Neler Yeni

Gainer Kullanmak Yağ Yapar Mı ?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kilo almak için gainer kullanmak istiyorum. Kütle, hacim ve kas yapmak için etkili olduğunu biliyorum. Peki bu yağlanma yapıyor mu ? Bilginiz var mıdır ?

emiliano

80+ Bronze
yağlanma yapar tabi ama kilo almakta zorlanan kişiler genelde çok yağlanan kişiler değildir, çok çok yiyip kilo alamıyorsan eğer gluten alerjin olabilir bir doktora görün

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yağlanma yapar tabi ama kilo almakta zorlanan kişiler genelde çok yağlanan kişiler değildir, çok çok yiyip kilo alamıyorsan eğer gluten alerjin olabilir bir doktora görün
Yağlanma yapmaz diye bişey okudum. Öyle bir şey mi var ? Hacim artışı sağlıyormuş kaslar daha iyi emiliyormus büyüme sağlıyormuş

emiliano

80+ Bronze
Yağlanma yapmaz diye bişey okudum. Öyle bir şey mi var ? Hacim artışı sağlıyormuş kaslar daha iyi emiliyormus büyüme sağlıyormuş
hocam yağlanma yapar içinde yağda var sonuç olarak ama dediğim gibi kilo almakta zorlanan kişiler genelde zor yağlanan kişilerdir kendimden bilirim aşırı yağlı beslenmeme rağmen belimin inceliğini çok iyi koruyabiliyorum ama kilo almamda bir o kadar zor

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Erdoğan Aktaş
Ne kadar karb aldığın protein aldığın yaptığın spor günlük harcadığınız calori aldığın kalori önemli gainer yağlandırır diye bir şey yok karbonhidrat eksiğin varsa tamamlamak için alırsın
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam yağlanma yapar içinde yağda var sonuç olarak ama dediğim gibi kilo almakta zorlanan kişiler genelde zor yağlanan kişilerdir kendimden bilirim aşırı yağlı beslenmeme rağmen belimin inceliğini çok iyi koruyabiliyorum ama kilo almamda bir o kadar zor
Günde 2500 calori harciyorsa 2300 calori aliyorsa isterse nasıl yağlanacak hocam spor yapiyor

Kilo almak için gainer kullanmak istiyorum. Kütle, hacim ve kas yapmak için etkili olduğunu biliyorum. Peki bu yağlanma yapıyor mu ? Bilginiz var mıdır ?
Sporla ilgili ya çok araştırmanı ya da güzel bir eğitim almanı öneririm iyi geceler

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ne kadar karb aldığın protein aldığın yaptığın spor günlük harcadığınız calori aldığın kalori önemli gainer yağlandırır diye bir şey yok karbonhidrat eksiğin varsa tamamlamak için alırsın

Günde 2500 calori harciyorsa 2300 calori aliyorsa isterse nasıl yağlanacak hocam spor yapiyor

Sporla ilgili ya çok araştırmanı ya da güzel bir eğitim almanı öneririm iyi geceler
Sporcu eğitmeni arkadaşim var ona da soracağım yağlı bir vücut kesinlikle istemiyorum hem kütle kazanıp hemde kas yapmak istiyorum yağ oranı oldukça düşük kaslı görünen kişiler var onlar gibi olmak istiyorum bu sebeple araştırma yapıyorum

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Yeterli beslenme ve sporla yap yapmaz. Vucudunu tanı. Ona göre sistematik çalış.
Beslenmem sıkıntılı yoğun çalıştığım içinde kontrol edemiyorum mutlaka tavsiye almam gerektiğini düşünüyorum bir şekilde

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Erdoğan Aktaş
Beslenmem sıkıntılı yoğun çalıştığım içinde kontrol edemiyorum mutlaka tavsiye almam gerektiğini düşünüyorum bir şekilde
kalorini hesapla ona göre kalori al birsürü video kaynak var araştırıp çözebilirsin gerçekten basit

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
kalorini hesapla ona göre kalori al birsürü video kaynak var araştırıp çözebilirsin gerçekten basit
Alamıyorum işte knka ailecek çalışıyoruz annem evde de fazla yemek yapamıyor o da çalıştığı için düzenli beslenemiyorum.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,172
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
anladım abi çok güzel içerikler var izleyip bilgilenebilirsin ama beslenme kötü iste gainer kesinlikle tavsiye etmem
Ne yapabilirim peki cidden beslenme sıkıntılı benim

Erdox

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
335
İsim
Erdoğan Aktaş
Ne yapabilirim peki cidden beslenme sıkıntılı benim a
ben çok iyi değilim ama kalori hesabı şart bu spor da fazla yağlanmadan büyümek istiyorsan 2000kalori alıyorsan 1800 kalori yakman lazım yağ yakarken tam tersi günlük eğer tek supplement alma hakkın var beslenme proteini karşılamıyorsa en az %80+ hayvansal kgx1,5 minimal bu rakam kgx1,5-2gr eğer bunu beslen karşılıyorsa creatin öneririm eğer protein alıp hayvansal alamıyorsan bunu bcaa ile desteklemeni tavsiye ederim ama dediğim gibi iyice araştırıp kendine göre en olağanını bulup yap birinin dediği değilde ben de dahil çok az kafa yorunca çok basit olup süreklilik ile istediğin fiziğe ulaşacağını görüceksin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,717
Üyeler
154,793
Son üye
croni0
Top Bottom