Neler Yeni

GeForce RTX 3090 5800 TL!?

İsmail Aslan

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,746
İsim
İsmail aslan
İlgilendiği Kategoriler
Monitör , ekran kartı
Steam
irexaTR
Reddit
İsmailAslanx
Birak Allah aşkına kimse kimsenin Allah bekçisi olamaz günah insanın kendisine aittir kimse de kimsenin kusurunu düzeltmesini isteyemez hayırdır siz hayatı ters öğrenmişsiniz birde teşekkür etmeliymiş kahshahshsj herkes kendi işine bakarsa gram sorun olmaz
tabii ki günah insanın kendisine aittir hocam.
Allah dediğine göre müslümansınız ve kendi dininizi ve peygamberinizi tanımıyorsunuz ? Dinimizde yanlış yolda (hatalar , günahlar vb.) olan insanları uyarmamızı diler. Eleştrileri kaldırabilmeli ki insan kendini geliştirebilmeli.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal bir konudan nasıl dine çevirdiniz konuyu anlamış değilim...
Hocam olay basit bir ekran kartı var ortada piyasası 35-50k ve 6k ya almaya çalışan kişileri ahlak konusunda fırsatçı diyerek eleştirenler var. Ahlak denincede akla dinler , inançlar vb. Gelir.

Tox1c

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
yusuf buğra demir

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
:))) Tüm olayın insanları kışkırtmak, zevk de alıyorsundur; eminim. Sonra anana laf gelince aa anama laf etti o adamın bunu kesinlikle dememesi gerekirdi ama buna sen sebep oldun bunu da bil. Herkesin bir çizgisi var adamın çok üstüne gittin keşke böyle şeyler yapmasan. Bu arada toplumda herkes ahlak bekçisi olmak zorunda tabii ki de. Sana ilk okulda felan öğretmediler mi, öğrettiler tabi ama sen kötüsün bu kadar basit.
Birak bu işleri bırak bir kart aldık diye ne namussuzluğumuz kaldı ne ahlaksizliğimiz adamlara bak ahlâk bekçileri sizi ben o adama hak ettiği şekilde cevap verdim ahlaklı olmayan birinin burda ahlaklıymis gibi görünüp şov yapmasını gün yüzüne çıkardim senin bunu anlamanı beklemiyorum ahlâk bekçisi sanal alemde böyle görünmeye devam edin olay bitmiş şovunu yapmaya gelmiş kimse kimenin ahlakına karışamaz buda öğrenemediğin ilk ders olsun

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,096
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Birak bu işleri bırak bir kart aldık diye ne namussuzluğumuz kaldı ne ahlaksizliğimiz adamlara bak ahlâk bekçileri sizi ben o adama hak ettiği şekilde cevap verdim ahlaklı olmayan birinin burda ahlaklıymis gibi görünüp şov yapmasını gün yüzüne çıkardim senin bunu anlamanı beklemiyorum ahlâk bekçisi sanal alemde böyle görünmeye devam edin olay bitmiş şovunu yapmaya gelmiş kimse kimenin ahlakına karışamaz buda öğrenemediğin ilk ders olsun
Sen kart aldın diye mi oldu bunlar yoksa her konuya uyarı olarak güzel cevap yazanlara sertçe geri cevap yazdığın için mi? Herhangi biri ben ya da başkası burda iyi çocuğu oynasın ya da şov yapsın ne farkeder sonuçta iyi ve doğru bir şey söylüyorsa niye sertçe tepkiler verdin? Okları sen kendin üstüne çektin, bunu da bilinçli ve zevk alarak yaptığını düşünüyorum. Kısaca ben böyle yapıyorum diyip, net tavır koyup geçebilirdin, sorun da uzamazdı. Ayrıca bana 'ders' dediğin cümle çok saçma insan mantığına ve aklına ters. Burda insanlar güzel şeyler söylüyor sen kötü şeyler söylüyorsun? İnsanların birbirini uyarmasını neden kötü algıladın ki? Bu çok güzel ve her toplumun ihtiyaç duyduğu bir şey. Kimse çok bir şey istemedi sadece empati kurun denildi, bunu bile beceremedi bir kaç kişi.

Gorfo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Gorfo gorfo
Sen kart aldın diye mi oldu bunlar yoksa her konuya uyarı olarak güzel cevap yazanlara sertçe geri cevap yazdığın için mi? Herhangi biri ben ya da başkası burda iyi çocuğu oynasın ya da şov yapsın ne farkeder sonuçta iyi ve doğru bir şey söylüyorsa niye sertçe tepkiler verdin? Okları sen kendin üstüne çektin, bunu da bilinçli ve zevk alarak yaptığını düşünüyorum. Kısaca ben böyle yapıyorum diyip, net tavır koyup geçebilirdin, sorun da uzamazdı. Ayrıca bana 'ders' dediğin cümle çok saçma insan mantığına ve aklına ters. Burda insanlar güzel şeyler söylüyor sen kötü şeyler söylüyorsun? İnsanların birbirini uyarmasını neden kötü algıladın ki? Bu çok güzel ve her toplumun ihtiyaç duyduğu bir şey. Kimse çok bir şey istemedi sadece empati kurun denildi, bunu bile beceremedi bir kaç kişi.
Sen ne hikayesi anlatıyorsun kardeşim sen neyin kafasını yaşıyorsun ben burda kimseyle tartışmadim 30 sayfalık sohbette Yasir denen arkadaşla tartıştım o da kendi rengini belli etti sen ne anlatıyorsun

odemirel0

80+ Bronze
Müslüman -gerçekten- yapmaz ama sadece inançla ilgili bir durum değil, ateist ya da deist olan biri de bu işin doğru olmadığını gayet iyi bilir ve yapmaz, karakter meselesi.

İnsan olarak o görevini yapıyor, bunun kadar doğal bir şey olamaz sen de görevini yapıyorsun ama hanfi taraftasın acaba.

Dostum sipariş verilir ama ürün iptal edilirse adam derse yanlış yazmışım alıcı da thy felan bi şekil o kartı alırsa bu fırsat değil üçkağıtçılık olur. O kartın yurtdışı fiyatını biliyorum 6k ya nvidia satamaz, adamı zora sokmak mı fırsat oluyor anlamadım ki hiç mi ahlakınız kalmadı?
Yav sanane olm sanamı dert isteyen istediğini yapar ne boş adamsın ya

cLarq

80+ Gold
En İyi Cevap
3
1643267658992.png

Sir Cem T-oker

80+ Gold
27 sayfa mesaj okudum. kitap okuma saati tamamdır :)

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
@Dambıldor evet ahmet kayanın yaptığı "terröristlikleri" söyleyecektin bekliyorum
Bilader boşu kes de işine bak. Sözleriyle desteklemiş olması yeter bana. Dediğim gibi destekçileri ile konuşmuyorum kendi kendine cevap verebilirsin mesajlarına istersen.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,369
Üyeler
156,916
Son üye
Meryilmaz
Top Bottom