Neler Yeni

Ana Konu HK GAMING ÜRÜNLERİ YARDIMLAŞMA

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

no-name

80+ Silver
satıcı aynı fakat 2'sini 1 aldım diğerini ayrı aldım takip no daha verilmedi kargoya hala bekliyorum
Hocam ben de mouseları öyle yaptım önce ilk gelen siyah mousedan 2 tane daha sonra beyaz gelmişti ondan 1 tane aldım aynı gün içerisinde galiba aynı yerden aldığım için 3ünü bir sipariş yapmışlar ondan geçemiyor yoksa benim toplamda 4 siparişim var bu mantığıa göre şuan, 1 sipariş hakkım daha var yani ama beraber girdikleri için alamıyorum

JQK3R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Mehmet çelebi
Ücret neydi hepsi bitmiş

Scorp!on

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,383
İsim
Mehmet salih ay
fiyat neydi ve bir daha bulunur mu bunlar

NightRose

80+ Bronze
Ben atalı haftalar oldu hataysa iptal edeyim diye güzel kolpa :D
bana da cevap verdi ama biz sadece satıcıyız. ödeme işlemlerini, kargo kısmını ve iptalleri amazon hallediyor dolayısıyla onunla görüşün dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu benim mesajım:
3 adet olan siparişimden 2 adetini gönderip 1 adetinin iptalini sağlar mısınız? Çünkü ülkemizin gümrük mevzuatından dolayı ürünlerin hiçbiri bana ulaşmayabilir. Lütfen kargo yapılmadan önce 3 ürünün 2 tanesini gönderip 1 tanesini iptal edin. Teşekkürler.

bu da cevabı:
Dear customer, Your order was processed through Amazon. That means we are the seller, but the shipping and payment processing as well as invoicing or cancellation is done by Amazon. Therefore, please contact amazon. With kind regards Katy kaiser

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,661
Üyeler
158,161
Son üye
faruksagban
Top Bottom