Neler Yeni

🔥Hediye Kulaklık Standı Veriyorum 🔥

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Çekiliş nasıl olacak knk?
Tam anlayamadım bir şeyler yazmışsın ama.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

goshawk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
958
İsim
Çağrı Ö
Sanki tuvalet kağıdı bitmiş de boş kalmasın diye konulmuş gibi duruyor brom :) :)
kanka standa verecek para yoktu. ben de masayı matkapla delip oraya sıkışacak tarza ayarladığım silindir tahta (muhabbet kuşu tüneği için almıştık, artmıştı.) soktum. şimdilik iş görüyor.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Knkam biraz sonra bir yorum daha yapacağım o yoruma ilk cevap verene vereceğim böyle
Yani ne bileyim benim içime sinmedi bu, tabii sen bilirsin. O yorumuna 3 dakika içinde cevap veren kişiler arasında yap bence çekilişi. Kağıta isim mi yazarsın orasını bilemem.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,842
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
kanka standa verecek para yoktu. ben de masayı matkapla delip oraya sıkışacak tarza ayarladığım silindir tahta (muhabbet kuşu tüneği için almıştık, artmıştı.) soktum. şimdilik iş görüyor.
Umarım sana çıkar ne diyeyim

Kontfire

80+ Silver
Harbi ilk gördüğümde dedim bu muhabbet kuşu tüneği degil mi diye 😂

mehmetekn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Mehmet
Yani ne bileyim benim içime sinmedi bu, tabii sen bilirsin. O yorumuna 3 dakika içinde cevap veren kişiler arasında yap bence çekilişi. Kağıta isim mi yazarsın orasını bilemem.
knk sabahtan beli yazı yazmayıp benim gibi bekleyenler ne yapcak

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Sanırım bu şekilde de uygun görülmez. Forumda çekiliş ve türevleri yasakmış.

Top Bottom