Neler Yeni

Rehber Ethermine Ethereum Nasıl Çekilir?

Jaess

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Tavsiyem metamask cüzdanı oluşturup matic olarak çekin. Komisyon 0.02$ oluyor ve 0.005 olduğunda ödeme alıyorsunuz.
Alıntıyı görüntüle
Metamask cüzdanını hiç araştırmadım. Bilgin varsa tam olarak ne olduğunu açıklar mısın? Bana nedense güvensizmiş gibi geliyor sadece bir sezgi tabii.

Quill

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
965
İsim
Hakan Can Yıldırım
Metamask cüzdanını hiç araştırmadım. Bilgin varsa tam olarak ne olduğunu açıklar mısın? Bana nedense güvensizmiş gibi geliyor sadece bir sezgi tabii.
Matic coinin de arkasında olduğu bir cüzdan eklentisi. Nft için olmazsa olmaz diye biliyorum o yüzden güvenilir. Ayrıca ethermine kendi ayarlar kısmına bile bunu eklediyse güvenebilirsiniz. Metamask'ı chrome eklentisi olarak ekleyip kayıt oluyorsunuz. Size verilen kelimeleri biryere kaydetmeniz gerekiyor eğer şifrenizi unutursanız bu kelimeler ile hesabınıza girebiliyorsunuz. Daha sonra ethermine ayarlarından switch to metamask ı seçip ethermine a bağlıyorsunuz. Metamask eklentisinde size verilen cüzdan adresini miner programınıza ekleyip kazmaya başlıyorsunuz. 0.02$ komisyonla çekmek için metamask eklentisinin görünümü aşşağıdaki ss gibi olmalıdır. Kazdığınız eth miktarı 0.005 olduğunda size WETH olarak yatırılıyor daha sonra siz buradan weth lerinizi matic e dönüştürüp binance hesabınıza aktarıyorsunuz.
1638810330459.png

1638810423291.png

Ayrıca buradaki sarı yerleri tek tek açıp sanal bir şekilde imzalanız gerekiyorki hesabınıza weth olarak yatırabilsinler. Bu ayarları metamaskın size verdiği yeni cüzdanınızda yapmanız gerekiyor. Biraz karışık olabilir benim çözmem 1 günümü almıştı soru sorabilirsiniz.

Top Bottom