Neler Yeni

Galatasaray Osimheni ALDI

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
objektiflik istiyor isen yukarıda attığım özetlere bak göztepe de lanet var onlarla oynadığımız maçları doğru dürüst kazanamadık bile.
Kardeşim mevzu bu değil mevzu her sene birşeylere bahane bulmamız bjk nin içinden geçtiler geçen sene federasyonu biyerden hakemi biyerden naptı adamlar 3-4 transfer yaptı takımı şaha kaldırdı kimse durduramayacak bizim bu ağlama işini bırakmamız lazım bıktım yıllardır apta* apta* her sene aynı laflar aynen kanzi GS kollanıyor
GS ye laf yetiştirmekten her sene aynı senaryoyu yaşıyoruz artık kollanma mollanma bi kenara bırakıp odaklanmamız lazım nası aşıladılarsa dünyanın en iyi hocalarından biri bile Galatasaray kart görmüyor diyo saçmalık ya benim gözümde bizi aşağı çekiyor bunlar

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kardeşim mevzu bu değil mevzu her sene birşeylere bahane bulmamız bjk nin içinden geçtiler geçen sene federasyonu biyerden hakemi biyerden naptı adamlar 3-4 transfer yaptı takımı şaha kaldırdı kimse durduramayacak bizim bu ağlama işini bırakmamız lazım bıktım yıllardır apta* apta* her sene aynı laflar aynen kanzi GS kollanıyor
evet kollanıyor hala sen anlamadın mı? yüksek ihtimal galatasaraylısın Fenerbahçeli ağzı ile konuşuyorsun bırak kardeşim ya avrupada 2-4 yenilip her maçta kırmızı kart gören takım nasıl şampiyon oluyor?

RONALDINHO

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
gasaray benim çüküşümü aldı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
GS ye laf yetiştirmekten her sene aynı senaryoyu yaşıyoruz artık kollanma mollanma bi kenara bırakıp odaklanmamız lazım nası aşıladılarsa dünyanın en iyi hocalarından biri bile Galatasaray kart görmüyor diyo saçmalık ya benim gözümde bizi aşağı çekiyor bunlar
hadi oradan ne kadar güzel hoca geldi ise bu lig de iş dönüyor diyor bi sen bizde sorun var diyorsun yokmu ? var ali koç işi bilmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

jorge geldi bu ligde iş var dedi jose geldi bu ligde iş var dedi bi sen zekisin öyle mi?

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
evet kollanıyor hala sen anlamadın mı? yüksek ihtimal galatasaraylısın Fenerbahçeli ağzı ile konuşuyorsun bırak kardeşim ya avrupada 2-4 yenilip her maçta kırmızı kart gören takım nasıl şampiyon oluyor?
Ön yargıyla yaklaşmaman kavga ortamı oluşmaması için fikirlerimi evet bir FB li gibi beyan ettim çünkü böyle kim kolluyo Galatasarayı büyükekşi gitti editler yapıldı GS için giiiiittttmmeeeeee kaaaaaaalllll
E şimdi yeni başkan geldi senaryo yine aynı

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ön yargıyla yaklaşmaman kavga ortamı oluşmaması için fikirlerimi evet bir FB li gibi beyan ettim çünkü böyle kim kolluyo Galatasarayı büyükekşi gitti editler yapıldı GS için giiiiittttmmeeeeee kaaaaaaalllll
Lig başlamadı daha kardeşim biz şuan geçen sezonu konuşuyoruz bu takım bu halde iken nasıl şampiyon oldu diye yürü git şuradan yanlı çakal.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
Agresifleşmeden cevap ver ne olunca kollanmadığımıza ikna olcaksınız ne olmasını bekliyorsunuz dürüstçe

Lig başlamadı daha kardeşim biz şuan geçen sezonu konuşuyoruz bu takım bu halde iken nasıl şampiyon oldu diye yürü git şuradan yanlı çakal.
Üslubumu bozmadım çakal Makal ağzını yayarım senin klavye delikanlısı menerli seni

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Agresifleşmeden cevap ver ne olunca kollanmadığımıza ikna olcaksınız ne olmasını bekliyorsunuz dürüstçe
noldu Fenerbahçe ağzıyla konuşuyordun çakal bu videolara ne diyeceksiniz? bu sene bakalım nasıl olacak gene sizin b*kunuzu temizleyecek biri gelecek mi.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
Rezil bi camiasınız bilader ağlamaktan göz pınarlarınız kurudu

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler

Üslubumu bozmadım çakal Makal ağzını yayarım senin klavye delikanlısı menerli seni
sen apta* derken iyi köpek.

Rezil bi camiasınız bilader ağlamaktan göz pınarlarınız kurudu
rezil bir takımsınız kollanmayınca avrupada neler olduğunu gördük. 68 milyonluk young boysa elendiniz.

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Kardeşim

Cümleyi adam gibi okursan apta*ı sana demedim zaten süper zeka
camia ya yazdın o camia da bende varım hayırdır.

4 maçta 4 kırmızı kart gördünüz lan 4 kırmızı kart sen kime ne anlatıyon.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
Top Bottom