Neler Yeni

Galatasaray Osimheni ALDI

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Uygunsuz davranış

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
sen apta* derken iyi köpek.
Mesaj otomatik birleştirildi:

rezil bir takımsınız kollanmayınca avrupada neler olduğunu gördük. 68 milyonluk young boysa elendiniz.
Wifi şifresinden 6 yediniz kral konferansda hahsgagaha

Palo DAYI

80+ Gold
Arkadaşlar amip beyinli misiniz hâlâ yok federasyon yok hakem yok masa yine bizim camia ağlayacak federasyondan görürsünüz GS bjk kapışacak 50 milyonluk morinyomuz GS kart görmüyo diyip aşşalık aşşalık açıklamalar yapacak biraz objektif olalım önce Göztepe sonra Gökhan bahçe hakkımızla kazandığımız az maç var
Sen. Bilmem nerden 50 milyona geliyorsan COSE MORİNYOYSAN GS kart görmüyo bu ligde demeyeceksin icardi itnesinin ağzına laf vermeyeceksin
oldı ozaman susup otursunmu adam aglamayana mama yok mısalı lıgde donmeyen dumen masada oynanmayan oyun yok
Ali Koç tan bır cacık olamz herzaman soyluyorum Fenerı asagı cekmekten basak bırsey yapamaz bu adam Azız Yıldırım gıdın Joseyı alın adam bosta demese cıkıp aday olmasa bunların onuda alacagı yoktu

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
attığım videoları yorumlamaya bile yemiyor onun bunun kucağında gezin siz hadi yanak sevdirmeye haydee

Ekler

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    8.5 KB · Hit: 3

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Wifi şifresinden 6 yediniz kral konferansda hahsgagaha
siz sparta dan 4 yediniz köyferans dediniz dakikasında elendiniz.

İçten içten içe o kadar kıskanıyorsun ki kardeşim GS yi
hadi oradan at arabası nasıl kollandığınızın video su o sizin gibi kurt kuruları anca konuşur yorumlasana lan hadi?

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
oldı ozaman susup otursunmu adam aglamayana mama yok mısalı lıgde donmeyen dumen masada oynanmayan oyun yok
Ali Koç tan bır cacık olamz herzaman soyluyorum Fenerı asagı cekmekten basak bırsey yapamaz bu adam Azız Yıldırım gıdın Joseyı alın adam bosta demese cıkıp aday olmasa bunların onuda alacagı yoktu
Bilader olduğuu zaman tabii ki susmasın susan ne olsun. Benim abimde aynı federasyon diyordu değişecek biteceksiniz değişti abi dedim tamam bak değişti şimdi gene diyor federasyon sizden diye ben bu taraftarı anlamıyorum

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Bilader olduğuu zaman tabii ki susmasın susan ne olsun. Benim abimde aynı federasyon diyordu değişecek biteceksiniz değişti abi dedim tamam bak değişti şimdi gene diyor federasyon sizden diye ben bu taraftarı anlamıyorum
YANAK SEVDİRMEYE HADİİİİ

Ekler

• indir.jpeg
    indir.jpeg
    8.5 KB · Hit: 2

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
siz sparta dan 4 yediniz köyferans dediniz dakikasında elendiniz.

hadi oradan at arabası nasıl kollandığınızın video su o sizin gibi kurt kuruları anca konuşur yorumlasana lan hadi?
Seninkileri napcaz göztepeyi doğradılar la hakemler, Rize kalecisini de almışsınız zaten e ne farkı kaldı dürüst fb li arkadaş 1 tane attığınız Adana'ya 5 attık siz gerçekten GS ile kafayı bozmuşssunuz sorun tam olarak bu

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Uygunsuz davranış
lan o kadar video attım daha utanmadan yorum yapıyorsunuz ya sizden it bir camia yok.

Palo DAYI

80+ Gold
az once ustekı yazıları okudum cok bısey anlamıcam zaten anlatsamda anlamak ıstemıcen ıcın tamam dıyıp gecıyorum gozunuze perde ınmıs herseyın haram sampıyonluk oldugunu zanneden bır kıtlesınız

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
Seninkileri napcaz göztepeyi doğradılar la hakemler, Rize kalecisini de almışsınız zaten e ne farkı kaldı dürüst fb li arkadaş 1 tane attığınız Adana'ya 5 attık siz gerçekten GS ile kafayı bozmuşssunuz sorun tam olarak bu
Biraz kendinize odaklansanız bizi salıp işiniz gücünüz rast gidecek bakacaz geçen sene biz Manchesteri yendik görcez sizi inşallah kazanırsınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,135
Üyeler
154,338
Son üye
Wasterzhi
Top Bottom