Neler Yeni

Hangi internet sağlayıcısı

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
Furkan Aşıcı
Eve internet cekmeyi düşünüyorum hangi saglayici daha iyi memleket adıyaman bu arada

Berkantto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
berkant toygün
konumunuzu sorgulayarak en mantıklı teklifi alabilirsiniz öncelikle TUrknet Millenicom netspeed gibi şirektlere bakın
sitelerinden altyapınızı sorgulayın

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
Şöyle söyleyeyim ben Türk Telekom um Kocaeli'ndeyim çok iyi gayet memnunum ama arkadaşım Kocaeli de oda T.T fakat o hiç memnun değil bunun örnekleri Turkcell içinde geçerli ama varsa Kablonet bence en mantıklısı

meker

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
mehmet eker
Ara sıra sıkıntılar yaşasam da TürkNet abi. Seni iki yıl esir almıyo istediğin zaman iptal et ve altyapına göre internet geliyo adam akıllı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Gürkan Doğan
Instagram
@gurkan.dogan.61
Steam
Galosix4161
Twitter
dogangurkan6141
Discord
gurkan.dogan.61
Şöyle söyleyeyim ben Türk Telekom um Kocaeli'ndeyim çok iyi gayet memnunum ama arkadaşım Kocaeli de oda T.T fakat o hiç memnun değil bunun örnekleri Turkcell içinde geçerli ama varsa Kablonet bence en mantıklısı
Bende kocaelideyim ve arkadaşın gibi pek memnun değilim hem çok yavaş hemde bağlantı kopuyor bazen

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wînd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Metin Kardaş
Bende kocaelideyim ve arkadaşın gibi pek memnun değilim hem çok yavaş hemde bağlantı kopuyor bazen

SM-J701F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İşte neden öyle bilmiyorum 70 lira ödüyorum 24 e 4 sabit hiç inmiyor ama arkadasım 98 lira ödediği halde kötü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,198
Üyeler
150,625
Son üye
Arifemre_
Top Bottom