Neler Yeni

GTA 4 neden ps4 de yok ?

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
GTA 4 en az satan GTA oyunu olduğu için (1-2 hariç) PS4'de yok. Vice City, San Andreas neden var derseniz insanların nostajli tutkusu yüzünden. Halbuki en kaliteli GTA oyunu GTA 4'dür. 5 hikaye olarak 4'ün yanına yaklaşamaz. Kimse GTA 5'i hikayesinden dolayı değil, açık dünyasından dolayı sevdi. Geneli böyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu ben de 2 defa oldu çünkü, başka bir üyede de oldu birazdan bununla ilgili konu açacağım.
İnşallah öyle bir durum yoktur.

Muri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
Murat Aslan Kaşko
Diğer tüm klasikleri var ps4te gerek duymamışlardır 4 için biraz geri bir oyun diyorlar diye

Emre123a

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,316
İsim
Emre
Aga o kadar teknik şeyden bahsettim hiç mi dikkatinizi çekmedi

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Aga o kadar teknik şeyden bahsettim hiç mi dikkatinizi çekmedi
Dostum dikkatimi çekti de PS3 de olup sonradan PS4'e portlanan bir sürü oyun var. Bu mantıkla onların da olmaması lazım.

ddarkbrother

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,838
İsim
Tandoğan Tan
GTA 4 en az satan GTA oyunu olduğu için (1-2 hariç) PS4'de yok. Vice City, San Andreas neden var derseniz insanların nostajli tutkusu yüzünden. Halbuki en kaliteli GTA oyunu GTA 4'dür. 5 hikaye olarak 4'ün yanına yaklaşamaz. Kimse GTA 5'i hikayesinden dolayı değil, açık dünyasından dolayı sevdi. Geneli böyle.
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnşallah öyle bir durum yoktur.
Sanırım bende bir sıkıntı var çünkü hiç bir Gta oyununun hikayesini sevemedim oyunları bitirmeme rağmen nedense. Benim için Gta 4 kötünün iyisi olmuştur hep.

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sanırım bende bir sıkıntı var çünkü hiç bir Gta oyununun hikayesini sevemedim oyunları bitirmeme rağmen nedense. Benim için Gta 4 kötünün iyisi olmuştur hep.
Zaten çoğu insan hiçbir GTA'yı hikayesi için oynamadı.

Top Bottom