tutar kadar ethereuma sahipseniz otomatik olarak ödemeyi gönderir. Beyaz ile işaretlediğim yere de makinanızın çalıştığı internetin ip adresinizi yazmanız gerekmektedir. Onu da aşağıda bıraktığım siteden bulabilirsiniz.
1635345349082.png

Ardından update settingse tıklıyorsunuz ve olay bitiyor. Ben şahsen Gwei ücretini 3 dolardan fazla ödemem. Tabii paranız varsa 3 dolardan fazla da ödeyebilirsiniz. Tercih sizin.

Uzun süredir bu rehberi yapmayı düşünüyordum. Umarım beğenmiş ve işinize yaramıştır. :)

Ekler

• 1635345306456.png
    1635345306456.png
    48.8 KB · Hit: 35
Son düzenleme:

Lyndray

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
620
İsim
Furkan Kaya
Bilmeyenler için güzel olmuş

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Eline sağlık. Kaydettim lazım olur:)

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Microsoft

80+ Bronze
Arkadaşlar selam. Bugün sizlere Ethermine'da nasıl para çekebileceğiniz göstereceğim. Bildiğiniz üzere 1 Haziran 2021'de ethereum ödeme politakası değişti. Gelen değişiklik ile beraber artık ödeme almak için 0.1 ETH olmasına gerek kalmadı. 0.005 ETH'ye sahip olduğunuzda güncel ücreti karşılığında paranızı dilediğiniz an çekebilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız?

Öncelikle nereye ne kadar ödeyeceğimizi bulalım. Bunun için aşağıda bıraktığım siteyi kullanabilirsiniz. Güncel olarak gwei (fuel) fiyatlarını gösteriyor. Bu gweiler sayesinde paramızı güncel fiyat ücretini ödeyerek istediğimiz gibi hesabımıza çekebiliriz.
Bu site nasıl kullanılır, bu fiyatlar ne anlama geliyor?
Alıntıyı görüntüle
Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere 3 tane değerimiz var. Bunlar sırasıyla: Low, Average, High. Normalde şartlar altında Low olan gwei ücretini karşılarsanız 10 dakika içinde, Average olan değeri karşılarsanız 3-5 dakika içinde, High olan değerin ücretini karşılarsanız da 30 saniye içinde hesabınıza çekebiliyorsunuz. Şuan hepsi aynı fiyatta neden olduğu hakkında bir fikrim yok. Gwei fiyatları neye göre yükseliyor derseniz bildiğim kadarıyla ağ tıkanıklığı ile alakalı. Peki kaç gwei ödemek istediğimi nereden ayarlayacağım?

Ethermine sayfanıza girip Settingse tıklayın. Ardından Payment Methoda basarak işaretlediğim yere tıklayın.
Çıkan sayfa da Kırmızı ile işaretlediğim yere ne kadar çekim yapmak istediğiniz yazın. Sarı ile işaretlediğim yere ödemek istediğiniz gwei fıyatını yazın. 30 Gwei yazarsanız, Gwei fiyatı 30'a düşünce eğer belirlediğiniz tutar kadar ethereuma sahipseniz otomatik olarak ödemeyi gönderir. Beyaz ile işaretlediğim yere de makinanızın çalıştığı internetin ip adresinizi yazmanız gerekmektedir. Onu da aşağıda bıraktığım siteden bulabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
Update settingse tıklıyorsunuz ve olay bitiyor. Ben şahsen Gwei ücretini 3 dolardan fazla ödemem. Tabii paranız varsa 3 dolardan fazla da ödeyebilirsiniz. Tercih sizin.

Uzun süredir bu rehberi yapmayı düşünüyordum. Umarım beğenmiş ve işinize yaramıştır. :)
Sırada ekran kartına para bulmak kaldı : )

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Microsoft

80+ Bronze
Her gün artıyorlar, hızlı olsan iyi edersin :)
Ekran karti almak içinmi para toplamak içinmi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Junku TL nin arttigini sanmiyorum

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,835
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İlerleyen zamanlarda işime yaraması umuduyla kaydettim. Ellerine sağlık.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,710
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Eline sağlık.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Tavsiyem metamask cüzdanı oluşturup matic olarak çekin. Komisyon 0.02$ oluyor ve 0.005 olduğunda ödeme alıyorsunuz.
1638809863293.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,071
Üyeler
140,443
Son üye
Guns7
Top Bottom