Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Glorious Model O- Wireless - 999₺

JANEH

80+ Bronze
pazaramayı arayıp sonrada satıcıya baskı kurmasını iletebilirsiniz çünkü pazaramada 20 gün boyunca kargoya verilmeyen siparişler varmış biraz garip bir yer pazarama. hepsiburada trendyol vb çok daha büyük kitlelere ulaşılabilecek yerler varken ve orda indirim yapıp en çok satanlara çıkmak varken ve orda en çok satanlara çıkıp satıcı isminin reklamını yapmak varken neden böyle çapsız bir yerde bu denli indirim yapıp satıyor bilemeyiz tabii ki. ayrıca fiyatı 950 den 1000 e de çıkarması kasti bir satıştır belkide hiç bu kadar sipariş almayıp şuan hala bu siparişlerle uğraşıyorlardır :)

JrBronz3

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
172
İsim
Yiğitcan Erman
Allah'ın günü bitmez önümüz pazartesi sakin olun 😆

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Samet Albayrak
Daha fatura vs yok piyasada onaylama otomatik olmuş iptal edebilirler. İptal ederlerse ben tüketici hakem heyetine başvuruda bulunacağım. Aynı gün iptal edilse zoruma gitmez ama tutupta 1 hafta sonra iptal ederse art niyet ararım, ben peşini bırakmam. Hakem heyetinden bu şekil alan çok var.

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,349
İsim
Ekonomi Çok iyi
Pazarama sıkıntılı çünkü akşam ve hafta sonları müşteri hizmetleri olmadığı için satıcılar hata yaptıklarında düzeltemiyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,783
İsim
Murat Orhan
Ajazz AJ199 varken ne kadar mantıklı bilemedim Gloriousları genel olarak sevmiyorum sevemiyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,783
İsim
Murat Orhan
Görüntü olarak muhteşeme yakın herkes de fps oyunu oynamadığına göre bence bu fiyatta çok iyi
FPS dışı oyunlarda da AJ199 daha iyi. Görüntü olarakta Ziyoulangın ucuz mouselarına benziyor. Buyur sen karar ver benziyor mu benzemiyor mu.
71Ov8kVwknL.jpg

Ayrıca FPS oyunu ne alaka? FPSde iyi olan mouse her oyunda iyidir zaten.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1000 TL buna verileceğine Ajazz AJ199 daha kaliteli bir tercih olur.

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,297
İsim
SEYF
FPS dışı oyunlarda da AJ199 daha iyi. Görüntü olarakta Ziyoulangın ucuz mouselarına benziyor. Buyur sen karar ver benziyor mu benzemiyor mu.Alıntıyı görüntüle

Valla ben kablolusunu kullandımda malzeme olarak glo daha iyi duruyor :D skatezler falan yamuk yumuk

FPS dışı oyunlarda da AJ199 daha iyi. Görüntü olarakta Ziyoulangın ucuz mouselarına benziyor. Buyur sen karar ver benziyor mu benzemiyor mu.Alıntıyı görüntüle

650 IPS 700 IPS falan olayları için yazdım. Valla ben 3k dan 100 TL ye kadar kullandım. Şuan elimde de AJ199 var ben gloyu daha çok sevdim daha gösteşli. Daha estetik. Bunun daha skatezleri düz değil

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,783
İsim
Murat Orhan

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,297
İsim
SEYF
Alakası yok Ajazz gerek değiştirilebilir shell olsun gerek TTC encoder olsun stok skatez kalitesi olsun sensör performansı olsun daha iyi.

Fiyatı da hala 950 TL imiş.
Ben de olanda değil hocam neyi anlamak istemiyorsunuz ? büyük skatez yamuk. Usb çıkan yer elini sağa sola oynatınca oynuyor yerinden

Ben de olanda değil hocam neyi anlamak istemiyorsunuz ? büyük skatez yamuk. Usb çıkan yer elini sağa sola oynatınca oynuyor yerinden
Ayriyetten hafif sıkıncı hafif bakın çatur çutur kenarlardan ses geliyor mousedan ilk defa bu mouse da gördüm böyle bir şey

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,783
İsim
Murat Orhan
Valla ben kablolusunu kullandımda malzeme olarak glo daha iyi duruyor :D skatezler falan yamuk yumuk

650 IPS 700 IPS falan olayları için yazdım. Valla ben 3k dan 100 TL ye kadar kullandım. Şuan elimde de AJ199 var ben gloyu daha çok sevdim daha gösteşli. Daha estetik. Bunun daha skatezleri düz değil
Skatez yapısı Glorioustan farklı biliyorsun değil mi? Ayrıca Ajazz'ın stok skatezleri daha iyi kayıyor ayrıca. Kullandığınız mousepadden kaynaklı aşınma yapmış olabilir. Aynısı kendi model o wireless'imde de mevcuttu wireless mouseların tümünde mevcut o dediğiniz durum. Darmoshark M3'te de benzeri yaşanıyordu.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,181
Üyeler
157,038
Son üye
Blackopps
Top Bottom