Neler Yeni

gençer gaming vulcano kasa

yertle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Buğra Koçak
arkadaşlar bu konuyla ilgili çok konu açtığımın farkındayım fakat sanırım benim sipariş ettiğim zaman bulunan kasanın stoğu bitmiş. onun yerine başka bir kasa koymuşlar siteye. Ben deepcool 360cc iken sipariş etmiştim ama şu an Everest x-racer peak var. benim sipariş ettiğim kasa mATX idi fakat bu yenisi değil. eski kasa 550w ve bu 600w. eski kasanın fiyatı daha pahalı. fatura'da yazan kasadan başka bir kasa gönderme yetkileri var mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Burak
Konu gencer olunca göndermezler diyemem çünkü buna benzer bir durum yaşayan olmuştu. Teslim edilirken kargocu da yanındayken paketi video çekerek aç. Farklı bir kasa gönderdilerse veya parçalarda taşıma sırasında bir sorun oluştuysa daha kolay kanıtlarsın.

yertle

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Buğra Koçak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Konu gencer olunca göndermezler diyemem çünkü buna benzer bir durum yaşayan olmuştu. Teslim edilirken kargocu da yanındayken paketi video çekerek aç. Farklı bir kasa gönderdilerse veya parçalarda taşıma sırasında bir sorun oluştuysa daha kolay kanıtlarsın.
kendilerine yazdım whatsapptan. sabah cevap verirler diye umuyorum. everest olan kasa ile göndereceğiz derlerse aradaki fiyat farkını talep edeceğim. hayır öyle yapamayız derlerse de benim aldığımda olan kasanın bi üst modeli ile arasında kendi sitelerinde 200 TL fark var. 200 tlyi göndereyim o kasayla gönderin derim artık

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,000
Üyeler
140,742
Son üye
ahmetsyhglu
Top Bottom