Neler Yeni

Garantiye gönderilen kulaklıkta değişim/iade

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Haklılar bu arada. Benim fan setinde sorun vardı. Oxyd'e yolladım değişimde Oxyd kendi deposundan ürünü yolladı.
Hocam allah için nasıl haklılar ben ürünü itopyadan aldım itopya aracılığı ile garantiye gönderdim garanti iade değişim raporu verdi değişim istedim arena bilgisayr itopya ile temas kurun ürünü onlar vericek biz ilettik onlara değişim iade raporunu dediler
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam allah için nasıl haklılar ben ürünü itopyadan aldım itopya aracılığı ile garantiye gönderdim garanti iade değişim raporu verdi değişim istedim arena bilgisayr itopya ile temas kurun ürünü onlar vericek biz ilettik onlara değişim iade raporunu dediler
O zaman bu durum da birisi bana yalan söylüyo yani benim açımdan da düşünürseniz sevinirim

Haklılar bu arada. Benim fan setinde sorun vardı. Oxyd'e yolladım değişimde Oxyd kendi deposundan ürünü yolladı.
Mail yolu ile aynı ürün ile değiştireceklerini söylediler bundan sonra dönmezler herhalde :D

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe

O zaman bu durum da birisi bana yalan söylüyo yani benim açımdan da düşünürseniz sevinirim
Onlara da Arena'dan gelecek. Arena sorunlu ürünü fabrikaya iade edecek vs vs. İtopya'da sonradan parti parti ürün aldığı için muhtemelen onlarda zarar etmemek için kendi stoklarından vermek istemeyebilirler. Garanti asıl olarak Arena'da onların seni mağdur etmemesi lazım. İkiside haklı demiyorum bu arada İtopya'ya kıl olurum genelde ama bu konuda sadece haklılar. Arena vermeli ürünü.

Mail yolu ile aynı ürün ile değiştireceklerini söylediler bundan sonra dönmezler herhalde :D
İyi hayırlı olsun sorunu çözmüşler.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Onlara da Arena'dan gelecek. Arena sorunlu ürünü fabrikaya iade edecek vs vs. İtopya'da sonradan parti parti ürün aldığı için muhtemelen onlarda zarar etmemek için kendi stoklarından vermek istemeyebilirler. Garanti asıl olarak Arena'da onların seni mağdur etmemesi lazım. İkiside haklı demiyorum bu arada İtopya'ya kıl olurum genelde ama bu konuda sadece haklılar. Arena vermeli ürünü.

İyi hayırlı olsun sorunu çözmüşler.
Bilmiyorm hocam arena bana itopya vericek itopya ile temase geçin biz ilettik dedikleri için itopyaya yüklenim 1000 liraya almışım ürünü geçen sene itopya da 3.5k

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
Bilmiyorm hocam arena bana itopya vericek itopya ile temase geçin biz ilettik dedikleri için itopyaya yüklenim 1000 liraya almışım ürünü geçen sene itopya da 3.5k
Arena onay vermiş sanırım yollayacaklar sana. Hayırlı olsun.

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda

yusuftheayay

80+ Bronze
Arkadaşlar Razer BlackShark V2 6 ay sonra bozulmuştu arena bilgisayar garantiye gönderdim İtopya aracılığı ile sonrasın da iade değişim çıktı değişim talep etti muadil ile diyorlar stoklarında da var ama onların stokuna bakmıyorlarmış İtopya dedi arena bilgisyaar da ürünü İtopya'dan aldınız onlar ile görüşme yapmanız gerek diyor yardım edin ne yapmam gerek muadil falan istemiyorum.
Thhye başvuru yapabilirsin

Sweyetsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
383
İsim
Arda
Bugün elime ulaştı itopya yenisi ile değişim yaptı sorunum çözüldü.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,300
Üyeler
141,561
Son üye
Furcy637
Top Bottom