Neler Yeni

Galatasaray Osimheni ALDI

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
dur sımıd bu arada fazla muhabbetı donuyor lıgde bılmem kac mactır kırmızı gormuyolar falan dıye
ıyı ızle bıdahakı maclarını kesın kırmızı cıkar ha pardon kırmızı yerseler bır sonrakı macta yanı bızım derbıde eksık kalırlar oyuzden vermeyelım krımızı :)
maçı çok dikkatli izleyeceğim eğer ki kırmızılık pozisyona vermezler ise destekleniyorlar dır gene aynı senaryı uygulanıyor senelerdir böyle.

efayi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
199
İsim
Efe Erdoğan
vallahi inanmaz isem şerefsizim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu onun bunun çocuğu HAKEMİ KANDIRMAKTAN ATILIR İSE VALLAHİ İNANACAM.
Kanka sen daha iyi bi insana benzion bak tatlıya bağlayalım şu işi senin kendince fikirlerin var benim kendi fikirlerim var gel diyalog kurmuş iki zıt takımlı dost olalım aynı kandanız aynı candanız torreira kırmızı yiyecek sana yazacağım özelden aha bak görürsün torreira bu sene çok agresif kesin yiyecek

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,835
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Transfer haberi tabiri caizse "sidik yarışı" haline gelmiş. Konuyu dağıtanları konudan uzaklaştırıyorum.

Dušan Tadić

80+ Silver
Benim takip ettiğim dönemde Türkiye'ye performansı bu kadar yüksekken gelen başka bir adam olmamıştı. Yarım sezonluk olması bizim için avantaj, adapte olma süresi vs. beklediğimiz kadar büyük bir etki yaratmayabilir(umarım)

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
bir tık ayvayı yemiş olabiliriz ama xd
Taraftarı olarak söylüyorum. Tepkiyi azaltmak için bu kadar para vermek ilerisi için iyi değil. Baştan işini doğru yapsan bu kadar gereksiz para saçmaya gerek yoktu.

RONALDINHO

80+ Silver
len otuurn koltuğunuzda size ne kim gelmiş kim gitmiş. fanatikler bir de tartışıyursunuz. fenerbahçe gasaray hanginizi tanıyor

Reindi

80+ Silver
Transfer haberi tabiri caizse "sidik yarışı" haline gelmiş. Konuyu dağıtanları konudan uzaklaştırıyorum.
bi konu açtım bi kız vardıya arkada ev yanıyordu salıncakta sallanıyordu öyle oldu bilsem açmazdım bi iş çıktı işe gititm şuranın haline bak :D

Top Bottom